Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van 11 handgemaakte vintage tegels. Gemonogrammeerd. Tijdperk jaren 60.

Een set van 11 handgemaakte vintage tegels. Gemonogrammeerd. Jaren 60.

A set of 11 handcrafted vintage tiles. Monogrammed. Era: 1960s.
Dim. 7,5 x 7,5 cm
SKU: 2410230018.
Auction day: 24 October 2023 19:00
Catalogue #18
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #693
    Sellmann, Weiden

    Een gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.

    A set of white porcelain tableware with a silver-colored rim. Marked on the bottom. Mid-20th century.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #284
    O. Palman

    “Stille waters”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Still waters". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 50 x 58cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #498
    NAPAKO

    Een vintage mid-century design tafellamp met 2 lichtpunten op metalen voet, gechromeerde top en melkglazen bol. Gemerkt Napako en genummerd 85206.

    A vintage mid-century design table lamp with 2 light points on a metal base, chrome top, and milk glass globe. Marked Napako and numbered 85206.
    No longer available
    Dim. 46 x Ø30cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #659

    Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.

    A lot of six carved wooden chairs with wicker seats. One with a damaged leg.
    No longer available
    Dim. 104 x 48 x 48cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #628
    Ravenstein

    Een aardewerken koffiekan met floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A pottery coffee pot with floral decor. Marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 27cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #625

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian carpet.
    No longer available
    Dim. 198 x 127cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #393

    Een paar marmeren beeldjes van Geisha’s uit marmer gesculpteerd.

    A pair of marble sculptures depicting Geishas.
    No longer available
    Dim. 33cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #685

    Een rond bijzettafeltje van koper met drie gebogen leeuwenpoten en met een wit marmeren blad, zwart gevlamd.

    A round side table of copper with three curved lion legs and a white marble top, black veined.
    No longer available
    Dim. H. 44, Ø 49 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #290

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant 0,75 ct. J VS1 en bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,55 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond 0.75 ct. J VS1 and set with brilliant cut diamonds with a total weight of 0.55 ct.
    No longer available
    Dim. 5,95 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #325

    Een houten trapbankje voor een schoenpoetser, met lederen bekleding en 1 lade.

    A wooden shoe shine bench with leather upholstery and 1 drawer.
    No longer available
    Dim. 42 x 61 x 48cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #12

    “Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Vlaamse School, XIXde eeuw.

    "Church Interior". Oil on canvas. Flemish School, 19th century.
    No longer available
    Dim. 33 x 29 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #6

    Een houten Louis XV stijl bijzettafeltje op wielen met dambord gefineerd blad. Fraai gesculpteerde guirlandes.

    A wooden Louis XV style side table on wheels with a checkerboard veneered top. Beautifully sculpted garlands.
    No longer available
    Dim. 76 x 110 x 71cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Oktober 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 20 & Zaterdag 21 oktober van 10.00 tot 17.00

24 October 2023 19:00
25 October 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More