#146Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#83Val Saint LambertEen vintage kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa, onderaan gemerkt.
#445Een ronde art deco tafel.
#512Floris Jespers“Afrikaans naakt”. Een schilderij, olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Jespers 50.
#688Een schaalmodel in koper van een vikingschip op een houten voetje.
#485Een massief eiken tafel, de verlengstukken ontbreken.
#582Een ronde butlerspiegel met vergulde lijst.
#36Een set van 4 bijzettafeltjes in Engelse stijl in gefineerd hout.
#633Een 19de eeuwse Japanse houten sculptuur, in twee delen van een wijze op een lotusbloem.
#587Een paar moderne ceramische blauwe vazen als lampenvoet.
#291Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
A polychrome porcelain basket on four legs. With hand-painted decoration and elaborately crafted flowers. Marked on the bottom and numbered.No longer availableDim. 16 x 25 x 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
CartierEen ovalen spiegel met een goudkleurige kader in kunststof met engeltjes en guirlandes.
No longer availableDim. h 119 x b 75 cmEstimate: € 80 / 120