Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van 2 vintage aardewerken vazen/schenkkannen, de ene met geometrisch patroon gemerkt merkelbach Goebel salzglasur, de andere draagt het monogram WK.
Een set van 2 vintage aardewerken vazen/schenkkannen, de ene met geometrisch patroon gemerkt merkelbach Goebel salzglasur, de andere draagt het monogram WK.

Een set van 2 vintage aardewerken vazen/schenkkannen, de ene met geometrisch patroon gemerkt Merkelbach Goebel salzglasur, de andere draagt het monogram WK.

A set of 2 vintage earthenware vases/pitchers, one with a geometric pattern marked Merkelbach Goebel salzglasur, the other bears the monogram WK.
133
h 23 cm
Estimate: 2030
Catalogue #133
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #38

    Een lot van 4 kruisbeelden.

    A lot of 4 crucifixes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #247

    Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.

    A lot of 5 crystal bowls and vase.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 5-23 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #246
    T. G. Green & Co.

    “Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.

    "Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #50

    Een geglazuurde majolica cache-pot met een decor van bloemen, ca 1900. Heeft een haarlijnscheurtje aan de boord en kleine schilferschade.

    A glazed majolica cache-pot with a floral decor, circa 1900. Has a hairline crack on the rim and minor chipping.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 39 x Ø 35 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #67

    Een Japans porseleinen theeservies voor 12 personen bestaande uit een theekan, melk- en suikerpotje, 12 tasjes en 11 ondertasjes.

    A Japanese porcelain tea set for 12 people consisting of a teapot, sugar and creamer set, 12 cups, and 11 saucers.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #42

    Een barometer en thermometer in houten kader.

    A barometer and thermometer in wooden frame.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #37

    Een lot van 3 religieuze items in biscuit en porselein bestaande uit 2 wijwatervaatjes en een beeldje van een heilige.

    A lot of 3 religious items in biscuit and porcelain consisting of 2 holy water basins and a statue of a saint.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #32

    Een Kukhuri mes, made in India.

    A Kukhuri knife, made in India.
    No longer available
    Online only
    Dim. l 53 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #41

    Een 84-delig verzilverd bestek in bijhorende cassette, gemerkt Alpaca 100.

    An 84-piece silver-plated cutlery set in its matching case, marked Alpaca 100.
    No longer available
    Online only
    Dim. 10 x 41 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #54
    Stolze Hermanova

    Een art-deco schaal, Stolze Hermanova, in amber glas.

    An art-deco bowl, Stolze Hermanova, in amber glass.
    No longer available
    Online only
    Dim. 10 x 28.5 x 14.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #62

    Een houten Braziliaans dienblad ingelegd met vlindervleugels, als wanddecoratie.

    A wooden Brazilian tray inlaid with butterfly wings, as wall decoration.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 43cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #43

    Een oude glazen stolp met een biscuit beeld van de Heilige Familie.

    An antique glass dome with a biscuit sculpture of the Holy Family.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #60

    Een lot van 3 geslepen kristallen karaffen.

    A lot of 3 cut crystal decanters.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #242
    Bergen

    Een porseleinen vaasje van plateelwerk.

    A porcelain faience vase.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #56

    Een gipsen beeld van een jonge dame, ca 1950, in het midden hersteld.

    A plaster sculpture of a young lady, ca. 1950, repaired in the middle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #251
    Moustier

    Een siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.

    Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #35
    Capo di Monte

    Een Capodimonte beeldje van een jongen en een meisje aan een hek met puppy’s.

    A Capodimonte figurine of a boy and a girl at a fence with puppies.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 26 x 13 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #244
    Paul Sersté

    Een lot van 2 kinderhoofdjes waarvan een houten beeldje gesigneerd Patrick op sokkel en een terracotta hoofdje getekend P Sersté, Belgium, eveneens op sokkel.

    A lot of 2 child's heads, one wooden sculpture signed Patrick on a pedestal, and a terracotta head signed P Sersté, Belgium, also on a pedestal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #40

    Een oud weegtoestel in staal.

    An old weighing device in steel.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 9 x b 10 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #245

    Een paraplubak van Chinees porselein met een meerkleurig decor en diverse figuren versierd. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain umbrella stand with a multi-coloured decor and decorated with various figures. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x Ø23cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #57
    Capo di Monte

    Een set van 2 kunststof beelden voorstellend een jongen en een meisje. G. Armani, Capo Di Monte.

