Similar lots by type
-
#442Een set goudkleurige badkamerkranen van het merk Nussbaum. Model ‘Orient Express’. Een dubbele lavabokraan en een badkraan met handsproeier.
A set of gold-colored bathroom faucets by the brand Nussbaum. Model 'Orient Express'. Includes a double basin faucet and a bath faucet with hand shower.Place a bid ›Estimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#17Een bronzen beeldje van een cartooneske haan op wit marmeren sokkeltje.
A bronze statuette of a cartoonish rooster on a white marble pedestal. -
#341Een paar Chinees porseleinen gemberpotten.
A pair of Chinese porcelain ginger jars. -
#51Een vaasje in glaspasta, art-nouveau stijl, naar Gallé.
A small vase in glass paste, art-nouveau style, in the manner of Gallé. -
#8810 diverse munten en penningen: - 2 x 10 Hfl 1973, Juliana 1948-1973 Ag 720/1000, 25 g. - 3 x Belgissch Olympisch Comité “Montreal 1976”, Ag 34.70 g.- 10 DEM, Olympische Spelen München 1972. Ag 625/1000, 15.5 g.- 500 BEF, 150 jaar onafhankelijkheid 1980. CuNi.- Maria-Theresia Thaler 1780, Ag 833/1000, 28 g.- 10 FRF, “Hercules” 1972. Ag 900/1000, 25 g.- UNO Jaar van de Vrouw 1975. Ag 999/1000, 16.70 g.
10 diverse coins and tokens: - 2 x 10 Hfl 1973, Juliana 1948-1973 Ag 720/1000, 25 g. - 3 x Belgian Olympic Committee "Montreal 1976", Ag 34.70 g. - 10 DEM, Olympic Games Munich 1972. Ag 625/1000, 15.5 g. - 500 BEF, 150 years of independence 1980. CuNi. - Maria-Theresia Thaler 1780, Ag 833/1000, 28 g. - 10 FRF, "Hercules" 1972. Ag 900/1000, 25 g. - UN Year of the Woman 1975. Ag 999/1000, 16.70 g.Place a bid ›Estimate: € 140 / 200 -
#221Een lot van 13,8 kg oude tinnen kannen, een samovar en een kandelaar.
A lot of 13.8 kg of old pewter jugs, a samovar, and a candlestick. -
#13Een verzilverde thee caddy met twee vakken. Gemerkt WWH & Co, EP.
A silver-plated tea caddy with two compartments. Marked WWH & Co, EP. -
#125Drie etuis met herdenkingsmunten aan het zilveren jubileum van Elisabeht II in 1977. Sterling zilver 925/1000 gekeurd en genummerd 2034/2035/2036 in de rand. Ed. Spink & Son, London. Telkens 76 g.
Three cases with commemorative coins for the silver jubilee of Queen Elizabeth II in 1977. Sterling silver 925/1000 hallmarked and numbered 2034/2035/2036 on the edge. Ed. Spink & Son, London. Each weighs 76 g.Place a bid ›Estimate: € 200 / 260 -
#101Gerritsen, ZeistEen massief 117-delig zilveren bestek voor 9 personen in cassette, zilverkeuren G-Z, 999, leeuw, Minerva en C. Model Puntfilet door Gerritsen.9 grote vorken, 9 vorken, 9 dessertvorken, 9 visvorken, 9 soeplepels, 9 lepels, 9 dessertlepels, 9 koffielepels, 9 grote messen, 9 messen, 9 botermessen, 9 vismessen en 9 stuks serveerbestek.5855 gram (vorken, lepels en vismessen) + 2345 gram (3 x 9 messen).
A solid 117-piece silver cutlery set for 9 people in a case, silver hallmarks G-Z, 999, lion, Minerva, and C. Model Puntfilet by Gerritsen.9 large forks, 9 forks, 9 dessert forks, 9 fish forks, 9 soup spoons, 9 spoons, 9 dessert spoons, 9 coffee spoons, 9 large knives, 9 knives, 9 butter knives, 9 fish knives, and 9 serving utensils.5855 grams (forks, spoons, and fish knives) + 2345 grams (3 x 9 knives). -
#137Drie diverse Madonnabeelden van messing.
Trois différentes statues de la Vierge en laiton. -
#311Een grote Chinees bronzen schotel met draken in het decor.
A large Chinese bronze plate decorated with dragons. -
#201CharellEen vierdelig koffie en theestel van verzilverd metaal. In Georgian stijl. Gemerkt.
A four-piece coffee and tea set in silver-plated metal. In Georgian style. Marked. -
#7Karl EnsKind met kuiken’, een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt ENS, Diaphan porzellan.
'Child with chick', a figurine made of multicolored porcelain. Marked ENS, Diaphan porcelain.

