Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van 2 Chinese porseleinen beelden, een lachende dame en een oude wijze man.
Een set van 2 Chinese porseleinen beelden, een lachende dame en een oude wijze man.

Een set van 2 Chinese porseleinen beelden, een lachende dame en een oude wijze man.

A set of 2 Chinese porcelain figurines, a laughing lady and an old wise man.
Dim. h 36 cm
SKU: 2609230433.
Categories: Aziatisch, Beeld, Porselein, XXe eeuw.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #433
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #563

    “De Denker”. Een roestkleurig gepatineerd beeldje, naar Rodin.

    "The Thinker". A rust-colored patinated statue, after Rodin.
    No longer available
    Dim. 26cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1919. Craquellé en een kleine perforatie midden.

    "Kalmthout Heath." A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1919. Craquelure and a small perforation in the middle.
    No longer available
    Dim. 51 x 65cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #698

    Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.

    A set of 2 concrete angels each on their concrete base.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #583

    Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.

    A room divider made of whitewashed bamboo with 4 panels.
    No longer available
    Dim. 197 x 200cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #370

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.

    Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #209
    Frans Van Tongerloo

    “Oelegem”. Een schilderij, olieverf op board. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1928.

    "Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.
    No longer available
    Dim. 28 x 40cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #617

    Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.

    A mask in carved wood, Baoule, Ivory Coast.
    No longer available
    Dim. h 43 x b 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #694
    Royal Boch

    Een beeldje van Royal Boch, ’Fast Affection Bear’, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.

    A fihurine by Royal Boch, 'Fast Affection Bear', design Rik Delrue, marked.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #553
    Vico Magistretti Artemide Milano

    Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.

    A Vintage Stadio 120 white dining table with 4 chairs, designed by Vico Magistretti for Artemide, 1971.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 x 82cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #212
    Hubert De Vries
    Period: 1899-1979

    “Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Kermis" - A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #572

    Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.

    A vintage design table with chrome frame and fumé glass top.
    No longer available
    Dim. 74 x 180 x 90cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #693

    Een cloisonné beeldje van een Geisha met bloem en vaas in hand. Op houten sokkel, in kistje.

    A cloisonné statue of a Geisha with flower and vase in hand. On wooden base, in box.
    No longer available
    Dim. 38cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #211
    UCRA

    Een marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.

    A marble Art Deco mantel clock. Marked UCRA.
    No longer available
    Dim. 21 x 38 x 12cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #578

    Een paar Chinese porseleinen gemberpotjes met enkele figuren in het decor.

    A pair of Chinese porcelain ginger jars with some figures in the decor.
    No longer available
    Dim. 25 x Ø13cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #573

    Een paar blauw-wit Chinese porseleinen cache-pots met floraal motief.

    A pair of blue and white Chinese porcelain cache pots with floral motif.
    No longer available
    Dim. 20 x 20cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #690

    Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.

    Five different Chinese jade figurines as pendants with woven cords.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #558

    Een Chinees porseleinen vaas met drakenfiguur in het decor.

    A Chinese porcelain vase with a dragon motif in the design.
    No longer available
    Dim. 43 x Ø25cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #202
    Frans Van Tongerloo

    “Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.

    "Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.
    No longer available
    Dim. 36 x 58cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #574
    Murano

    Een meerkleurig glazen Murano vaas.

    A multi-colored glass Murano vase.
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #174
    Frans Van Tongerloo

    “Villazicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1952.

    "Cottage in the woods". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1952.
    No longer available
    Dim. 45 x 64cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #382

    ‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.

    'The Scheldt, Baasrode', oil on canvas/cardboard, attributed to Hector Leplat.
    No longer available
    Dim. h 19 x b 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #390

    Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.

    Crystal and brass chandelier made around 1980. With reserve piece.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #374
    Petrus Valckx
    Period: 1920 - 1996

    “Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Apple still life”. A pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x 28cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #378

    Een licht beige gelobde glaspasta vaas.

    A light beige lobed glass paste vase.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #519
    Hubert De Vries
    Period: 1899-1979

    “Antwerpse Haven”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Antwerp Harbor". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 84 x 99cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #452

    “Gestileerd naakt.” Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    "Stylized nude." Oil on canvas. Unclearly signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #294
    Stephan Goris

    Herder met kudde in bosdreef”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    Shepherd with flock in the woods." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 30cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #453

    Een lot van 15 Afrikaans houten gesculpteerde beeldjes met diverse figuren. Bijgevoegd 3 varia houten beeldjes.

    A lot of 15 African wooden carved figurines with various characters. Included are 3 miscellaneous wooden figurines.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 180
  • #30

    Een akoya parelhalssnoer met zilveren slot.

    An Akoya pearl necklace with a silver clasp.
    No longer available
    Dim. 835‰
    Estimate: € 80 / 120
  • #87
    Legras

    Een klein vaasje van glaspasta met druivelaar decor. Begin 20e eeuw, gemerkt Legras.

    A small vase made of glass paste with grapevine decoration. Early 20th century, marked Legras.
    No longer available
    Dim. 9 x Ø10cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #560

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en een diamant in princesslijp van +- 0,25 ct. en drie saffieren baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,75 ct.

    An 18-carat yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.36 ct in total, and a princess-cut diamond weighing approximately 0.25 ct, and three baguette-cut sapphires with a total weight of approximately 0.75 ct.
    No longer available
    Dim. 10,64 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #439

    “Abstract werk in de geest van Gleizes” Gemengde techniek op doek op board. Apocrief gesigneerd door onbekende auteur..

    "Abstract work inspired by Albert Gleizes." Mixed media on canvas on board. Signature by an unknown artist.
    No longer available
    Dim. 53 x 42 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #565

    Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)

    A patinated wooden reception counter with different heights and shelves. (AID5852)
    No longer available
    Dim. 105 x 170 x 90 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #9

    “De Schelde”. Een paar landkaartlitho’s met thema Nederlandse Schelde eilanden medio 18e eeuw.

    "The Scheldt." A pair of map lithographs depicting the Dutch Scheldt Islands in the mid-18th century.
    No longer available
    Dim. 35 x 65cm & 33 x 41cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #397

    “Boeddha met vier emoties.” Bronzen hoofd, onderaan met zegel.

    "Buddha with four emotions." Bronze head, bottom with seal.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More