Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set handgeblazen polychroom kristallen glazen en een karaf. Zweeds, naar Italiaans voorbeeld.
Gränna Glasbruk

Een set mondgeblazen polychroom kristallen glazen en een karaf. Zweeds, naar Italiaans voorbeeld.

Une série de verres en cristal soufflés à la bouche et une carafe. Travail suisse, d’après un exemple italien.
Dim. h: 22 en 11 cm
SKU: 2603190464.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #464
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #762
    Saeys

    “Schaatsplezier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘59.

    ”Plaisirs de patinage”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘59.
    No longer available
    Dim. 30 x 39 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #141

    Een Napoleon III schouwpendule van zwartgelakt hout met vier getorste zuiltjes, met messingen monturen en inlegwerk. Zonder sleuteltje.

    Une pendule de cheminée Napoléon III en bois laqué noir à quatre colonnes torsadées, montures en laiton et aux incrustations.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #636

    Een commode met drie laden, versierd met Boullemarquetterie en verguld beslag en met een marmeren blad. Schade onderaan.

    Une commode à trois tiroirs, décoration de marqueterie Boulle, montures dorées et une tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. b: 98 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #848
    Val St. Lambert

    Een art deco karafje van geslepen kristal met bruin decor en met zes bijpassende borreltjes. Gemerkt.

    Une carafe Art Déco en cristal taillé, décor brun et six petits verres assortis. Marques.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #782
    Mouyens

    “Afrikaans vrouwenportret.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Portrait de dame africain”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #107

    Twee etuis, waarbij één met zes zilveren dessertlepeltjes en één met zes zilveren botermessen. Engelse keuren.

    Deux étuis, dont un avec six cuillères à dessert et l’autre avec six couteaux à beurre en argent. Poinçons anglais.
    No longer available
    Dim. 150,8 + 60,3 gram
    Estimate: € 50 / 80
  • #718

    Afrikaans masker. Luba, Congo.

    Un masque africain. Luba, Congo.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #888

    Een lot glazen, bestaande uit zes kelkglaasjes met gegraveerd decor, zes groene roemerglazen met geslepen kleurloze voet en vier geslepen groene glaasjes op voet.

    Un lot de verres, dont six verres calices, décor gravé, six verres römer, pieds incolores taillés et quatre verres vert sur pied taillés.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #432
    Eugène Verboeckhoven
    Period: 1798 - 1881

    “Studie van geiten en schapen”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd.

    ”Etude de moutons et de chèvres”. Crayon sur papier. Monogramme.
    No longer available
    Dim. 12 x 15 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #93

    Een glazen decanteur in een metalen houder in de vorm van druivenranken.

    Un décanteur en verre dans un support en métal en forme de vignes.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #231

    “Uitgebreid Maaslandschap met steengroeve op de voorgrond”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.

    ”Paysage étendu de la Meuse avec une carrière sur plan avant”. Huile sur toile. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 115 x 170 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #490
    Märklin 4607; 4611; 4612 & 4639

    Vier goederenwagons voor spoortype Ho in originele doosjes: - Open wagon met steunpalen. - Spoorkraan ‘Krupp-Adelt’. - Lege autotransportwagon. - Open goederenwagon.

    Quatre wagons modèles pour rails HO, emballage d’origine: - wagon ouvert avec piliers de support - une grue ‘Krupp-Adelt’ - wagon à voitures vide - wagon de marchandise ouvert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More