Een set van 2 blauw-wit Chinees porseleinen tuinkrukken met figuren en landschappen in het decor.

A set of 2 blue and white Chinese porcelain garden stools with figures and landscapes in the design.
Dim. h 47 x Ø 30 cm
SKU: 2701260423.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #423
Estimate: € 300 / 400
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #427

    Een grote sierschotel van celadonkleurig aardewerk. Met floraal decor.

    A large decorative dish made of celadon colored earthenware. Adorned with floral decoration.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 47 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #417

    Een paar grote theebussen van meerkleurig Chinees porselein, famille verte. Met een decor van bloesemtakken. Onderaan gemerkt.

    A pair of large tea canisters made of multicolored Chinese porcelain, famille verte. Decorated with blossoming branches. Marked at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. H 37, B 25, D 17 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #441

    Guanyin gezeten op de wolken, Blanc de Chine.

    Guanyin seated on the clouds, Blanc de Chine.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 37 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #247

    Een 18e eeuws Catalaans schaaltje van blauw-wit geglazuurd aardewerk.

    An 18th-century Catalan bowl of blue and white glazed earthenware.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #593
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    ‘L’oiseau de feu’, fotolithografie op een porseleinen bord. Aan de achterant gestempeld; Corneille.

    'The Firebird', photolithograph on a porcelain plate. Stamped on the back; Corneille.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #437

    Een paar dekselpotten van Blanc de Chine aardewerk.

    A pair of lidded jars made of Blanc de Chine earthenware.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 32 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #393

    A Chinese porcelain baluster vase with a wooden base, famille rose decoration. Marked at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #583

    Een lot van 4 deels vergulde bronskleurige zamakken muzikanten en een tempelwachter van Zuid-Oost-Aziatische herkomst.

    A lot of 4 partially gilt bronze-colored zamak musicians and a temple guardian of Southeast Asian origin.
    Place a bid ›
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #586

    Een gevlochten kamerscherm, 2 panelen, met Japanse beschildering.

    A woven room divider, 2 panels, with Japanese painting.
    Place a bid ›
    Dim. 169 x 85 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #587

    Een lot van 4 deels vergulde bronskleurige zamakken muzikanten van Zuid-Oost-Aziatische herkomst.

    Place a bid ›
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #567

    Een penseelwasser, celadon glazuur, bakfoutje en enkele haarlijnen. Met houten sokkeltje.

    A brush washer, celadon glaze, firing flaw and a few hairlines. With wooden base.
    Place a bid ›
    Dim. h 6.5 x Ø 8 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #388

    Een paar hoge gemberpotten van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Met de symbolen voor een lang leven en een floraal decor. Schilferschade aan de dekselknoppen.

    A pair of tall ginger jars of blue and white glazed Chinese porcelain. Featuring symbols for longevity and a floral design. Chips on the lid knobs.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #14
    Massimo Italy

    Een vlakke spiegel met een kader van meerkleurig gedecoreerd porselein. Gemerkt Massimo Italy, met schade aan één bloem.

    A flat mirror with a frame of multi-colored decorated porcelain. Marked Massimo Italy, with damage to one flower.
    Place a bid ›
    Dim. 56/44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #433

    Een paar grote dekselvazen van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Met een decor van draken.

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 58 cm
    Estimate: € 450 / 600
  • #428

    A lot of 4 bronze figurines of a Komainu guardian lion, an elephant, a Lokeshvara, and a Bodhisattva on horseback.
    Place a bid ›
    Dim. 16 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #396

    Een sobere legkast in Chinese stijl met vier deuren. Onderaan een gesculpteerde fries met twee draken.

    A simple Chinese-style display cabinet with four doors. At the bottom, a carved frieze featuring two dragons.
    Place a bid ›
    Dim. H 207, B 118, D 57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #381

    Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, met lang levensymbolen. Met porseleinen deksels.

    A pair of ginger jars made of blue and white porcelain, decorated with symbols of longevity. With porcelain lids.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 23, Ø 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #387

    Een schoteltje van blauw-wit Chinees aardewerk, met een draak en bloemen in het decor.

    A saucer of blue and white Chinese pottery, decorated with a dragon and flowers.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 130 / 160
  • #411

    Een grote voorraadpot van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk, met Wanli decor.

    A large storage jar of blue and white glazed Chinese pottery, with Wanli decoration.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 42, Ø 35 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #358

    A Japanese seated Buddha made of multicolored Satsuma porcelain. Marked at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #378

    Een grote jardinière uit Japans Imari porselein, gelijmde garst in de bodem.

    A large jardinière made of Japanese Imari porcelain, repaired crack in the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. h 47 x Ø 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #27

    Een hoorn des overvloeds uit brons en porselein, met mythologische figuren gedecoreerd, gemerkt.

    A cornucopia made of bronze and porcelain, decorated with mythological figures, marked.
    Place a bid ›
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #363

    Een tulpenvaas van Chinees blauw en wit porselein. Onderaan gemerkt.

    A tulip vase made of Chinese blue and white porcelain. Marked at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #413

    Een paar grote dekselvazen van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Met een decor van leeuwen.

    A pair of large lidded vases of blue and white glazed Chinese earthenware. Decorated with lions.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 53 cm
    Estimate: € 250 / 300

  • #40

    Een paar witgouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    A pair of white gold earrings set with diamonds weighing approximately 0.60 ct total.
    Place a bid ›
    Dim. 2,52 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #112

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op paneel. Getekend J. Binand.

    ‘Flower vase’, oil on panel. Signed J. Binand.
    Place a bid ›
    Dim. 73/59 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #216

    Een set van 3 bijzettafeltjes, messing en glas, in Hollywood Regency-stijl.

    A set of 3 side tables, brass and glass, in Hollywood Regency style.
    Place a bid ›
    Dim. 49 x 56 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #342
    Pat Andrea
    Period: 1942 - ....

    “Zomeravondtraining”, een litho uit 1970, gesigneerd en genummerd buiten de plaat: 137/190.

    Place a bid ›
    Dim. 54 x 73 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #377

    A pair of hexagonal lidded vases of Chinese porcelain, decorated with a famille rose flower design.
    Place a bid ›
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #98
    Hans Müller
    Period: 1873 - 1937

    Een bronzen buste van een pijprokende man op marmeren sokkel.

    A bronze bust of a pipe-smoking man on a marble pedestal.
    Place a bid ›
    Dim. h 18 cm zonder sokkel
    Estimate: € 100 / 150
  • #211

    Een kunststoffen beeld van een groetende edelman op houten sokkel. Schade aan de linker arm/mouw.

    A plastic sculpture of a greeting nobleman on a wooden base. Damage to the left arm/sleeve.
    Place a bid ›
    Dim. h 158 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #226

    Een ovalen salontafel in Louis XV-stijl, messing met onyx blad.

    An oval coffee table in Louis XV style, brass with onyx top.
    Place a bid ›
    Dim. 42 x 99 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #32

    ‘Portret van een man met baard’, olieverf op doek. Getekend in de rechter bovenhoek.

    'Portrait of a man with a beard', oil on canvas. Signed in the top right corner.
    Place a bid ›
    Dim. 47/43 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #282

    “Normandisch straatzicht” een schilderij, olieverf op doek, naar de 19e eeuw, niet gesigneerd.

    Place a bid ›
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #250

    Een 18 kt witgouden halsketting bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van 0,77 ct. DVVS1.

    An 18 kt white gold necklace set with diamonds totaling 0.77 ct. DVVS1.
    Place a bid ›
    Dim. 27,60 g g
    Estimate: € 2800 / 3000
  • #153

    Place a bid ›
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 200 / 220

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.