#332Een kunstof etalagepop, model kind. Op glazen voet.
#496KashanEen Iranees handgeknoopt Kashan tapijt met geometrische patronen.
#132Jozef De BelderPeriod: °1953“Petunias”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#592Rigobert Haeck“Abstracte personages.” Gemengde techniek met pastel en potlood.
#593Rousseau‘Allegorie op de telecommunicatie’. Zamakken beeld, eerste helft 20ste eeuw. De telefoonstaaf is gelijmd.
#694Diverse Belgische niet gestempelde postzegels in 6 goed gevulde albums “Falzlos Album T” en enkele vellen postzegels. 2 x 1960-1974, 2 x 1975 - 1985, 1986-1990.
Various Belgian unused postage stamps in 6 well-filled albums "Falzlos Album T" and some sheets of stamps. 2 x 1960-1974, 2 x 1975 - 1985, 1986-1990.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#15Een set van vier kristallen glaasjes met groene kelk en rode voet.
#489Jef Van Tuerenhout“Abstract Damesportret.” Litho, gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 88/190.
#367Een cloisonné wierookbrandertje met fo-hond op het deksel. Met koperen beslag.
A cloisonné incense burner with a foo dog on the lid. With brass fittings.No longer availableDim. h 17,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#355Een paar vintage design draaistoelen met faux leder bekleding en gechromeerde voet. Sporen van slijtage.
A pair of vintage design swivel chairs with faux leather upholstery and chrome base. Signs of wear.No longer availableDim. 79 x 40 x 41cmEstimate: € 40 / 60