Similar lots by type
-
#616
“Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.
Schoolboy with bird’s nest”. Bronze sculpture after Emile Bruchon. On blackstone base. With foundery seal. -
#583
Een grote zeshoekige Chinese lantaarn in hout en beschilderd glas met landschappen in het decor. Eén van de glazen ontbreekt/is vervangen door 3 kleine beschilderde glazen.
A large hexagonal Chinese lantern in wood and painted glass with landscapes in the decoration. One glass is missing/replaced by 3 small painted glasses. -
#326
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points. -
#374
Een set van 2 lampenvoeten in messing met Chinese aardewerken beelden. Schade aan de handen.
A set of 2 brass lamp bases with Chinese terracotta figures. Damage to the hands. -
#557Elektrosvit
Een lot van 2 vintage mid-century design bureaulampen met bakelieten kap en metalen verstelbare arm. Gemerkt “Typ 1013.01”. 1 in glans zwart en 1 in mat-zwart, waarvan stukje voet met schade.
A lot of 2 vintage mid-century design desk lamps with bakelite shade and metal adjustable arm. Marked "Typ 1013.01". 1 in glossy black and 1 in matte black, with a damaged piece on one base. -
#635
Een kerkelijke hanglamp/olielamp in geel koper. Bovenaan versierd met een kruis.
A church hanging lamp/oil lamp in yellow copper. Decorated with a cross at the top. -
#566
Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
A bronze head on a black marble base, inspired by Ancient Greece. -
#197
Een paar grijze cassoletten van geaderd marmer met verguld bronsbeslag en dennenappel bovenaan.
A pair of gray cassolettes made of veined marble with gilded bronze fittings and pinecone finials on top. -
#335
Een lot van 3 smeedijzeren kandelaars waarvan delen met goudkleurige verf.
A set of 3 wrought iron candle holders with parts painted in gold color. -
#185Alexandre Ouline
‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groene patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.
"Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal. -
#582
Een grote zeshoekige Chinese lantaarn in hout en geëtst glas met een decor van ijskristallen. Restauratie aan een houten decoratie bovenaan.
A large hexagonal Chinese lantern in wood and etched glass with a decoration of ice crystals. Restoration to a wooden decoration on top. -
#553Urbano / Ugo ZaccagniniPeriod: 1868-1937
“Onsterfelijken”. Een lot van 2 Italiaans polyrchoom aardewerken beelden in Ming stijl, als lampvoet met gestoffeerde kap, circa 1940.
"Immortals." A lot of 2 Italian polychrome earthenware statues in Ming style, as a lamp base with upholstered shade, circa 1940. -
#700
Een lampenvoet op zuil, ooit een olielamp. Messing en glas.
A lamp base on a pedestal, once an oil lamp. Brass and glass. -
#168
Een paar blauw-grijze cassoletten van geaderd marmer met brons vergulde guirlandes en dennenappel bovenaan.
A pair of blue-gray cassolettes of veined marble with gilt bronze garlands and pinecone finials on top. -
#614Capaci
Een moderne design stalamp met 3 spotjes en gechromeerde arm, onderaan gemerkt.
A modern design floor lamp with 3 spotlights and a chrome arm, marked at the bottom. -
#256
Een grote bronzen kandelaar, getorste stam op 3 klauwpoten in Renaissancestijl.
A large bronze candlestick with a twisted stem on three claw feet in the Renaissance style. -
#505Auguste Moreaux
Een tafellamp voorstellend een beeld in zamak van een engel, naar Auguste Moreau, met een lampenkap in Tiffany-stijl.
A table lamp depicting a zinc-cast angel sculpture, inspired by Auguste Moreaux, with a Tiffany-style lampshade. -
#166
Een Louis XVI stijl salontafel met marmeren blad, verguld bronzen onderstel met porselein floraal gedecoreerde miniaturen.
