#87Een verzilverd metalen boterpot.
A silver plated metal butter pot.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#63Een lot van oude (hoofdzakelijk) kunstboeken.
#85Een vintage schaal in glaspasta roze gekleurd in de massa.
#299Twee art deco brievenhouders, waarbij één met marmeren basis en één met onyx.
Two Art Deco letter holders, one with a marble base and one with onyx.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#264Albasten lampenvoet. Kleine letsels.
#206Een paar engeltjes van verguld plaaster. Eén vleugel kapot. We voegen er een kleine wandconsole aan toe.
#177Val Saint LambertEen kristallen Val Saint Lambert asbak, onderaan gesigneerd
#286Een grote kristallen vaas op voet met purperen kelk en een kleurloze dekselvaas.
A large glass vase on a foot with a purple chalice and a colorless vase with lid.No longer availableOnline onlyDim. h: 39 & 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#283Guerra, ItalyEen oude hoge hoed.
#285Een designvaas van rood en zwart geglazuurd aardewerk.
A design vase of red and black glazed earthenware.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 50