Other lots in this auction
-
#324
Een Madonna met kind en twee hoornvaasjes van deels verguld Brussels porselein. Onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant et deux cornets, partiellement dorés en porcelaine de Bruxelles. sous globe.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#270
Vier verschillende amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Quatre améthystes différentes ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#290
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een ovale smaragd van ± 1,40 ct. en kleine smaragden en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,43 ct. Met certificaat.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’une émeraude ovale de ± 1,40 ct et de petits émeraudes et diamants ayant un poids total de ± 0,43 ct. Avec certificat.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 600/800 -
#189V. Plaquet
“Portret van François Claude Theremin.” Olieverf op doek. Vroeg XIXde eeuw.
“Portrait de François Claude Theremin”. Huile sur toile. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 70 x 58 cmEstimate: € 250/300 -
#725
Een gesmeed Afrikaans hakmes met houten handgreep.
Hache en fer forgé à manche en bois. Travail africain.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 40/60 -
#412
“Straatscène met kar”. Potloodschets. Draagt een handtekening: P. Joostens.
“Scène de rue avec char”. Croquis en crayon. Porte une signature: P. Joostens.No longer availableDim. 10 x 12 cmEstimate: € 100/120 -
#71
Een divers lot dozen van hout en metaal. Bijgevoegd een koperen kruithoorn.
Lot de boîtes diverses en bois et en métal. On ajoute une corne à poudre en cuivre.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#328Giraud
Een vijfdelig ensemble van Limogesporselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Ensemble cinq pièces en porcelaine de Limoges décoré de fleurs polychromes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10 - 23 cmEstimate: € 40/50 -
#272Johan Hendrik WijtkampPeriod: 1834-1915
“Panoramisch zeegezicht met vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Rotterdam 1888.
“Marine panoramique aux voiliers de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée Rotterdam 1888.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#383
Een mijnwerkerslampje, gemonteerd op elektriciteit.
Petite lampe de mineur montée à l’électricité.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 25/35 -
#761Val St. Lambert
Een asbak en een pique-fleurs van geslepen kristal, resp. roze en blauw gedubbeld. Kleine schilfers aan de asbak.
Cendrier et pique-fleurs en cristal taillé respectivement doublés en rose et en bleu. Petits éclats au cendrier.No longer availableDim. Ø: 15 & 18 cmEstimate: € 40/60 -
#357
Een lot van acht aardewerken borden met handgeschilderde decors. Voornamelijk Quimper.
Lot de huit assiettes en faïence aux décors peints à la main. En majorité de Quimper.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/60