Other lots in this auction
-
#347De Fuisseaux, BaudourEen wit porseleinen eetservies met een veelkleurig bloemenmotief. Onderaan gemerkt. 36 platte borden, 11 soepborden, 13 dessertborden, 18 schalen, sauskommen en terrines.
A white porcelain dinnerware set with a colorful floral pattern. Marked at the bottom.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#216Een massief eiken secretaire met marqueterie sterren inleg in ebbenhout. 10 laden binnenin en 3 grote laden onder.
A solid oak secretaire with marquetry star inlay in ebony. 10 drawers inside and 3 large drawers below.No longer availableDim. 128 x 131 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#49‘Interieur’, een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek met de voorstelling van waarschijnlijk 2 x hetzelfde interieur, beide door dezelfde kunstenaar onduidelijk gesigneerd.
'Interior', a lot of 2 paintings, oil on canvas depicting likely 2 x the same interior, both by the same artist, unclearly signed.No longer availableDim. h 41 x b 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#395‘Expo stoeltje’, een vintage kuipstoeltje in bruine skai op houten pootjes.
'Expo chair', a vintage molded chair in brown imitation leather on wooden legs.No longer availableDim. 72 x 62 x 62 cmEstimate: € 50 / 80 -
#600Een goudkleurige schakelarmband. Gemerkt. YSL.
A gold-colored link bracelet. Marked. YSL.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#460Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,50 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 0.50 ct. and with diamonds weighing approximately 0.40 ct. together.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#238“O.L.V. van Vosselaar - Troosteres der Bedrukten BVO.” Een plaasteren beeld. Hoofdje van het kind hersteld.
"O.L.V. van Vosselaar - Comforter of the Afflicted BVO." A plaster statue. Child's head restored.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#104“Antverpia”. Gekleurde gravure naar een origineel van Joris Hoefnagel d.d. 1598, met gedichten van Daniel Rogers en Julius Scaliger.
"Antverpia". Colored engraving after an original by Joris Hoefnagel dated 1598, with poems by Daniel Rogers and Julius Scaliger.No longer availableDim. 45 x 78 cmEstimate: € 200 / 300 -
#510Een 18 kt geelgouden zakhorloge.
An 18 kt yellow gold pocket watch.No longer availableDim. bruto: 77,37 g Ø 4,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#455Een massief eiken commode met gestoken deuren en laden.
A solid oak chest of drawers with carved doors and drawers.No longer availableDim. 106 x 110 x 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#219‘Schaapskudde met herder’, olieverf op doek, draagt handtekening rechts onder.
'Sheep flock with shepherd', oil on canvas, signed lower right.No longer availableDim. h 60 x b 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#370Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,88 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of 0.88 ct.No longer availableDim. 5,45 gEstimate: € 850 / 950

