Similar lots by type
-
#176
Een Engelse mahoniehouten rolltop bureau in Victoriaanse stijl met binnenin uitschuifbaar werkblad en lederen bekleding, 6 kleine laden en 7 vakjes. Onderaan aan weerskanten 1 deurkastje, verrijdbaar.
An English mahogany roll-top desk in Victorian style, with a retractable work surface and leather lining, 6 small drawers, and 7 compartments. At the bottom on each side, there is a mobile cabinet with a door. -
#193Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931
Een houten vintage Mid-Century design sideboard. 3-deurs en 4 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
A wooden vintage Mid-Century design sideboard. 3 doors and 4 drawers with chrome metal handles and legs. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present. -
#214
Een massief eikenhouten kist met gesculpteerde delen, 19e eeuws.
A solid oak chest with carved details, 19th century. -
#211
Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.
A solid oak bookcase with 2 doors. -
#196
Een 19e eeuwse massief houten vitrinekast met 4 deuren en 1 lade, gesculpteerd ornament bovenaan.
A 19th-century solid wood display cabinet with 4 doors and 1 drawer, sculpted ornament on the top. -
#187
Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
A solid oak chest of drawers with 3 drawers, 19th century. -
#213
Een salon in Louis XV stijl bestaande uit een ruime 3-zit en 2 clubzetels in hout en rode velours.
A Louis XV style living room set including a spacious 3-seater sofa and 2 club chairs in wood and red velvet. -
#216
Een massief eikenhouten hoekkast met 4 deuren en besteklades binnenin. 19e eeuws.
A solid oak corner cabinet with 4 doors and cutlery drawers inside. 19th century. -
#198
Een massief eikenhouten secretaire met 4 laden.
A solid oak secretary desk with 4 drawers. -
#208
Een massief houten barkast met Gotisch snijwerk en smeedijzeren beslag.
A solid wood bar cabinet with Gothic carvings and wrought iron fittings. -
#168
Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.
A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers. -
#173
“De vier seizoenen”, een meergelaagd alegorisch reliëf in hout gemonteerd tussen plexiglazen platen. Amerikaanse origine.
"The four seasons", a multi-layered allegorical wooden relief mounted between plexiglass plates. American origin. -
#186
Een vintage salontafel met geslepen glazen blad en 4 poten in gehard plexiglas met marmeren bol in het center. Schilfertje aan het blad.
A vintage coffee table with a cut glass top and 4 legs in tempered plexiglass with a marble ball in the center. Small chip on the top. -
#183
Een niervormige kaptafel met 7 laden en 3 spiegels, gefineerd hout met inlegwerk. Op wieltjes.
A kidney-shaped dressing table with 7 drawers and 3 mirrors, veneered wood with inlay. On casters. -
#177
Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
A solid oak chest of drawers with 3 drawers, 19th century. -
#158
Een 4-laden commode Louis Phillipe, in notelaar.
A 4-drawer Louis Philippe chest of drawers, in walnut. -
#201
Een twee-delige 2-deuren Normadische eikenhouten kast.
A two-piece 2-door Norman oak cabinet. -
#209
Een massief houten ééndeurs vitrinekast.
A solid wood single-door display cabinet. -
#197Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931
“Model 601”. Een houten vintage Mid-Century design eetkamertafel. Uitschuifbaar, extra tafelbladen verborgen onder het tafelblad. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
"Model 601". A wooden vintage Mid-Century design dining table. Extensible, extra tabletops hidden under main tabletop. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present. -
#178
Een massief eikenhouten zitbank met bergvak en florale gesculpteerde motieven.
A solid oak bench with storage compartment and floral carved motifs. -
#188
Een massief houten antiek schoolbankje.
A solid wooden antique school bench. -
#206
Een 19e eeuwse linnenkast met 2 deuren en 2 laden, massief eikenhout.
A 19th-century linen cabinet with 2 doors and 2 drawers, made of solid oak wood. -
#171
Een massief eikenhouten kloostertafel met smeedijzeren beslag op de hoeken en 3 centrale poten.
A solid oak monastery table with wrought iron fittings on the corners and 3 central legs. -
#207
Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.
A solid oak desk with 2 drawers, stains on the top.
Other lots in this auction
-
#219Adèle KoekkoekPeriod: 1838-1919
“Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.
“Woman by the hearth”. Oil on canvas. Signed. -
#271
Een Chinees aardewerken bord, in de geest van Wan-Li.
A Chinese earthenware plate, in the style of Wan-Li. -
#76
Een set van twee 19e eeuwse sokkelkastjes met marmeren blad, één deurhandvatje ontbreekt.
A set of two 19th-century pedestal cabinets with marble tops, one door handle missing. -
#293Steiff, Germany
Een beer, J.P. Bear, Steiff, nr 650376, Limited edition, 1990.
A bear, J.P. Bear, Steiff, no 650376, Limited edition, 1990. -
#22
“Boslandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Ch.Bernard”.
"Woodland landscape". A painting, watercolor on paper. Presumably signed "Ch. Bernard". -
#148Steiff, Germany
Een beer, Picknick-Bär, Steiff, nr 420108, Steiff club edition, 1997, Met flesje en bord, in zijn originele verpakking.
A bear, Picknick-Bär, Steiff, no. 420108, Steiff club edition, 1997, With bottle and plate, in its original packaging. -
#39
lot 18 gravures, diverse afmetingen tussen 40x60cm, waaronder 6-tal 18e eeuwse.
lot 18 engravings, various sizes between 40x60cm, including 6 from the 18th century.Place a bid ›Estimate: € 60 / 90 -
#4
Een lot van 3 antieke tegels met in het decor een religieus tafereel, een vogel en een hert.
A lot of 3 antique tiles depicting a religious scene, a bird, and a deer in the decoration. -
#348Werner Nagel Nagel BMF
“Orion” STOFF Nagel BMF Kandelaar. Een vintage design gechromeerde kandelaar met 7 lichtpunten, ontwerp door Werner Nagel voor BMF.
"Orion" STOFF Nagel BMF Candleholder. A vintage design chrome-plated candleholder with 7 light points, designed by Werner Nagel for BMF. -
#294
“De Madonna van de stilte. Met Johannes de doper.” Olieverf op doek. Centraal Amerikaans werk. Vroeg 20ste eeuw.
"The Madonna of Silence. With John the Baptist." Oil on canvas. Central American artwork. Early 20th century. -
#94René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019
“Bospad naar het dorp”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Forest path to the village." A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#384
“Conseil De Guerre Romain”, een lot van 2 oude etsen.
"Conseil De Guerre Romain", a lot of 2 old etchings.