A Louis XVI style coffee table with marble top, gilt bronze base adorned with porcelain floral decorated miniatures. -
#205Emile Louis Picault
“Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Science guiding the industry. Patinated bronze statue. Signed. -
#523
“Jules Verne-lamp”. Een futuristische wandlamp in aluminium en koper. Nederlands ontwerp.
"Jules Verne lamp". A futuristic wall lamp in aluminum and copper. Dutch design. -
#533
Een xxl kandelaar in gesmeed staal met 3 niveaus voor kaarsen. Roterend kaarsendeel.
An XXL candle holder in forged steel with 3 levels for candles. Rotating candle part. -
#548
Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.
A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs. -
#187Otto De BeulPeriod: 1845-1899
“Le Faucheur”. Een gepatineerd bronzen beeld. Onderaan gesigneerd en gieterijstempel "C. Paternotte Fondeur Lembecq”. 19e eeuw.
"The Reaper." A patinated bronze sculpture. Signed at the bottom with foundry stamp "C. Paternotte Fondeur Lembecq". 19th century. -
#626A. Moreau
‘Broer en zus’, een bronzen beeld op marmeren sokkel van een jongen die zijn zusje draagt, naar Moreau.
"‘Brother and Sister’, a bronze sculpture on a marble pedestal of a boy carrying his little sister, after Moreau."
Other lots in this auction
-
#87
“Bicorne Marine Imperiale”. Een hoed uit de periode van Napoleon III met bijgevoegd een set epauletten in koper en vilt met bijlen en vlammen.
"Bicorne Imperial Navy." A hat from the period of Napoleon III accompanied by a set of copper and felt epaulettes with axes and flames. -
#175G. Claassen
“Portret van Ds. Eleazar Swalmius”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Naar het werk van Rembrandt.
"Portrait of Rev. Eleazar Swalmius". A painting, oil on canvas. Signed at the top. After the work of Rembrandt. -
#689
Een handgeknoopt wollen tapijtje.
A hand-knotted wool rug. -
#148
Een vergulde pendule met een gezeten voorname jonkvrouw onder stolp. De stolp is achteraan gebarsten.
A gilded clock with a seated noblewoman under glass dome. The dome is cracked at the back. -
#368
Een lot van 2 Franse Gendarmerie-officier kepies, 1 blauwe en 1 zwarte.
A lot of 2 French Gendarmerie Officer kepis, 1 blue and 1 black. -
#521
Een zeldzame antieke Nyishi gevlochten helmhoed, Assam. Versierd met vederen, neushoornvogel bek, plantenvezels. Indië, eind 19e, begin 20e eeuw.
A rare antique Nyishi woven helmet mask, Assam. Decorated with feathers, hornbill beak, plant fibers. India, late 19th to early 20th century. -
#3Steiff, Germany
“Peggy”. Een vintage pluche pinguïn. Gemerkt met label.
"Peggy". A vintage plush penguin. Marked with label. -
#32
“Nederlands winterzicht”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
"Dutch winter view." Oil on panel. Signed. -
#348
Een vintage polychrome porseleinen groep van 2 pauwen. Italiaans werk.
A vintage polychrome porcelain group of 2 peacocks. Italian work. -
#595
Een 14 kt wit en geelgouden ring bezet met een solitair van +- 1 ct.
A 14 kt white and yellow gold ring set with a solitaire of approximately 1 ct. -
#377
Een lot van twee souvenirs uit de 1ste wereldoorlog bestaande uit een groot kaliber kogel gemonteerd op een koperen voetstuk en een ‘trench-art’ obus met vermelding ‘OORLOG’ en ‘Eendracht Maakt Macht’, de obus is gedateerd 1917.
A lot of two souvenirs from World War I consisting of a large caliber bullet mounted on a copper base and a 'trench-art' shell inscribed with 'WAR' and 'Unity Makes Strength', the shell is dated 1917. -
#356
Een Chinese sokkel met marmeren blad.
A Chinese pedestal with marble top.