Similar lots by type
-
#702
Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric. -
#710Villeroy & Boch
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base. -
#556
Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.
A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored. -
#701Bruder
Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.
A large wool carpet, marked on the reverse. -
#276
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een dienblad, een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, een suikerpot en een suikertang.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a tray, a coffee pot, a tea pot, a milk jug, a sugar bowl, and a sugar tongs. -
#536Mercator
Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.
A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator. -
#646
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een dienblad.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a coffee pot, a teapot, a sugar bowl, a creamer, and a tray. -
#606
Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.
An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay. -
#711VTWonen
“Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.
"Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen. -
#712
Een grote design eet-vergadertafel.
A large design dining-conference table. -
#706
Een geëboniseerde vitrine met glas-in-lood, twee basreliëf tegels en een jonkheer- en dame op koperen plaatjes.
An ebonized display case with stained glass, two bas-relief tiles, and a young gentleman and lady on copper plates. -
#696
Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.
A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs. -
#586
Een 19e eeuws heiligenbeeld in terracotta, onderaan gerestaureerd en mist één hand.
A 19th-century terracotta religious statue, restored at the bottom and missing one hand. -
#676Wiskemann
Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad. Alle 5 stuks dragen hetzelfde monogram. De koffie- en theepot alsook het melk- en suikerpotje zijn gemerkt Wiskemann.
A silver-plated coffee and tea set on tray. All 5 pieces bear the same monogram. The coffee and teapot, as well as the creamer and sugar bowl, are marked Wiskemann. -
#175G. Claassen
“Portret van Ds. Eleazar Swalmius”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Naar het werk van Rembrandt.
"Portrait of Rev. Eleazar Swalmius". A painting, oil on canvas. Signed at the top. After the work of Rembrandt. -
#675
Een lot van 22 verzilverd metalen items bestaande uit dienbladen, schaaltjes, vaasjes en een kandelaar.
A lot of 22 silver-plated metal items including trays, bowls, vases, and a candlestick. -
#496
Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style. -
#558
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#466
Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, 6 lichtpunten in melkglazen kappen met cirkelvormig decor. Gemerkt Napako, stijl Expo Brussel ‘58.
A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome rod, 6 light points in milk glass shades with circular decor. Marked Napako, Expo Brussels '58 style. -
#326
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points. -
#635
Een kerkelijke hanglamp/olielamp in geel koper. Bovenaan versierd met een kruis.
A church hanging lamp/oil lamp in yellow copper. Decorated with a cross at the top. -
#707
Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.
An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top. -
#713
Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.
A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors.
Other lots in this auction
-
#120
Een 18 kt witgouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.
An 18 kt white gold flower-shaped ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.52 ct. -
#559Bachtiar
Een Perzisch handgeknoopt tapijt met centraal medaillon.
A Persian hand-knotted carpet with a central medallion. -
#240
Een lang parelhalssnoer in verschillende kleuren purper.
A long pearl necklace in various shades of purple. -
#530
Tien langspeelplaten. *Paco Ibañez, “chante Pa.blo Neruda” (Polydor 2473068, 2 LP’s), Frankrijk 1977. “Zonder titel” (Polydor 2393225), Duitsland 1979. *Victor Jara, “Canto Libre” (Pläne Dicap 88269), Duitsland 1981. *Flûte Indienne Los Rupay, “Sacré, Les Andes” (EMI, 4M034-23781), België. *Inti-Illimani, “de canto y baile” (Messidor 15934), Duitsland 1986. “”Vers la Liberté” (Canto libre CM338), Frankrijk 1976. *Calchakis (Arion CB271), Frankrijk 1980. Himno al Sol” (Cuarteto Cedron, “Chances”(..)
Ten vinyl records. *Paco Ibañez, “chante Pa.blo Neruda” (Polydor 2473068, 2 LPs), France 1977. “Untitled” (Polydor 2393225), Germany 1979. *Victor Jara, “Canto Libre” (Pläne Dicap 88269), Germany 1981. *Flûte Indienne Los Rupay, “Sacré, Les Andes” (EMI, 4M034-23781), Belgium. *Inti-Illimani, “de canto y baile” (Messidor 15934), Germany 1986. “Towards Freedom” (Canto libre CM338), France 1976. *Calchakis (Arion CB271), France 1980. Himno al Sol” (Cuarteto Cedron, "Chances" (Polydor 2473082), Fran(..)Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#193
“Twee kinderen met krab”. Een beeld van wit gepatineerd albast en marmer. Naar het werk van Guglielmo Pugi.
"Two children with crab." A sculpture in white patinated alabaster and marble. Inspired by the work of Guglielmo Pugi. -
#107Karl Tutter Hutchenreuter
“3 Putti”. Een wit porseleinen Art Deco beeldje, onderaan gemerkt en gesigneerd. Karl Tutter voor Hutschenreuter.
"3 Putti". A white porcelain Art Deco figurine, marked and signed at the bottom. Karl Tutter for Hutschenreuter. -
#94
“Maritiem zicht”. Olieverf op doek, links onder onleesbaar gesigneerd. 19e eeuws.
"Maritime view." Oil on canvas, signed illegibly lower left. 19th century. -
#69
“Copy of Antonius Stradivarius”. Een 4/4 viool model 601 met draagkoffer. Made in Korea. De strijkstok is stuk.
"Copy of Antonius Stradivarius". A 4/4 violin model 601 with carrying case. Made in Korea. The bow is broken. -
#71
Een aardewerken dekselkan met Cyrano de Bergerac in het tafereel. Onderaan gemerkt. Herstelling aan de dekselrand. Medio 19e eeuw.
An earthenware covered jug with Cyrano de Bergerac in the scene. Marked at the bottom. Repair to the lid edge. Mid-19th century. -
#29
Een lot van 2 Duitse officierskepies.
A lot of 2 German officer's kepis. -
#205Emile Louis Picault
“Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Science guiding the industry. Patinated bronze statue. Signed. -
#310
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een centrale saffier van +- 0,65 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.10 ct. and a central sapphire of approximately 0.65 ct.