Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van 2 Chinese porseleinen beelden, een lachende dame en een oude wijze man.
Een set van 2 Chinese porseleinen beelden, een lachende dame en een oude wijze man.

Een set van 2 Chinese porseleinen beelden, een lachende dame en een oude wijze man.

A set of 2 Chinese porcelain figurines, a laughing lady and an old wise man.
Dim. h 36 cm
SKU: 2609230433.
Categories: Aziatisch, Beeld, Porselein, XXe eeuw.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #433
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1919. Craquellé en een kleine perforatie midden.

    "Kalmthout Heath." A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1919. Craquelure and a small perforation in the middle.
    No longer available
    Dim. 51 x 65cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #578

    Een paar Chinese porseleinen gemberpotjes met enkele figuren in het decor.

    A pair of Chinese porcelain ginger jars with some figures in the decor.
    No longer available
    Dim. 25 x Ø13cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #211
    UCRA

    Een marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.

    A marble Art Deco mantel clock. Marked UCRA.
    No longer available
    Dim. 21 x 38 x 12cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #370

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.

    Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #572

    Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.

    A vintage design table with chrome frame and fumé glass top.
    No longer available
    Dim. 74 x 180 x 90cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #574
    Murano

    Een meerkleurig glazen Murano vaas.

    A multi-colored glass Murano vase.
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #694
    Royal Boch

    Een beeldje van Royal Boch, ’Fast Affection Bear’, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.

    A fihurine by Royal Boch, 'Fast Affection Bear', design Rik Delrue, marked.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #174
    Frans Van Tongerloo

    “Villazicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1952.

    "Cottage in the woods". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1952.
    No longer available
    Dim. 45 x 64cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #583

    Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.

    A room divider made of whitewashed bamboo with 4 panels.
    No longer available
    Dim. 197 x 200cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #212
    Hubert De Vries
    Period: 1899-1979

    “Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Kermis" - A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #693

    Een cloisonné beeldje van een Geisha met bloem en vaas in hand. Op houten sokkel, in kistje.

    A cloisonné statue of a Geisha with flower and vase in hand. On wooden base, in box.
    No longer available
    Dim. 38cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #209
    Frans Van Tongerloo

    “Oelegem”. Een schilderij, olieverf op board. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1928.

    "Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.
    No longer available
    Dim. 28 x 40cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #573

    Een paar blauw-wit Chinese porseleinen cache-pots met floraal motief.

    A pair of blue and white Chinese porcelain cache pots with floral motif.
    No longer available
    Dim. 20 x 20cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #690

    Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.

    Five different Chinese jade figurines as pendants with woven cords.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #617

    Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.

    A mask in carved wood, Baoule, Ivory Coast.
    No longer available
    Dim. h 43 x b 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #382

    ‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.

    'The Scheldt, Baasrode', oil on canvas/cardboard, attributed to Hector Leplat.
    No longer available
    Dim. h 19 x b 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #390

    Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.

    Crystal and brass chandelier made around 1980. With reserve piece.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #698

    Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.

    A set of 2 concrete angels each on their concrete base.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #202
    Frans Van Tongerloo

    “Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.

    "Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.
    No longer available
    Dim. 36 x 58cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #374
    Petrus Valckx
    Period: 1920 - 1996

    “Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Apple still life”. A pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x 28cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #563

    “De Denker”. Een roestkleurig gepatineerd beeldje, naar Rodin.

    "The Thinker". A rust-colored patinated statue, after Rodin.
    No longer available
    Dim. 26cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #553
    Vico Magistretti Artemide Milano

    Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.

    A Vintage Stadio 120 white dining table with 4 chairs, designed by Vico Magistretti for Artemide, 1971.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 x 82cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #558

    Een Chinees porseleinen vaas met drakenfiguur in het decor.

    A Chinese porcelain vase with a dragon motif in the design.
    No longer available
    Dim. 43 x Ø25cm
    Estimate: € 125 / 175

Other lots in this auction

  • #110

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,49 ct. en diamand baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.

    An 18 karat white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.49 ct. and baguette diamonds with a total weight of approximately 0.28 ct.
    No longer available
    Dim. 3,50 g
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #696
    Dosemalte

    Twee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.

    Two hand-knotted oriental rugs made of wool.
    No longer available
    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #403

    Een paar lakwerken vazen op sokkel met bloemdecor. Van binnen geemailleerd.

    A pair of lacquer vases on a pedestal with floral decor. Enamelled on the inside.
    No longer available
    Dim. 29cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #69
    Gloria Jarvis
    Period: 1925-2014

    “Stilleven met bloemen en vaas”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Still life with flowers and vase." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 36 x 46cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #344

    Een spiegel met vergulde lijst.

    A mirror with gilded frame.
    No longer available
    Dim. 54 x 49
    Estimate: € 35 / 45
  • #646

    Een eikenhouten commode met 3 laden.

    An oak commode with three drawers.
    No longer available
    Dim. 84 x 114 x 50cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #363
    Daum France

    Een vintage kristallen schaal, onderaan gemerkt Daum France.

    A vintage crystal bowl, marked Daum France on the bottom.
    No longer available
    Dim. 16 x 59 x 10cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #72

    “La Fidelité.” Gravure door St. Amand de Gilles.

    "La Fidelité." Engraving by St. Amand de Gilles.
    No longer available
    Dim. 31 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #116
    Jan De Winne

    Een oude Vlaamse klok in perelarenhout, rijkelijk beschilderd met verschillende droogboeketten, met het kleurenpallet gebruikt in de overgang van niveaus. Met vermoedelijk 18de eeuwse klok, werkende staat, met vervangen voorplaat.

    An old Flemish clock in pear wood, richly painted with various dried bouquets, using a color palette typical of the transition between levels. Presumably from the 18th century, in working condition, with replaced front plate.
    No longer available
    Dim. h 244 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #668
    Paesa

    Drie porseleinen beeldjes, waarvan twee een paar vormen.

    Three porcelain figurines, two of which form a pair.
    No longer available
    Dim. H: 22-26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #20

    Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers, de achterkant 18 karaats geelgoud, bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    Two different 19th century silver pendants with the back 18ct gold, set with old-cut diamonds, with a combined weight of approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 6,14 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #180

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    An 18 karat white gold ring set with three brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 3,20 g
    Estimate: € 650 / 750
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More