Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van 2 vaasjes uit de sixties 1 gemerkt Scheurich , W Germany en 1 gemerkt Klimker in Faience .

Een set van 2 vaasjes uit de sixties 1 gemerkt Scheurich , W Germany en 1 gemerkt Klimker van faience .

A set of 2 vases from the sixties, 1 marked Scheurich, W Germany and 1 marked Klimker in faience.
Dim. h 29 + h 13 cm
SKU: 2305230313.
Category: Aardewerk.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #313
Estimate: € 45 / 55
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #657

    Een vaas van aardewerk met Afrikaanse figuren .

    A faience vase with African figures.
    No longer available
    Dim. h 17 diam 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #651

    Een Art-Deco vaas in aardewerk onderaan gemerkt .

    An Art-Deco vase in faience marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #300

    Een grote bruin lederen juwelen doos met spiegel en vijf schuiven.

    A large brown leather jewelery box with mirror and five drawers.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #207
    Royal Dux

    Een aardewerken beeld van een jachthond. Gemerkt “Royal Dux”.

    An earthenware sculpture of a hunting dog. Marked "Royal Dux".
    No longer available
    Dim. 23 x 44cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #529
    Theo Melens

    “Bezoekers voor een diner”. Een aarderwerken paneel. Gesigneerd “TM”. Circa 1960.

    “Visitors for dinner”. An earthenware panel. Signed "TM". Circa 1960.
    No longer available
    Dim. 52 x 94 cm
    Estimate: € 120 / 190
  • #433
    Antoon Amorgasti
    Period: 1880-1942

    “Olifant”. Een Art Deco beeld van geglazuurd keramiek, gemerkt “Cerabelga” en gesigneerd.

    "Elephant". An Art Deco sculpture in glazed ceramic, marked "Cerabelga" and signed.
    No longer available
    Dim. 31 x 63cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #553

    Een paar aardewerken Nanking vazen op houten sokkel. Onderaan gemerkt.

    A pair of earthenware Nanking vases on a wooden base. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 35,5 x Ø17cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #540

    Een licht bruine sjaal met licht blauwe en beige versiering.

    A light brown scarf with light blue and beige decoration.
    No longer available
    Dim. 160 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #23
    Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-Holland

    Twee sierkandelaars en een knobbelvaasje van Gouds plateel. Allen gemerkt.

    Two decorative candlesticks and a vase. Marked.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 & 36,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #97
    F. Foucher

    “Grootvader met kleinzoon”. Een beeld van gepolychromeerde terracotta, gesigneerd “F. Foucher”.

    "Grandfather with grandson". A sculpture in polychrome terracotta, signed “F. Foucher”.
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #329

    Een celadonkleurige schemerlamp met kap.

    A celadon colored table lamp with shade.
    No longer available
    Dim. 78 x Ø53cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #290
    Christofle Paris.

    Een groot wit tafelkleed, gereinigd en 12 bijpassende niet gebruikte servetten.

    A large white tablecloth, cleaned and 12 matching unused napkins.
    No longer available
    Dim. 280 x 140 cm en 47 x 47 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #295

    Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .

    A Mediterranean dishwarmer in earthenware.
    No longer available
    Dim. h 11 , diam 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #278
    Rik Delrue Royal Boch

    “Fast Affection Bear”. Een beeld in keramiek, gemerkt “Royal Boch”, ontwerp Rik Delrue.

    “Fast Affection Bear”. A sculpture in ceramic, marked "Royal Boch", design Rik Delrue.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #81
    Jef De Keyser

    Een buste in terracotta met schilferschade onderaan . Achteraan gesigneerd.

    A bust in terracotta with chip damage at the bottom. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #539
    Theo Melens

    “Gestileerd koppel”. Een ingelegd aardewerken paneel. Gesigneerd “TM”. Cicra 1960.

    "Stylish couple". An inlaid earthenware panel. Signed "TM". Circa 1960.
    No longer available
    Dim. 80 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #3
    Capodimonte

    Een lot van 4 Capodimonte beeldjes van cherubijnen met instrumenten. Onderaan gemerkt.

    A lot of 4 Capodimonte figurines of cherubs with instruments. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #517

    Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.

    A modern earthenware service consisting of 8 cups, 4 cups, 7 saucers, 7 bowls, 4 medium bowls, 7 dinner plates, 7 long plates. Marked PTMD. Included 6 plates with embossed surface, unmarked.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #123
    Val Saint-Lambert

    Een kristallen vaas deels blauw gekleurd in de massa.

    A Val Saint Lambert crystal vase with blue in the mass.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #276

    Een Lodewijk XVi-stijl opklapbare mahoniehouten bijzettafel. Met 1 lade.

    An Louis XVI style mahogany folding side table. With one drawer.
    No longer available
    Dim. 73 x 150 x 40cm (+40)
    Estimate: € 120 / 200
  • #232
    Karel Van Lerberghe
    Period: 1889 -1953

    “Vlaams winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Flemish winter landscape”. Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #617

    Een gevarieerde glazenset van uraniumglas.

    A varied uranium glass set.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #361

    Een paar Chinees porseleinen Fo-honden.

    A pair of Chinese porcelain foo dogs.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #492
    Paul Tuerlinckx

    “Stilleven met maïs.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Still life with corn.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 119 x 88 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #261

    Een Tiffany tafellamp in de art-deco stijl met een pierrot met accordeon op de voet.

    Tiffany table lamp in the Art Deco style with a pierrot with accordion on the base.
    No longer available
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #415

    Een set van een kristallen karaf met tien glazen, handgeslepen met een floraal decor.

    A set of a crystal decanter with ten glasses, hand-cut with a floral decor.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #564
    Alfons Van Meirvenne

    “Loopvogel”. Oostindische inkt op papier. Gesigneerd.

    "Flightless bird". India ink on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 50,5 x 62,50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #190

    Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en een grijze parel.

    An 18 karat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.50 ct and a gray pearl.
    No longer available
    Dim. 7,85 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #667

    Een lot van 9 gevarieerde borden.

    A lot of 9 varied porcelain plates.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #51
    Ansonia Clock Co.

    Een Art Deco houten klok, gemerkt Ansonia Company New York.

    An Art Deco wooden clock, marked Ansonia Company New York.
    No longer available
    Dim. 56 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 75
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More