Other lots in this auction
-
#4
“Marktzicht & Hollandse boerin met dochter.” Houtsnede op rijstpapier. Gesigneerd buiten de plaat.
“Scène de marché” et “Paysan hollandais et sa fille”. Gravures sur bois sur papier de riz. Signées hors planche.No longer availableDim. 21 x 17 en 22 x 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#65
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een klavertje vier bezet met één briljantje.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de trèfle à quatre feuilles et un brillant.No longer availableDim. 6,88 gEstimate: € 150 / 200 -
#89F. De Smedt
“Stilleven met flessen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1967.
”Nature morte, bouteilles”. Huile sur toile. Signée et datée 1967.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#401Kaiser
Een reiger, een kolibrie en drie roosjes van meerkleurig porselein. Allen gemerkt.
Une grue, un colibri et trois roses en porcelaine polychrome. Marqués.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#444
“Geisha met Samisen”. Gouache op zijde. Gesigneerd.
”Geisha au Samisen”. Gouache sur soie. Signée.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 25 / 40 -
#428
“Acht eeuwen Europese schilderkunst” & “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Een boek en een catalogus.
“Acht eeuwen Europese schilderkunst” et “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Un livre et un catalogue.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#755Boch Frères
Een hanglamp van polychroom barbotine-aardewerk met reliëfdecor.
Une lampe à pendre en faïence barbotine polychrome, décor en relief.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#400
Een lot 18 karaats geel smeltgoud.
Un lot d’or à fondre jaune 18 ct.No longer availableDim. 20,59 gEstimate: € 400 / 450 -
#664
Een grote kruik en een klepkan van steengoed, waarbij de tweede met een tinnen deksel.
Une grande cruche et une verseuse à couvercle ( couvercle en étain) en faïence.No longer availableDim. h: 22 & 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#238
Een toiletstel, een nagelset en een schrijfset. Alle in hun originele etuis. Kleine letsels en manco’s.
Un ensemble de toilette, une manucure et un ensemble d’écriture. Dans leurs étuis d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#210
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en drie gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et de trois saphirs ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#54MasquelierPeriod: 1741-1811
“Seconde vue d’Ostende”.”. Een kleurengravure naar O. Le May. Edit: Amis des Arts.
”Seconde vue d’Ostende”. Une gravure en couleurs d’après O. Le May. Edit: Amis des Arts.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 40 / 50