#324Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#665Een set van 3 bijzettafeltjes in Engelse stijl met gefineerd blad.
#51Een rond bronzen plaquette met portret van Napoleon. Opschrift “Le General Bonaparte”.
A round bronze plaque depicting Napoleon. Inscription: "Le General Bonaparte."No longer availableDim. Ø15cmEstimate: € 75 / 100 -
#213Val Saint-LambertEen lot van 7 gegoten Val Saint-Lambert glazen, gemerkt. Bijgevoegd 4 Champagneglazen.
#608Een Chinese Famille Jaune vaas met het decor van een vogel op een tak.
A Chinese famille jaune vase with a bird on a branch decoration.No longer availableDim. h 61 x Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#168CartierEen tafeklokje, Must de Cartier model Lapis in Art-Deco stijl van ca. 1980 met vergulde delen en lapis lazuli pasta rand met originele etui en mapje met certificaat en handleiding.
#350Gianni VersaceTwee zijden sjaals. Groen en bruin.
Two silk scarves. Green and brown.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#682Frans Van ImmerseelEen vierkant glasraam in houten lichtbak gemonteerd. Gesigneerd en met opschrift “De vrouw is het zout des levens daarom moet de man drinken”.
A square stained glass window mounted in a wooden lightbox. Signed and inscribed with the phrase "Woman is the salt of life, therefore the man must drink."No longer availableDim. 54 x 50 cmEstimate: € 100 / 160 -
#56Een mahoniehouten tafel op gesculpteerde voet.
A mahogany table with sculpted base.No longer availableDim. 71 x 125 x 94cmEstimate: € 40 / 60 -
#82“Langgevelhoeve”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#552Een paar verzilverd metalen kandelaars met drie lichtpunten in lijn. Gemerkt.
A pair of silver-plated metal candlesticks with three aligned light points. Marked.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 120 / 200 -
"My First Depression". A painting, oil on panel. Signed and inscribed on the reverse. Provenance Mark Eyskens.No longer availableEstimate: € 80 / 120