#684Een antiek massief eiken bijzettafeltje.
#642“Filmstrip”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Filmstrip". Mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 75 x 100cmEstimate: € 40 / 60 -
#585Een salontafel in messing met een onyx blad waaraan kleine schade bovenaan, het messing onderstel is gedecoreerd met guirlandes rondom.
#500Een 18 kt geelgouden horlogeketting met schakels.
An 18 kt yellow gold watch chain with links.No longer availableDim. 19,25 gEstimate: € 600 / 800 -
#162Paul Permeke“Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Landscape with farmhouse". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 360 / 400 -
#575Een Engelse mahoniehouten tafel met 3 verlengstukken.
An English mahogany table with 3 extendable pieces.No longer availableDim. 76 x 106 x 162 +(3x45)cmEstimate: € 100 / 120 -
#116Een donkere eikenhouten dressoir met afgeschuinde zijden en 4 deuren.
A dark oak sideboard with beveled sides and 4 doors.No longer availableDim. 105 x 253 x 56cmEstimate: € 80 / 120 -
#84“Interieurzicht vanuit de stal”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gemongrammerd F.B.
#222Héléne Dubourg“Dame aan de kade.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Lady on the Quay." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 160 / 200 -
#149Jacques MadiolPeriod: 1871-1950“Spinnende vrouw in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
#211Limoges FranceEen uitgebreid porseleinen handgeschilderd servies met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
An extensive hand-painted porcelain dinnerware set with gilded edge. Marked underneath.No longer availableEstimate: € 100 / 120