Similar lots by type
-
#363Mattew Norman
Een messingen tafelklokje met geslepen glazen zijden. Onderaan gemerkt “Swiss made”. Met tweezijdige sleutel.
Petite horloge de table en laiton aux côtés en verre taillé. Marque “Swiss made”. Clé double face.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#18
Een album met een gevarieerde verzameling oude wenskaarten.
Un album avec une collection diversifiée de vieilles cartes de voeux.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#447
Een lot van drie vaasjes (1 Gouda, 1 Belgisch aardewerk, 1 met een kever in reliëf) en een beeldje van aardewerk, gesigneerd Lucia Fuente (?).
Un lot de trois vases (1 Gouda, 1 poterie belge, 1 avec un scarabée en relief) et une statue de poterie, signée Lucia Fuente (?).No longer availableEstimate: € 25/35 -
#689Anna Boch
“Boslandschap”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd en gedateerd.
Paysage forestier . Huile sur tableau de peintre. Signée et datée.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 100/120 -
#381
Een lot van vier grote en drie kleine koperen plafonnières in de vorm van gebladerte met porseleinen bloemetjes. Kleine manco’s.
Lot de quatre grands et trois petits plafonniers en cuivre en forme de feuillage avec des fleurs en porcelaine. Petits défauts.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#58
“Collection des Mémoires relatifs a ‘l Histoire de France”. A. Petitot et Monmerqué. Drieëndertig delen. Reeks niet volledig. Enkele ruggen beschadigd en enkele kaften los.
Collection des Mémoires relatifs à L Histoire de France. A. Petitot et Monmerqué. Trente-trois volumes. Série incomplète. Quelques épines abîmées et certaines couvertures desserrées.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#373
Vier art nouveau voorwerpen. Twee theeglazen met verzilverde houders en geslepen glas, gemerkt WMF, een horlogehoudertje van brons, een schaaltje met personage.
Quatre objets Art Nouveau. Deux verres à thé avec supports en métal argenté et verre taillé, marqués WMF, un support de montre en bronze, un bol au personnage.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#431
Een pique-fleurs van met een landschap beschilderd glas, gesigneerd P. Jost, met koperen montuur, een laag vaasje in de geest van Loetz, een monochrome amberkleurige art deco vaas van gegoten glas.
Un pique-fleurs en verre peint paysage, signé P. Jost, avec cadre en cuivre, un vase bas dans l'esprit de Loetz, un vase art déco monochrome en ambre en verre coulé.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#181Ons Volk
Ingebonden tijdschriften per halfjaar: 9/2/1947 t.e.m. 28/6/1951 en 3/1/1952 t.e.m. 25/12/1952. Zeer goede staat. Elf volumes. Een mooi sfeerbeeld van de naoorlogse jaren met daarbij stripverhalen van Willy Vandersteen (De Eerste Maanraket, De Staalblauwe Boeddha, Het Gouden Masker, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel enz. Evenals vroeg werk van o.m. Marc Sleen, Pil enz.
Journaux reliés tous les six mois: 9/2/1947 au 28/6/1951 et 3/1/1952 au 25/12/1952. Très bon état. Onze volumes. Une belle impression des années d'après-guerre avec des bandes dessinées de Willy Vandersteen (La première fusée lunaire, Le Bouddha bleu acier, Le masque d'or, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel etc.) ainsi que les premiers travaux de Marc Sleen, Pil etc.No longer availableEstimate: € 1000/1200 -
#417
Vier boeken. Pol de Mont. “Modernités. 1880-1898”. Ed. Hilarius, Almelo. Georges Rodenbach. “Bruges-la-Morte”. Flammarion Paris. Ill. Similigravures Petit & Cie. Ernest Claes. “Leuven O Dagen Schone Dagen”. Ed. Standaard 1958, met gesigneerde opdracht van Ernest Claes. The Studio. “A Record of Art in 1898”. Alle met slijtage.
