Other lots by Baccarat
#717V. D.
#273Val saint lambert
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal.
#1067Val St. Lambert
Een grote en een kleine vaas van geslepen kristal, gedeeltelijk mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt onderaan.
#278Val Saint-Lambert
Een lot van twee dozen onderzetters van kleurloos kristal.
#394
Een lot van twintig apothekerspotten van amberkleurig Boheems glas.
#423
#955
Een bronzen luchter in Régencestijl met kristallen pendeloques.
#403
#1015
#428Val St. Lambert
Een lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
#1078
Een vaas en een pique-fleurs van geslepen kristal, resp. blauw en groen gekleurd in de massa. De eerste gemerkt van Val St. Lambert.
#1011Val St. Lambert
Een lampenvoet en een drie-armige kandelaar van groen kristal. Beide gemerkt.
#1068
Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.
#957
Un lot de vases en cristal divers comprenant un vase bleu, un mauve et trois vases incolores.No longer availableEstimate: € 60/100
#499Luk de CaluwéPeriod: °1943
“Lachende man”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Homme riant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 69 cmEstimate: € 100/120 -
#4
Accordéoniste en porcelaine polychrome. Marque au verso: Rudolstadt.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 20/30 -
#307
#876
#508
Lot d’ivoires comprenant une crocodile, un instrument de musique et deux fragments de défense. Travail africain.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#144Jan Cels
“Winters weidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pré sous la neige”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#817
Een paar messingen lampenvoeten.
Paire de pieds de lampes en laiton.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#968
“Anvers 1930”. Numéros reliés de la GVA et du Zondagsvriend. Ainsi que: “L’Illustration Exposition mondiale Bruxelles 1935” et “The Life of Alexander Nevsky”. Ed. Aurora Leningrad (Facsimile).No longer availableEstimate: € 100/120 -
#671
Een paar verguld bronzen wandkandelaars met twee lichtpunten.
Deux chandeliers muraux en bronze à deux points lumineux.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/50 -
#1030
Een halllantaarn van handgeschilderd glas met bloemenmotief.
#271
#822
Een barometer-thermometer in gesculpteerd eikenhouten lijst.
Baromètre-thermomètre dans un encadrement sculpté.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 60/80