Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van 11 handgemaakte vintage tegels. Gemonogrammeerd. Tijdperk jaren 60.

Een set van 11 handgemaakte vintage tegels. Gemonogrammeerd. Jaren 60.

A set of 11 handcrafted vintage tiles. Monogrammed. Era: 1960s.
Dim. 7,5 x 7,5 cm
SKU: 2410230018.
Auction day: 24 October 2023 19:00
Catalogue #18
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #347
    De Fuisseaux, Baudour

    Een wit porseleinen eetservies met een veelkleurig bloemenmotief. Onderaan gemerkt. 36 platte borden, 11 soepborden, 13 dessertborden, 18 schalen, sauskommen en terrines.

    A white porcelain dinnerware set with a colorful floral pattern. Marked at the bottom.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #216

    Een massief eiken secretaire met marqueterie sterren inleg in ebbenhout. 10 laden binnenin en 3 grote laden onder.

    A solid oak secretaire with marquetry star inlay in ebony. 10 drawers inside and 3 large drawers below.
    No longer available
    Dim. 128 x 131 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #49

    ‘Interieur’, een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek met de voorstelling van waarschijnlijk 2 x hetzelfde interieur, beide door dezelfde kunstenaar onduidelijk gesigneerd.

    'Interior', a lot of 2 paintings, oil on canvas depicting likely 2 x the same interior, both by the same artist, unclearly signed.
    No longer available
    Dim. h 41 x b 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #395

    ‘Expo stoeltje’, een vintage kuipstoeltje in bruine skai op houten pootjes.

    'Expo chair', a vintage molded chair in brown imitation leather on wooden legs.
    No longer available
    Dim. 72 x 62 x 62 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #600

    Een goudkleurige schakelarmband. Gemerkt. YSL.

    A gold-colored link bracelet. Marked. YSL.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300
  • #460

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,50 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 0.50 ct. and with diamonds weighing approximately 0.40 ct. together.
    No longer available
    Estimate: € 600 / 700
  • #238

    “O.L.V. van Vosselaar - Troosteres der Bedrukten BVO.” Een plaasteren beeld. Hoofdje van het kind hersteld.

    "O.L.V. van Vosselaar - Comforter of the Afflicted BVO." A plaster statue. Child's head restored.
    No longer available
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #104

    “Antverpia”. Gekleurde gravure naar een origineel van Joris Hoefnagel d.d. 1598, met gedichten van Daniel Rogers en Julius Scaliger.

    "Antverpia". Colored engraving after an original by Joris Hoefnagel dated 1598, with poems by Daniel Rogers and Julius Scaliger.
    No longer available
    Dim. 45 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #510

    Een 18 kt geelgouden zakhorloge.

    An 18 kt yellow gold pocket watch.
    No longer available
    Dim. bruto: 77,37 g Ø 4,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #455

    Een massief eiken commode met gestoken deuren en laden.

    A solid oak chest of drawers with carved doors and drawers.
    No longer available
    Dim. 106 x 110 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #219

    ‘Schaapskudde met herder’, olieverf op doek, draagt handtekening rechts onder.

    'Sheep flock with shepherd', oil on canvas, signed lower right.
    No longer available
    Dim. h 60 x b 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #370

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,88 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of 0.88 ct.
    No longer available
    Dim. 5,45 g
    Estimate: € 850 / 950
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Oktober 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 20 & Zaterdag 21 oktober van 10.00 tot 17.00

24 October 2023 19:00
25 October 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More