Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set handgeblazen polychroom kristallen glazen en een karaf. Zweeds, naar Italiaans voorbeeld.
Gränna Glasbruk

Een set mondgeblazen polychroom kristallen glazen en een karaf. Zweeds, naar Italiaans voorbeeld.

Une série de verres en cristal soufflés à la bouche et une carafe. Travail suisse, d’après un exemple italien.
Dim. h: 22 en 11 cm
SKU: 2603190464.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #464
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #848
    Val St. Lambert

    Een art deco karafje van geslepen kristal met bruin decor en met zes bijpassende borreltjes. Gemerkt.

    Une carafe Art Déco en cristal taillé, décor brun et six petits verres assortis. Marques.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #57

    Een kleine koperen samovar in empirestijl.

    Un petit samovar en cuivre, style Empire.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #488
    Val St. Lambert

    Een lot van twee geslepen kristallen vazen, groen in de massa. Gemerkt onderaan en resp. genummerd 42/116 en 23/150, en vermelding van de designer.

    Un lot de vases en cristal taillé, vert dans la masse. Marque à la base et resp. numérotés 42/116 et 23/150, avec mention du créateur.
    No longer available
    Dim. h 15 cm & h 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #568

    Afrikaans masker. Fang, Gabon.

    Un masque africain. Fang, Gabon.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #305

    Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 14 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 6 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #447

    12 diverse boeken Kunst e.a.

    Douze livres d’Art, e.a.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #222
    Joseph François
    Period: 1759 - 1851

    “Vrouw met manden op een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage, femme et paniers”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 55 x 36 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #3

    Een paar ingekaderde vlinders. Resp. P.Prola (Brazilië) en P. Dardanus.

    Une paire de papillons encadrés. Resp. P. Prola ( Brasil) et P. Dardanus.
    No longer available
    Dim. 10 x 9 cm & 7x7 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #177

    Een oude glazen stolp op wit porseleinen voet. Eronder twee flessen van “Les Grappes Jaunes” van 1815

    Une ancienne cloche en verre sur pied en porcelaine blanche. dessous deux bouteilles “les grappes Jaunes” de 1815.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 260 / 320
  • #353

    “’s Lands Glorie I, II, III & IV. Vier chromo-albums, uitgegeven bij Historia. Compleet en in zeer goede staat.

    ”’s Lands Glorie”. Quatre albums chromo, Historia. Complet et en bon état.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #814
    Praktica

    Een vintage fotocamera model Super TL met flash, handstatiefje en extra lens. In fototas.

    Une caméra vintage modèle Super TL avec flash, statif et lentille en extra. dans un sac.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #31

    Een driehoekige geslepen asbak en een geblazen dubbele kandelaar van kleurloos kristal.

    Un cendrier triangulaire taillé et un double candélabre soufflé en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. b: 16 & 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More