Een set goudkleurige badkamerkranen van het merk Nussbaum. Model ‘Orient Express’. Een dubbele lavabokraan en een badkraan met douchekop.

A set of gold bathroom faucets by the brand Nussbaum. Model 'Orient Express'. Includes a double sink faucet and a bathtub faucet with shower head.
SKU: 2701260443.
Category: badkamerkranen.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #443
Estimate: € 250 / 350
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #442

    Een set goudkleurige badkamerkranen van het merk Nussbaum. Model ‘Orient Express’. Een dubbele lavabokraan en een badkraan met handsproeier.

    A set of gold-colored bathroom faucets by the brand Nussbaum. Model 'Orient Express'. Includes a double basin faucet and a bath faucet with hand shower.
    Place a bid ›
    Estimate: € 80 / 120

  • #17

    Een bronzen beeldje van een cartooneske haan op wit marmeren sokkeltje.

    A bronze statuette of a cartoonish rooster on a white marble pedestal.
    Place a bid ›
    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #341

    Een paar Chinees porseleinen gemberpotten.

    A pair of Chinese porcelain ginger jars.
    Place a bid ›
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #51

    Een vaasje in glaspasta, art-nouveau stijl, naar Gallé.

    A small vase in glass paste, art-nouveau style, in the manner of Gallé.
    Place a bid ›
    Dim. h 19.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #88

    10 diverse munten en penningen: - 2 x 10 Hfl 1973, Juliana 1948-1973 Ag 720/1000, 25 g. - 3 x Belgissch Olympisch Comité “Montreal 1976”, Ag 34.70 g. - 10 DEM, Olympische Spelen München 1972. Ag 625/1000, 15.5 g. - 500 BEF, 150 jaar onafhankelijkheid 1980. CuNi. - Maria-Theresia Thaler 1780, Ag 833/1000, 28 g. - 10 FRF, “Hercules” 1972. Ag 900/1000, 25 g. - UNO Jaar van de Vrouw 1975. Ag 999/1000, 16.70 g.

    10 diverse coins and tokens: - 2 x 10 Hfl 1973, Juliana 1948-1973 Ag 720/1000, 25 g. - 3 x Belgian Olympic Committee "Montreal 1976", Ag 34.70 g. - 10 DEM, Olympic Games Munich 1972. Ag 625/1000, 15.5 g. - 500 BEF, 150 years of independence 1980. CuNi. - Maria-Theresia Thaler 1780, Ag 833/1000, 28 g. - 10 FRF, "Hercules" 1972. Ag 900/1000, 25 g. - UN Year of the Woman 1975. Ag 999/1000, 16.70 g.
    Place a bid ›
    Estimate: € 140 / 200
  • #221

    Een lot van 13,8 kg oude tinnen kannen, een samovar en een kandelaar.

    A lot of 13.8 kg of old pewter jugs, a samovar, and a candlestick.
    Place a bid ›
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #13

    Een verzilverde thee caddy met twee vakken. Gemerkt WWH & Co, EP.

    A silver-plated tea caddy with two compartments. Marked WWH & Co, EP.
    Place a bid ›
    Dim. H 15, B 17, D 11 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #125

    Drie etuis met herdenkingsmunten aan het zilveren jubileum van Elisabeht II in 1977. Sterling zilver 925/1000 gekeurd en genummerd 2034/2035/2036 in de rand. Ed. Spink & Son, London. Telkens 76 g.

    Three cases with commemorative coins for the silver jubilee of Queen Elizabeth II in 1977. Sterling silver 925/1000 hallmarked and numbered 2034/2035/2036 on the edge. Ed. Spink & Son, London. Each weighs 76 g.
    Place a bid ›
    Estimate: € 200 / 260
  • #101
    Gerritsen, Zeist

    Een massief 117-delig zilveren bestek voor 9 personen in cassette, zilverkeuren G-Z, 999, leeuw, Minerva en C. Model Puntfilet door Gerritsen. 9 grote vorken, 9 vorken, 9 dessertvorken, 9 visvorken, 9 soeplepels, 9 lepels, 9 dessertlepels, 9 koffielepels, 9 grote messen, 9 messen, 9 botermessen, 9 vismessen en 9 stuks serveerbestek. 5855 gram (vorken, lepels en vismessen) + 2345 gram (3 x 9 messen).

    A solid 117-piece silver cutlery set for 9 people in a case, silver hallmarks G-Z, 999, lion, Minerva, and C. Model Puntfilet by Gerritsen. 9 large forks, 9 forks, 9 dessert forks, 9 fish forks, 9 soup spoons, 9 spoons, 9 dessert spoons, 9 coffee spoons, 9 large knives, 9 knives, 9 butter knives, 9 fish knives, and 9 serving utensils. 5855 grams (forks, spoons, and fish knives) + 2345 grams (3 x 9 knives).
    Place a bid ›
    Dim. 999‰
    Estimate: € 8000 / 10000
  • #137

    Drie diverse Madonnabeelden van messing.

    Trois différentes statues de la Vierge en laiton.
    Place a bid ›
    Dim. H. 34,5 - 23 - 21 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #311

    Een grote Chinees bronzen schotel met draken in het decor.

    A large Chinese bronze plate decorated with dragons.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #201
    Charell

    Een vierdelig koffie en theestel van verzilverd metaal. In Georgian stijl. Gemerkt.

    A four-piece coffee and tea set in silver-plated metal. In Georgian style. Marked.
    Place a bid ›
    Dim. H: 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #7
    Karl Ens

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 17 cm
    Estimate: € 40 / 60

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.