Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van 2 olielampen met glazen blakers en messing onderdelen en voorzien van florale motieven.

Een set van 2 olielampen met glazen blakers en messing onderdelen en voorzien van florale motieven.

A set of 2 oil lamps with glass sconces and brass parts, decorated with floral motifs.
Dim. h 64 cm
SKU: 2609230058.
Categories: Aardewerk, Glas, Koper, Verlichting, XXe eeuw.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #58
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #382

    ‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.

    'The Scheldt, Baasrode', oil on canvas/cardboard, attributed to Hector Leplat.
    No longer available
    Dim. h 19 x b 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #548

    Een paar girandoles met 6 lichtpunten en kristal glazen versieringen.

    A pair of girandoles with 6 light points and crystal glass decorations.
    No longer available
    Dim. 62cm
    Estimate: € 200 / 225
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1919. Craquellé en een kleine perforatie midden.

    "Kalmthout Heath." A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1919. Craquelure and a small perforation in the middle.
    No longer available
    Dim. 51 x 65cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #574
    Murano

    Een meerkleurig glazen Murano vaas.

    A multi-colored glass Murano vase.
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #694
    Royal Boch

    Een beeldje van Royal Boch, ’Fast Affection Bear’, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.

    A fihurine by Royal Boch, 'Fast Affection Bear', design Rik Delrue, marked.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #568

    Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.

    A round butler mirror with a gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. Ø64cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #209
    Frans Van Tongerloo

    “Oelegem”. Een schilderij, olieverf op board. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1928.

    "Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.
    No longer available
    Dim. 28 x 40cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #174
    Frans Van Tongerloo

    “Villazicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1952.

    "Cottage in the woods". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1952.
    No longer available
    Dim. 45 x 64cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #212
    Hubert De Vries
    Period: 1899-1979

    “Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Kermis" - A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #390

    Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.

    Crystal and brass chandelier made around 1980. With reserve piece.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #203

    Een vergulde luchter met rozen versierd en met 5 lichtpunten.

    A gilded chandelier decorated with roses and with 5 light points.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #202
    Frans Van Tongerloo

    “Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.

    "Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.
    No longer available
    Dim. 36 x 58cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #360

    Een glazen luchter met 5 lichtpunten.

    Glass chandelier with five lights.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #380

    Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.

    A chandelier with five rings and five light points with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. Ø 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #370

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.

    Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #569

    Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.

    A round butler mirror with a gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. Ø64cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #211
    UCRA

    Een marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.

    A marble Art Deco mantel clock. Marked UCRA.
    No longer available
    Dim. 21 x 38 x 12cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #698

    Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.

    A set of 2 concrete angels each on their concrete base.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #372

    “Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “Huyghe”.

    "Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, possibly "Huyghe".
    No longer available
    Dim. 31 x 40cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #374
    Petrus Valckx
    Period: 1920 - 1996

    “Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Apple still life”. A pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x 28cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #572

    Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.

    A vintage design table with chrome frame and fumé glass top.
    No longer available
    Dim. 74 x 180 x 90cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #553
    Vico Magistretti Artemide Milano

    Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.

    A Vintage Stadio 120 white dining table with 4 chairs, designed by Vico Magistretti for Artemide, 1971.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 x 82cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #579

    Een rechthoekige hanglantaarn met zwart metalen frame en glazen wanden. Met gesculpteerde rozen ornamenten, glazen kristallen en 3 lichtpunten.

    A rectangular hanging lantern with black metal frame and glass walls. With sculpted rose ornaments, glass crystals and 3 light points.
    No longer available
    Dim. 70 x 37 x 37cm
    Estimate: € 75 / 100

Other lots in this auction

  • #175
    Achiel Van Sassenbroeck
    Period: 1886-1979

    “De Brugse Reien.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "The Bruges Canals." Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 34 x 40 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #22

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Flower still life". A painting, oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #594
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Rokende man voor het haardvuur.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Smoking man by the fireplace." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 64 x 79 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #277

    Een chinoiserie tafellamp in marmer en messing met de vostelling van een flamingo naast een boompje uit het midden van de vorige eeuw.

    A Chinoiserie table lamp in marble and brass depicting a flamingo next to a small tree from the mid-20th century.
    No longer available
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #57

    Een groot lot bestek van verzilverd metaal met diverse motieven.

    A large lot of silver-plated metal cutlery with various motifs.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #502
    Hubert De Vries
    Period: 1899-1979

    “Havenzicht”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Harbour View". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 29 x 34cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #74

    ‘Kadezicht met zeilbootjes’, gemengde techniek, no.161 en rechtsonder onleesbaar gesigneerd. Vertoont vochtschade.

    "Quayside View with Sailboats", mixed media, no. 161, signed illegibly in the lower right corner. Shows signs of water damage.
    No longer available
    Dim. h 47 x b 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #79

    ‘Boer met paarden’, een reproductie op doek van Leon Engelen. Achteraan gesigneerd.

    "‘Farmer with Horses’, a canvas reproduction by Leon Engelen. Signed on the back."
    No longer available
    Dim. h 60 x b 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #487

    Een Chinees blauw witte porseleinen vaas. Op sokkel.

    A Chinese blue and white porcelain vase. On pedestal.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #106
    Giles de Beefe

    Een staande klok in gesculpteerde houten kast met open uurwerk met tinnen versieringen.

    A standing clock in a sculpted wooden case with an open movement and tin decorations.
    No longer available
    Dim. 265 x 50cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #60
    Perla

    Een 18 karaats geelgouden zakhorloge met twee barstjes in de wit geëmailleerde wijzerplaat.

    An 18 karat yellow gold pocket watch with two cracks in the white enameled dial.
    No longer available
    Dim. 73,77 g brut Ø 5 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #491

    Een Chinees porseleinen vaas in famille noire decor met zwaluwen. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain vase in famille noire decor with swallows. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 100 / 140
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More