Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van 2 verzilverd metalen schalen waarvan één op pootjes, art-nouveau, gemerkt OX WMF 1/0.AR3
Württembergische Metallwarenfabrik

Een set van 2 verzilverd metalen schalen waarvan één op pootjes, art-nouveau, gemerkt OX WMF 1/0. AR3

A set of 2 silver-plated metal bowls, one with legs, Art Nouveau style, marked OX WMF 1/0. AR3.
Dim. 47,5 x 33,5 cm
SKU: 2701260245.
Categories: curiosa, Verzilverd, XXe eeuw.
Auction day: 27 January 2026 19:00
Catalogue #245
Estimate: € 60 / 80
Interested in this lot?
Place a bid ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Württembergische Metallwarenfabrik

  • #177
    Württembergische Metallwarenfabrik

    Een lot van 12 verzilverd metalen kommen, art-nouveau, gemerkt OX WMF 1/0. AR13/12/12

    A lot of 12 silver-plated metal bowls, art nouveau, marked OX WMF 1/0. AR13/12/12.
    Place a bid ›
    Dim. h 5 x Ø 12 cm
    Estimate: € 150 / 200

Similar lots by type

  • #523
    Manifattura SC3

    Een set van 2 design lampen met keramische voet, jaren 80/90 van de vorige eeuw, gemerkt.

    A set of 2 design lamps with ceramic base, from the 80s/90s of the last century, marked.
    Place a bid ›
    Dim. h 51 cm (voet)
    Estimate: € 60 / 80
  • #504

    Een grote vintage spiegel, gesigneerd Guillaume B. Toegeschreven aan Deknudt.

    A large vintage mirror, signed Guillaume B. Attributed to Deknudt.
    Place a bid ›
    Dim. 180 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #467
    Miek Van Orshoven

    “Nido”. Een wanddecoratief sculptuur in kersenhout, behandeld met Teintecire. Verso gesigneerd, met certificaat.

    "Nido". A wall decorative sculpture in cherry wood, treated with Teintecire. Signed on the back, with certificate.
    Place a bid ›
    Dim. 27 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #223

    Een bronzen uiltje met donkere patina op een zwart marmeren sokkel, naar werk van Milo. Met bronsstempel.

    A bronze owl with dark patina on a black marble base, in the style of Milo. With bronze stamp.
    Place a bid ›
    Dim. h 25 cm (met sokkel)
    Estimate: € 80 / 120
  • #163
    Period: 1933

    “Boszicht met kabbelend beekje”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd, gedateerd 1933. Het doek op 2 plaatsen hersteld, kleine schade aan de kader.

    "Forest View with Babbling Brook", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed illegibly, dated 1933. The canvas restored in 2 places, minor damage to the frame.
    Place a bid ›
    Dim. 109 x 132 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #364

    Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.

    A Tunisian hand-knotted wool carpet with a geometric design.
    Place a bid ›
    Dim. 302 x 196 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #483
    Limoges Lafarge

    Een 131 delig porseleinen Limoges servies, gemerkt; Lafarge. Bestaande uit 21 grote borden, 13 diepe borden, 9 kleine borden, 10 dessertbordjes, 24 mokkatassen + 28 schoteltjes, 10 koffiekopjes + 12 schoteltjes, 2 suikerpotten en 2 melkkannetjes. Toegevoegd; 2 diepe borden en 2 dessertbordjes met schade.

    A 131-piece Limoges porcelain dinner service, marked; Lafarge. Including 21 large plates, 13 soup bowls, 9 small plates, 10 dessert plates, 24 coffee cups + 28 saucers, 10 tea cups + 12 saucers, 2 sugar bowls, and 2 creamers. Added; 2 soup bowls and 2 dessert plates with damage.
    Place a bid ›
    Dim.
    Estimate: € 120 / 220
  • #511

    Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.

    A carved wooden statue of an Indonesian lady.
    Place a bid ›
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #498

    Een bronzen buste van een naakte vrouw, naar Lambeaux.

    A bronze bust of a nude woman, after Lambeaux.
    Place a bid ›
    Dim. h 21.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #487
    Angelpoise

    Een vintage bureaulamp, Anglepoise, door George Carwardine voor Herbert Terry & Sons, Engeland jaren 1940, herkabeld.

    A vintage desk lamp, Anglepoise, by George Carwardine for Herbert Terry & Sons, England 1940s, rewired.
    Place a bid ›
    Dim. verstelbaar
    Estimate: € 100 / 150
  • #517

    Een lot van 4 wandelstokken waarvan 2 in hout met snijwerk en 2 met hoornen handvat.

    A lot of 4 walking sticks, 2 in wood with carvings and 2 with horn handles.
    Place a bid ›
    Dim. l 99 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #520

    Een handgeknoopt oosters tapijt.

    A hand-knotted oriental carpet.
    Place a bid ›
    Dim. 195 x 140 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #491

    Een grote verguld bronzen luchter met kristallen pendeloques.

    A large gilt bronze chandelier with crystal pendeloques.
    Place a bid ›
    Dim. h 90 x Ø 100 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #301

    Een bronzen inktpot in de vorm van een Golder Retriever. Het inktpotje manco.

    A bronze inkwell in the shape of a Golden Retriever. The inkwell is missing.
    Place a bid ›
    Dim. 5.5 x 13 x 8 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #493

    Een messingen luchter met kristallen pendeloques.

    A brass chandelier with crystal pendeloques.
    Place a bid ›
    Dim. h 90 x Ø 74 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #484

    Een grote kristallen ‘Marie-Thérèse’ luchter met 18 lichtpunten.

