Similar lots by type
-
#44Juul De Bruyne“Hoevezicht bij valavond”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Howeview at Dusk", a painting, oil on canvas, signed. -
#349Yvonne ReperPeriod: 1908- 1964“Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op doek, achter glas, gesigneerd YV Reper.
"Girl portrait", a painting, oil on canvas, behind glass, signed YV Reper. -
#34Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Stilleven met druiven en fazant”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Still life with grapes and pheasant", a painting, oil on canvas, signed. -
#304F. Leys“Windmolen aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.
"Windmill by the Waterside," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed. -
#72Ton Van Der Salm“Winters landschap met molens”, een schilderij, olieverf op paneel, Hollandse school, gesigneerd Ton V. D. Salm.
"Winter landscape with windmills", a painting, oil on panel, Dutch school, signed by Ton V. D. Salm. -
#309Jef Eliaers“Stadszicht, Antwerpen 1861”, een ingekleurde lithografie, gesigneerd en getiteld in potlood.
"Cityscape, Antwerp 1861", a colored lithograph, signed and titled in pencil. -
#22Een ovalen spiegel in een houten kader met grote strik.
An oval mirror in a wooden frame with a large bow. -
#582Giorgio De ChiricoPeriod: 1888 - 1978“Manichino”, een serigrafie op koper, gesigneerd en met certificaat.
"Manichino", a serigraphy on copper, signed and with certificate. -
#157Parrot FrèresEen grote 19e eeuwse Boulle pendule gedragen door 4 vergulde paarden met bovenaan een gezeten Athena. Gemerkt op het mechanisme ‘Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878. De koperen marquetterie is op meerdere plaatsen gelost en het glas manco.
A large 19th-century Boulle clock carried by 4 gilded horses with a seated Athena on top. Marked on the mechanism 'Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878'. The copper marquetry is loose in several places and the glass is missing. -
#69Jozef De BruynPeriod: 1914 - 1999“Nature morte”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Still life", a painting, oil on canvas, signed. -
#314Een spiegel met messing kader in Louis XV stijl.
A mirror with a brass frame in the Louis XV style. -
#62Herman VerbaerePeriod: 1906 - 1993“Zicht op de Leie”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1950.
"View of the Leie," a painting, oil on canvas, signed and dated 1950. -
#64Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Heidezicht met kudde schapen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Heath view with flock of sheep", a painting, oil on canvas, signed. -
#156Lucas MeersmanPeriod: °1938 - ....Een modernistische vierkante salontafel, het blad met een abstracte schildering in églomisé, gesigneerd.
A modernist square coffee table, the top with an abstract painting in églomisé, signed. -
#24Een spiegel in vergulde kunststoffen kader, rijkelijk gedecoreerd.
A mirror in a gilt plastic frame, richly decorated. -
#119Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940“Veere”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Van Engelen.
"Veere," a painting, oil on panel, signed by L. Van Engelen. -
#89Een spiegel met messing kader in Louis XV-stijl.
A mirror with a brass frame in Louis XV style. -
#312Een spiegel in vergulde kader gedecoreerd met een strik en rozen.
A mirror in a gilded frame decorated with a bow and roses. -
#302Bernard CharoyPeriod: 1931 - 2024“Jongedame met hoed”, een lithografie in kleur, E.A., gesigneerd buiten de plaat.
"Young lady with a hat", a color lithograph, E.A. (artist's proof), signed outside the plate. -
#134Louis RoyonPeriod: 1882 - 1968“Albertville - remonte l’escaut” een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd vooraan alsook achteraan, getiteld en gedateerd 1947.
"Albertville - remonte l’escaut" a painting, oil on canvas, signed on front and back, titled and dated 1947. -
#559Jean Kirsch“Stilleven met koperen pan”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (achteraan) 1962.
"Still life with copper pan", a painting, oil on canvas, signed and dated (on the back) 1962. -
#139Victor De GrouxPeriod: 1895 - 1973“Plaine Flamande”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd V.D. Groux.
"Plaine Flamande", a painting, oil on board, signed by V.D. Groux. -
#342Pat AndreaPeriod: 1942 - ....“Zomeravondtraining”, een litho uit 1970, gesigneerd en genummerd buiten de plaat: 137/190.
"Summer evening training", a lithograph from 1970, signed and numbered outside the plate: 137/190. -
#282“Normandisch straatzicht” een schilderij, olieverf op doek, naar de 19e eeuw, niet gesigneerd.
"Norman street view" a painting, oil on canvas, from the 19th century, unsigned.
Other lots in this auction
-
#243Een replica percussiepistool, gemerkt Jukar Spain, naar een Derringer Philadelphia.
A replica percussion pistol, marked Jukar Spain, in the style of a Derringer Philadelphia. -
#240Een 18 kt witgouden tennisarmband bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van 3,13 ct. FVVS.
An 18 kt white gold tennis bracelet set with round brilliant-cut diamonds totaling 3.13 ct. FVVS. -
#450Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van 0,32 ct. en briljanten en diamand baguettes met een gezamenlijk gewicht van 0,35 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.32 ct. and brilliant-cut diamonds and diamond baguettes with a total weight of 0.35 ct. -
#82Boch FrèresEen paar keramische vazen, art-nouveau, gemerkt BFK 207 met floraal motief.
A set of ceramic vases, art-nouveau style, marked BFK 207 with floral motif. -
#52‘Landschap met hoeve’, aquarel op karton. Getekend Valerius de Saerdeleer. Zonder kader.
'Landscape with farmhouse', watercolor on cardboard. Signed by Valerius de Saerdeleer. Unframed. -
#393Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain baluster vase with a wooden base, famille rose decoration. Marked at the bottom. -
#577Antiek sierbord van Delfts blauw-wit aardewerk. Met Aziatisch decor, niet gemerkt. Heeft twee grote herstellingen aan de rand.
Antique decorative plate of Delft blue and white pottery. Featuring an Asian design, unmarked. Has two major repairs to the edge. -
#1Een groot koperen beeld van een kemphaan.
A large copper sculpture of a snipe. -
#168Éditions studio‘Balloon Rabbit’ Zilveren kunststoffen beeld. Genummerd 186/500 met certificaat. Naar een origineel werk van Jeff Koons. In originele doos.
'Silver Balloon Rabbit' Silver plastic sculpture. Numbered 186/500 with certificate. Based on an original work by Jeff Koons. In original box. -
#329Een stalen piston van een binnenschip als paraplubak.
A steel piston from an inland vessel repurposed as an umbrella stand. -
#568Acht wanddecoratie van zwart gelakt metaal.
Eight wall decorations made of black lacquered metal. -
#331‘Durge op de tijger’, een Indisch beeldje van beschilderd albast. Durga staat symbool voor de goddelijke vrouwelijke kracht (Shakti), moeder van het universum, strijdster tegen het kwaad, en belichaming van moed en vastberadenheid.
‘Durge on the tiger’, an Indian statue made of painted alabaster. Durga symbolizes divine feminine power (Shakti), mother of the universe, warrior against evil, and embodiment of courage and determination.

