Similar lots by type
-
#635
Een kerkelijke hanglamp/olielamp in geel koper. Bovenaan versierd met een kruis.
A church hanging lamp/oil lamp in yellow copper. Decorated with a cross at the top. -
#702
Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric. -
#713
Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.
A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors. -
#701Bruder
Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.
A large wool carpet, marked on the reverse. -
#606
Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.
An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay. -
#696
Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.
A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs. -
#707
Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.
An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top. -
#646
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een dienblad.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a coffee pot, a teapot, a sugar bowl, a creamer, and a tray. -
#326
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points. -
#676Wiskemann
Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad. Alle 5 stuks dragen hetzelfde monogram. De koffie- en theepot alsook het melk- en suikerpotje zijn gemerkt Wiskemann.
A silver-plated coffee and tea set on tray. All 5 pieces bear the same monogram. The coffee and teapot, as well as the creamer and sugar bowl, are marked Wiskemann. -
#558
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position. -
#146Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, Pompadour model, by Leon Hallet. Featured in the 1972 catalog. Signed and sticker present. Small chip damage on the bottom. -
#536Mercator
Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.
A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator. -
#712
Een grote design eet-vergadertafel.
A large design dining-conference table. -
#625Gils
Een vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
A vintage train set, circa 1950, by the brand Gils, handcrafted in a family setting in Jupille. O-gauge. In original box with additional track pieces. -
#466
Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, 6 lichtpunten in melkglazen kappen met cirkelvormig decor. Gemerkt Napako, stijl Expo Brussel ‘58.
A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome rod, 6 light points in milk glass shades with circular decor. Marked Napako, Expo Brussels '58 style. -
#556
Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.
A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored. -
#496
Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style. -
#675
Een lot van 22 verzilverd metalen items bestaande uit dienbladen, schaaltjes, vaasjes en een kandelaar.
A lot of 22 silver-plated metal items including trays, bowls, vases, and a candlestick. -
#711VTWonen
“Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.
"Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen. -
#710Villeroy & Boch
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#225Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
A Val Saint Lambert round vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1992 with certificate. A gift for 25 years of service at Philips. -
#276
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een dienblad, een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, een suikerpot en een suikertang.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a tray, a coffee pot, a tea pot, a milk jug, a sugar bowl, and a sugar tongs.
Other lots in this auction
-
#372
Een zandstenen tuinvaas.
A sandstone garden vase. -
#309G. Lorenz
“Boslandschap met vijver”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan in passe-partout gesigneerd, vermoedelijk “G.Lorenz” en gedateerd 1923.
"Wooded landscape with pond". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom in mat, presumably "G.Lorenz" and dated 1923. -
#450
Een 18 kt wit en geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,81 ct. 6,70g
An 18 kt white and yellow gold necklace with pendant set with diamonds weighing approximately 0.81 ct in total. -
#566
Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
A bronze head on a black marble base, inspired by Ancient Greece. -
#70
Een 18 k witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18k white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct. -
#27
Een verguld bronzen tafelbel met opschrift “F. Hemony Me Fecit Anno 1569”. Handvat in hoofdvorm en strijdtafereel in het decor. Ca. 1880, Nederland.
A gilded bronze table bell with the inscription “F. Hemony Me Fecit Anno 1569”. Handle in the form of a head and battle scene in the decor. Approx. 1880, Netherlands. -
#476
Een midcentury sideboard/barmeubel in pallisanderfineer op chrome poten. Eén deur en drie laden. Kleine schade aan de hoek links achter.
A midcentury sideboard/bar cabinet in rosewood veneer on chrome legs. One door and three drawers. Slight damage to the back left corner. -
#172Abraham I HulkPeriod: 1813-1897
“Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Fishing boats at sea". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#433
“Sadasiva”. Een gepatineerd verguld bronzen beeldje. Vermoedelijk Thais/Cambodjaans. Op houten voet.
"Sadasiva". A patinated gilt bronze statue. Presumably Thai/Cambodian. On wooden base. -
#667
Een ovale gedreven koperen cachepot met leeuwenhoofden en gedragen door leeuwenpoten. Vroeg 19de eeuws.
An oval chased copper cachepot carried by lion heads and supported by lion paws. Early 19th century. -
#351
Een set van 2 polychrome geglazuurde haanvormige terrines in majolica.
A set of 2 polychrome glazed rooster-shaped terrines in majolica. -
#330
Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een centrale saffier van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds totaling approximately 0.15 ct. and a central sapphire of approximately 0.50 ct.