Other lots in this auction
-
#762Saeys“Schaatsplezier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘59.
”Plaisirs de patinage”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘59.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 90 / 110 -
#141Een Napoleon III schouwpendule van zwartgelakt hout met vier getorste zuiltjes, met messingen monturen en inlegwerk. Zonder sleuteltje.
Une pendule de cheminée Napoléon III en bois laqué noir à quatre colonnes torsadées, montures en laiton et aux incrustations.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#636Een commode met drie laden, versierd met Boullemarquetterie en verguld beslag en met een marmeren blad. Schade onderaan.
Une commode à trois tiroirs, décoration de marqueterie Boulle, montures dorées et une tablette en marbre.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 200 / 240 -
#848Val St. LambertEen art deco karafje van geslepen kristal met bruin decor en met zes bijpassende borreltjes. Gemerkt.
Une carafe Art Déco en cristal taillé, décor brun et six petits verres assortis. Marques.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#782Mouyens“Afrikaans vrouwenportret.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Portrait de dame africain”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#107Twee etuis, waarbij één met zes zilveren dessertlepeltjes en één met zes zilveren botermessen. Engelse keuren.
Deux étuis, dont un avec six cuillères à dessert et l’autre avec six couteaux à beurre en argent. Poinçons anglais.No longer availableDim. 150,8 + 60,3 gramEstimate: € 50 / 80 -
#718Afrikaans masker. Luba, Congo.
Un masque africain. Luba, Congo.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#888Een lot glazen, bestaande uit zes kelkglaasjes met gegraveerd decor, zes groene roemerglazen met geslepen kleurloze voet en vier geslepen groene glaasjes op voet.
Un lot de verres, dont six verres calices, décor gravé, six verres römer, pieds incolores taillés et quatre verres vert sur pied taillés.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#432Eugène VerboeckhovenPeriod: 1798 - 1881“Studie van geiten en schapen”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd.
”Etude de moutons et de chèvres”. Crayon sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 12 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#93Een glazen decanteur in een metalen houder in de vorm van druivenranken.
Un décanteur en verre dans un support en métal en forme de vignes.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#231“Uitgebreid Maaslandschap met steengroeve op de voorgrond”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.
”Paysage étendu de la Meuse avec une carrière sur plan avant”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableDim. 115 x 170 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#490Märklin 4607; 4611; 4612 & 4639Vier goederenwagons voor spoortype Ho in originele doosjes: - Open wagon met steunpalen.- Spoorkraan ‘Krupp-Adelt’.- Lege autotransportwagon.- Open goederenwagon.
Quatre wagons modèles pour rails HO, emballage d’origine:- wagon ouvert avec piliers de support- une grue ‘Krupp-Adelt’- wagon à voitures vide- wagon de marchandise ouvert.No longer availableEstimate: € 40 / 60

