#619Félix Labisse
“Blauw Naakt”. Een litho op papier, E.A ., épreuve d’artiste, gesigneerd buiten de plaat.
“Blue Nude”. A lithograph on paper, EA epreuve d'artiste, signed outside the plate.No longer availableDim. 61 x 44,5cmEstimate: € 80/120 -
#346
Een pianostoeltje met lederen zitting.
A piano stool with leather seat.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#602Paul Tuerlinckx
“Golf in de zee.” Pastel op papier. Gesigneerd.
#383
Een lot van 3 Afrikaanse gesculpteerde houten beeldjes.
#128
Een zilveren dienblad, omstreeks 1900 uit Wenen, Keuren van Oostenrijk-Hongarije met makersmerk FR. 800‰.
#12
#447Luba
Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Luba, DRC.
An African mask in carved wood, Luba, DRC.No longer availableDim. 29cmEstimate: € 60/80 -
#646Juliette Belarti
Een vintage salontafel, gemerkt “J Belarti”.
A vintage coffee table marked J. Belarti.No longer availableDim. 40 x 108 x 47cmEstimate: € 100/120 -
#688
Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#660
Een salontafel met vergulde metalen poten met groen marmeren blad (licht beschadigd).
#216
Massif oak table with carved base and with extendable parts.No longer availableDim. 78 x 125 (232) x 75cmEstimate: € 200/300 -
#336
Een Engels houten bijzettafeltje met rond tafelblad, driepotig.
English wooden side table with round top and on three legs.No longer availableDim. h: 70 cm Ø 40 cmEstimate: € 40/60