Other lots in this auction
-
#110Degel Swiss
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Une montre pour dame en or jaune 18 ct et bracelet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 21,47 gEstimate: € 450/550 -
#441
Een paar messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XVI.
Une paire de candélabres en laiton. Période Louis XVI.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 45/50 -
#159Marcel CockxPeriod: 1930 - 2007
“Driekoningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Les Rois mages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 200/300 -
#608
Een Louis-Philippe buffetkast met opzet. Onderaan twee laden en twee paneeldeuren en een étagère in twee niveaus in het opzet, versierd met gebeeldhouwde vruchten.
Un buffet Louis Philippe à deux corps. Le dessous comporte deux tiroirs et deux portes pleines, la partie du dessus une étagère en deux niveaux, décorée de fruits sculptés.No longer availableDim. 205 x 130 x 54 cmEstimate: € 200/250 -
#528
Een peer van meerkleurig glaspasta in de geest van Daum.
Une poire en pâte de verre polychrome dans l’esprit de Daum.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/160 -
#607
Grote vaas van Chinees porselein. Met houten sokkel.
Un grand vase en porcelaine de Chine. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 92 cmEstimate: € 120/200 -
#25
Een 14 karaats geel gouden broche met bijpassende oorbellen.
Une broche et boucles d’oreilles en or jaune 14 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 60/100 -
#86
Een vintage salontafel in de vorm van een blaasbalg.
Une table de salon vintage sous forme de soufflet.No longer availableDim. l 129cm , h: 60 cmEstimate: € 120/200 -
#113
Zeven boeken. “The Comprehensive Bible”. Met een handgeschreven herinnering uit 1846. Mooie lederen band. “The people’s Bible History”. London, 1896. Met kaarten en afbeeldingen. Alexander Cruden. “A Complete Concordance to the Holy Scriptures. London 1859. Met opdracht uit 1860. “De Vier Uyterste van den Mensch”. Met illustraties. “Biblia Sacra Vulgatae Editionis. Luik 1732 en Parijs 1774. Beide in slechte staat. H.P. Blavatsky. “Isis ontsluierd”. Amsterdam 1911.
Sept livres. “The comprehensive Bible”. Avec dédicace, 1846. Cuir. “The people’s Bible History”. Londres, 1896. Avec cartes et dessins. Alexander Cruden. “A Complete Concordance to the Holy Scriptures”. Londres, 1859. Dédicace de 1860. “De Vier Uyterste van den Mensch”. Avec illustrations. “Biblia Sacra Vulgatae Editionis. Liege 1732 et Paris 1774. Tout deux en mauvais état. H.P. Blavatsky. “Isis ontsluierd”. Amsterdam 1911.No longer availableEstimate: € 120/150 -
#372Félicien Rops
“Theater”. Ingekleurde gravure. Gemonogrammeerd.
”Théâtre”. Une gravure en couleurs. Monogrammée.No longer availableDim. 17 x 16 cmEstimate: € 200/240 -
#760
Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit vijf kopjes (twee gemerkt van Meissen), twee schoteltjes, drie theepotjes (het Chinese met gebroken dekseltje), een vaasje , een vaasje met capucine decor en een suikerpotje.
Un lot de porcelaine: 5 tassses ( deux de la marque Meissen), deux petits plats, trois petites théières ( théière chinoise à couvercle cassé), un petit vase, un vase à décor capucine et un sucrier.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#28
Een beddenpan van rood koper.
Une chaufferette en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 25/35