    A set of 2 plastic sculptures depicting a boy and a girl. G. Armani, Capo Di Monte.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #51

    Een lot van 34 stripalbums waaronder Asterix, HC in het Frans, verder Kuifje, Lucky Luke, Suske & Wiske en andere.

    A lot of 34 comic albums including Asterix, hardcover in French, as well as Tintin, Lucky Luke, Suske & Wiske, and others.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #61

    Een gekleurd Boheems kristallen karaf.

    A colored Bohemian crystal decanter.
    No longer available
    Online only
    Dim. 41cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #259

    Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .

    A Mediterranean dishwarmer in earthenware.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 11 , diam 20 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #167

    Een tabakspot van blauw en wit aardewerk met messingen deksel. Onderaan gemerkt Goedewaagen.

    A tobacco jar made of blue and white earthenware with a brass lid. Marked Goedewaagen at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #138

    Een art-deco dessertservies bestaande uit 40 stuks en gemerkt VW Czechoslovakia waarvan een theepot, een melk- en een suikerpot, een schaal, 12 dessertborden, 12 ondertassen en 12 tassen waarvan 3 met een haarlijnscheurtje. Hierbij gevoegd een verzilverde suikertang uit dezelfde periode.

    An Art Deco dessert set consisting of 40 items, marked VW Czechoslovakia, including a teapot, a milk and sugar pot, a bowl, 12 dessert plates, 12 saucers, and 12 cups, 3 of which have a hairline crack. Also included is a silver-plated sugar tong from the same period.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #76

    Een Chinees porseleinen dekselvaas met blauw en wit decor van figuren. Haarscheur in de bovenrand.

    A Chinese porcelain lidded vase with blue and white decor of figures. Hairline crack in the upper rim.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 25,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #193
    Gallia (Christofle) Wiskemann

    Een lot van 5 verzilverde schalen waaronder Gallia, Wiskemann e.a..

    A lot of 5 silver-plated bowls including Gallia, Wiskemann, and others.
    No longer available
    Online only
    Dim. 56 x 37 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #225
    Vieux Bruxelles

    Een lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.

    A lot of 2 Vieux Bruxelles porcelain cornucopia vases and 1 basket. White with gilded edges.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #232

    Een lot van 3 hout gesculpteerde gordijnrail ornamenten.

    A lot of 3 wooden sculpted curtain rod ornaments.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #144

    Een Chinees porseleinen vaas, meerkleurig met floraal decor en vogels versierd.

    A Chinese porcelain vase, multicolored with floral decor and decorated with birds.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #217

    Een lot van 2 koperen kandelaars, 3-potig, en 2 koperen lampadaires.

    A lot of 2 copper candlesticks 3-legged, and 2 copper lampadaires.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #8
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, Val Saint Lambert, kleurloos en roze in de massa, draagt een monogram en een kroon, meerdere kleine schilferschades.

    A crystal vase, Val Saint Lambert, colorless and pink in the mass, bears a monogram and a crown, multiple small chips.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 16.5 x Ø 12 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #196

    Een lotje van 3 doosjes met verzilverde items, een doosje met 6 koffielepeltjes, een met 1 lepeltje en een met een schaaltje.

    A lot of 3 boxes with silver-plated items, one box with 6 coffee spoons, one with 1 spoon, and one with a dish.
    No longer available
    Online only
    Dim. l 14 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #58

    Een lunchbox met lederen gespen. Chinees werk.

    A lunchbox with leather buckles. Chinese work.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #123

    Een lot Chinees porselein, bestaande uit een grote vaas, een klein vaasje, een bloempot en een sierbord. Bijgevoegd een Satsuma stijl sierbord. Allen meerkleurig versierd met diverse taferelen in het decor en onderaan gemerkt.

    A lot of Chinese porcelain, consisting of a large vase, a small vase, a flowerpot, and a decorative plate. Attached is a plate in the Satsuma style. All decorated in multiple colors with various scenes in the design and marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online-Only Varia van 29 Januari 2024

Op Maandag 29 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday January 29th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

29 January 2024 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2024 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More