#331Een mondgeblazen Venetiaans glazen vaas. Naar Romeins voorbeeld.
#718Afrikaans masker. Luba, Congo.
#232Hendrik Cantelbeeck“De Slag bij Issos. Gevecht tussen de legers van Darius III en van Alexander de Grote”. Olieverf op doek. Herdoekt. Antwerpse School, XVIIde eeuw. Gesigneerd links onderaan.
#363Een kleine wereldbol en een hemelbol met sterrenbeelden.
#113LenzkirchEen blauw aardewerken pendule met messingen frame.
#371Een miniatuur van een viermaster in een Londense fles. XIXde eeuws.
#274Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#377Triptiekspiegel met schilderijtje achter glas.
Un miroir triptyque, petite peinture sous verre.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#563Een Birmaanse poppenkastpop.
Un guignol de Birmanie.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#249Leon BruninPeriod: 1861-1949“Oude man in zijn studie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1901’. In origineel kader. Werk op te frissen.
”Vieil homme dans son bureau”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1901’. Avec encadrement d’origine. A rafraîchir.No longer availableDim. 116 x 89 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#179J.M. Webb“Merrie met haar veulen in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1884. Kleine, oude herstellingen.
”Jument et poulain dans la prairie”. Huile sur toile. Signée et datée 1884. Quelques anciennes petites réparations.No longer availableDim. 32 x 54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#319Julien VincentPeriod: 1921 - ?“Hoevelandschap met vee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage, fermette et bétail”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 26 cmEstimate: € 80 / 120