#406Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#362Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
#283Luc Orient Eddy Paape-GregEen lot van 17 Luc Orient strips, diverse titels en uitgaven, waaronder “Het dal van de drie zonnen” nr 1 1969, 1e druk en “De bevroren zombies” nr 2 1970, 1e druk.
A lot of 17 Luc Orient comic strips, various titles and editions, including "The Valley of the Three Suns" no. 1 1969, first edition, and "The Frozen Zombies" no. 2 1970, first edition.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#242Frans Van Tongerloo“Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1925.
"Kalmthout Heath". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1925 at the bottom.No longer availableDim. 54 x 68cmEstimate: € 200 / 300 -
#99“Vlaamse acteurs”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Flemish actors." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 90 x 130cmEstimate: € 80 / 120 -
#512Floris Jespers“Afrikaans naakt”. Een schilderij, olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Jespers 50.
#611Lladro‘Traveling in style’, een Lladro beeld, modelnr 5680 in originele verpakking.
"Traveling in style", a Lladro figurine, model number 5680 in original packaging.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#85Een Frans porseleinen jardinière met floraal decor en drakenkoppen. 1 stukje van drakenoor manco.
A French porcelain jardinière with floral decoration and dragon heads. 1 piece of dragon ear is missing.No longer availableDim. 42 x 23cmEstimate: € 100 / 150 -
#592Rigobert Haeck“Abstracte personages.” Gemengde techniek met pastel en potlood.
#622“Dansende vrouw”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Dancing woman." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 77 x 58cmEstimate: € 75 / 125 -
#517-Een art deco beeld van een Oosterse vrouw voor een witmarmeren muurtje versierd met sfinxen.
An Art Deco sculpture of an Oriental woman in front of a white marble wall adorned with sphinxes.No longer availableDim. H. 51 x 26 cmEstimate: € 650 / 700