    A large crystal 'Marie-Thérèse' chandelier with 18 light points.
    Place a bid ›
    Dim. h 80 x Ø 115 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #531
    Royal Albert Bone China

    Een porseleinen dessertservies, 29 delig, met rozen gedecoreerd, bestaande uit 6 grote borden, 6 dessertborden, 6 tassen, 6 ondertassen, 1 schaaltje, 1 koffiepot, 1 melkkannetje, 1 suikerpot en 1 koekjesschaal met 2 etages.

    A 29-piece porcelain dessert service decorated with roses, consisting of 6 large plates, 6 dessert plates, 6 cups, 6 saucers, 1 bowl, 1 coffee pot, 1 creamer, 1 sugar bowl, and 1 2-tiered cookie dish.
    Place a bid ›
    Dim. h 28 x Ø 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #600

    Een kristallen karafje met 6 borreltjes en geslepen bloemmotief.

    A crystal decanter with 6 shot glasses and cut flower motif.
    Place a bid ›
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #458
    L. De Clercq

    Een vrouwencorpus van witte steen. Met zwart marmeren sokkeltje. Gesigneerd.

    A female figure in white stone. With a black marble base. Signed.
    Place a bid ›
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #181

    Een milieu-de-table, zilver met kristallen coupe, gemerkt met Duitse keuren en 800. 1180 gram zilver. Eén oor dient hersteld te worden. S72A

    A centerpiece, silver with crystal bowl, marked with German hallmarks and 800. 1180 grams of silver. One handle needs repair. S72A.
    Place a bid ›
    Dim. 20 x 54 x 25.5 cm
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #469

    Een 84 delig kristallen glasservies, Regina, 7 x 12 glazen waarvan één van de champagnefluten met schilfer.

    An 84-piece crystal glassware set, Regina, 7 x 12 glasses including one champagne flute with a chip.
    Place a bid ›
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #456

    Een handgeknoopt zijden tapijt met de voorstelling van een levensboom.

    A hand-knotted silk carpet depicting a tree of life.
    Place a bid ›
    Dim. 150 x 90 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #541

    Een lot van 39 vintage kristallen glazen, 6 x 19 cm, 9 x 16 cm, 6 x 15 cm, 6 x 14 cm en 12 x 12 cm hoog.

    A lot of 39 vintage crystal glasses, sizes ranging from 6 x 19 cm to 12 x 12 cm high.
    Place a bid ›
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #466

    Een grote, veelgebruikte hakblok/slagersblok met 2 laden.

    A large, well-used chopping block/butcher's block with 2 drawers.
    Place a bid ›
    Dim. 82 x 178 x 73 cm
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #274
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    ‘Parklandschap met twee personages’, een impressionistische olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.

    ‘Park landscape with two figures’, an impressionistic oil study on panel. Signed A. De Laet.
    Place a bid ›
    Dim. 27/37 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #36

    Een massief eikenhouten ronde tafel in Louis XV stijl, verlengbaar maar zonder verlengstuk.

    A solid oak round table in Louis XV style, extendible but without extension piece.
    Place a bid ›
    Dim. h 76 x Ø 115 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #433

    Een paar grote dekselvazen van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Met een decor van draken.

    A pair of large lidded vases of blue and white glazed Chinese pottery. Decorated with dragons.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 58 cm
    Estimate: € 450 / 600
  • #597

    Een kleine vaas van VSL kristal. Blauw in de massa gekleurd. Niet gemerkt.

    A small vase of VSL crystal. Colored blue in the mass. Not marked.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #459
    Manu De Mey

    ‘Girl with ginger hair’, olieverf en houtskool op doek. Getekend Manu ‘21. Met titel en datering op de rug.

    'Girl with ginger hair', oil paint and charcoal on canvas. Signed Manu '21. With title and date on the back.
    Place a bid ›
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #271

    Een lot van 5 koperen vijzels met stampers.

    A lot of 5 copper mortars with pestles.
    Place a bid ›
    Dim. h 14 x Ø 15.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #234
    Francesco Bartolozzi

    2 19e eeuwse etsen van Francesco Bartolozzi uit de reeks ‘Paradise Lost’.

    A lot of 2 19th-century etchings by Francesco Bartolozzi from the series 'Paradise Lost'.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 26.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #128
    Christofle France

    Een 52-delig verzilverd metalen bestek bestaande uit 8 soeplepels, 7 dessertlepels, 2 koffielepels, 5 individuele sauslepels, 6 vismessen, 3 grote vorken, 11 kleine vorken, 3 visvorken en 7 stuks serveerbestek. Gemerkt.

    A 52-piece silver-plated metal cutlery set consisting of 8 soup spoons, 7 dessert spoons, 2 tea spoons, 5 individual sauce spoons, 6 fish knives, 3 large forks, 11 small forks, 3 fish forks, and 7 serving utensils. Marked.
    Place a bid ›
    Dim.
    Estimate: € 150 / 200
  • #300

    Een grote koperen kruik met deksel.

    Place a bid ›
    Dim. H: 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #591

    Een gelakt smeedijzeren mandje.

    A lacquered wrought iron basket.
    Place a bid ›
    Dim. 13 x 40 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #47
    Christofle France

    Een set van 13 verzilverd metalen onderzetters, gemerkt.

    A set of 13 silver-plated metal coasters, marked.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #141

    Een zilveren rammelaar uit 1885 en een belletje gemerkt. G.U. Bermingham.

    A silver rattle from 1885 and a bell marked G.U. Bermingham.
    Place a bid ›
    Dim. Bruto: 85 g
    Estimate: € 250 / 400
View all auction items ›

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

600 loten in veiling. Tentoonstelling Vr. 23 & Zat. 24 januari van 10.00 tot 17.00.

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 January 2026 19:00
Bid deadline: 27 January 2026 18:00

Notice: Please fill out your billing information on your account page before placing a bid.

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More