Quatre livres. Pol de Mont. Modernités. 1880-1898 . Ed. Hilarius, Almelo. Georges Rodenbach. Bruges-la-Morte . Flammarion Paris. Ill. Similigravures Petit & Cie . Ernest Claes. Leuven O Dagen Schone Dagen. Ed. Standard 1958, avec dédicace signée par Ernest Claes. The Studio. A Record of Art in 1898. Usures.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#358
Een glazen presse-papier met blauwe inclusies, versierd door Octave Landuyt en gesigneerd en gedateerd onderaan. Gebarsten.
Un presse-papier en verre à inclusions bleues, décoré par Octave Landuyt et signé et daté en bas. Craquelé.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#408
Een lot Chinees blauw en wit porselein. Vier bordjes en twee bowls. Kleine letsels.
Lot de porcelaine chinoise bleue et blanche. Quatre assiettes et deux bols. Dégâts mineurs.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#385Emporia Armani Ar-O259
Een herenhorloge met lederen band (zeer gedragen).
Une montre pour homme avec bracelet en cuir (bracelet usé).No longer availableEstimate: € 40/50 -
#651
Een koperen klaroen van de Pakistaanse Special Forces Group.
Un clairon en laiton du Pakistan Special Forces Group.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 35/40 -
#88
“Alle de wercken van Jacob Cats.” In twee delen. Bezorgd door Dr. J. van Vloten met ruim 400 platen op staal gebracht door J.W. Kaiser. Gedateerd 1862. Zwolle, de erven J.J.Tijl.
Alle de wercken van Jacob Cats. En deux parties. Livré par le Dr J. van Vloten avec plus de 400 planches sur acier apportées par J.W. Kaiser. Daté de 1862. Zwolle, les héritiers J.J.Tijl.No longer availableEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#55
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,29 gEstimate: € 300/400 -
#681
Chinese porseleinen celadon vaas.
Vase en porcelaine chinoise céladon.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 160/180 -
#444
Een glazen tazza en een cakestaander met stolp.
Une tazza en verre et un plat à gâteaux avec une cloche.No longer availableDim. Ø: 27 & 31 cmEstimate: € 30/50 -
#716
Een kwartrond bibliotheektrapje met vier gevacheteerde treden.
Un escalier de bibliothèque quart-rond avec quatre marches doublées.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 50/80 -
#97Elbogen, Austria
Een visservies van wit porselein, met een Lodewijk XV-rand in reliëf en met een polychroom decor van diverse vissen en bloemen. Grote dienschotel, gedekte groenteschaal, sauskom en 12 borden. Sommige stukken gemerkt. Omstreeks 1900.
Un poisson en porcelaine blanche serti d'un bord Louis XV en relief et d'un décor polychrome de divers poissons et fleurs. Grand plat de service, plat de légumes couvert, bol à sauce et 12 assiettes. Quelques pièces marquées. 1900.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#117
Twee geslepen glazen karaffen en een kristallen snavelkan met verzilverde monturen, bijgevoegd twee glazen kandelars met metalen monturen.
Deux carafes en verre taillé et une carafe à bec en cristal avec des cadres en métal argenté, deux bougeoirs en verre avec des cadres en métal inclus.No longer availableDim. h: 19 - 30 cmEstimate: € 100/120 -
#578
Een Chinese porseleinen Wanli schotel.
Un plat chinois en porcelaine de Wanli.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 140/160 -
#195
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht ± 0,82 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de diamants taillés en brillant de ± 0,30 ct et d'émeraudes pesant ± 0,82 ct.No longer availableDim. 2,96Estimate: € 600/700 -
#76
Een eikenhouten eendeurskastje.
Une armoire à une porte en chêne.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 25/35 -
#169Leo SteelPeriod: 1878-1938
“Oud vrouwtje in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1929. In oorspronkelijke lijst.
Vieille dame dans un intérieur . Huile sur panneau. Signée et datée 1929. Dans cadre d'origine.No longer availableDim. 75 x 56 cmEstimate: € 100/150 -
#334
“Putti met guirlandes”. Een ovale sepiaschildering op doek. Einde XIXde eeuw naar barok voorbeeld. Ingelijst.
Putti aux guirlandes . Une peinture sépia ovale sur toile. Fin du XIXe siècle d'après l'exemple baroque. Encadrée.No longer availableDim. 95 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#227
Een recente Zaanse wandklok.
Une récente horloge murale dite de Zaandam.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 50/60