Similar lots by type
-
#676Wiskemann
Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad. Alle 5 stuks dragen hetzelfde monogram. De koffie- en theepot alsook het melk- en suikerpotje zijn gemerkt Wiskemann.
A silver-plated coffee and tea set on tray. All 5 pieces bear the same monogram. The coffee and teapot, as well as the creamer and sugar bowl, are marked Wiskemann. -
#707
Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.
An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top. -
#276
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een dienblad, een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, een suikerpot en een suikertang.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a tray, a coffee pot, a tea pot, a milk jug, a sugar bowl, and a sugar tongs. -
#646
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een dienblad.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a coffee pot, a teapot, a sugar bowl, a creamer, and a tray. -
#710Villeroy & Boch
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base. -
#696
Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.
A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs. -
#702
Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric. -
#706
Een geëboniseerde vitrine met glas-in-lood, twee basreliëf tegels en een jonkheer- en dame op koperen plaatjes.
An ebonized display case with stained glass, two bas-relief tiles, and a young gentleman and lady on copper plates. -
#635
Een kerkelijke hanglamp/olielamp in geel koper. Bovenaan versierd met een kruis.
A church hanging lamp/oil lamp in yellow copper. Decorated with a cross at the top. -
#466
Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, 6 lichtpunten in melkglazen kappen met cirkelvormig decor. Gemerkt Napako, stijl Expo Brussel ‘58.
A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome rod, 6 light points in milk glass shades with circular decor. Marked Napako, Expo Brussels '58 style. -
#556
Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.
A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored. -
#558
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position. -
#713
Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.
A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors. -
#675
Een lot van 22 verzilverd metalen items bestaande uit dienbladen, schaaltjes, vaasjes en een kandelaar.
A lot of 22 silver-plated metal items including trays, bowls, vases, and a candlestick. -
#711VTWonen
“Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.
"Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#586
Een 19e eeuws heiligenbeeld in terracotta, onderaan gerestaureerd en mist één hand.
A 19th-century terracotta religious statue, restored at the bottom and missing one hand. -
#546Mercator
Een vintage design archiefkast uit gefineerd teakhout met binnenin metalen frame en schuiven. Serie “Alpha” door Mercator.
A vintage design archive cabinet made of teak veneer with a metal frame and drawers inside. From the "Alpha" series by Mercator. -
#536Mercator
Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.
A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator. -
#326
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points. -
#712
Een grote design eet-vergadertafel.
A large design dining-conference table. -
#496
Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style. -
#606
Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.
An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay. -
#701Bruder
Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.
A large wool carpet, marked on the reverse.
Other lots in this auction
-
#57
Een set van twee kandelaars voor drie kaarsen, verzilverd metaal in twee delen. Het bovenste deel kan er af om een kandelaar voor één kaars over te houden.
A set of two three-armed candlesticks, silver-plated metal in two parts. The top part can be removed to create a single-candle holder. -
#464Jan van BeersPeriod: 1852-1927
“Dame met bloemenmand”. Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Onderaan gesigneerd.
"Lady with flower basket". A painting, oil on canvas, marouflaged. Signed at the bottom. -
#32
“Nederlands winterzicht”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
"Dutch winter view." Oil on panel. Signed. -
#171Pierre Cardin
Een vintage krokodillenlederen handtas met kunststoffen handvat. Met bijhorende stofzak.
A vintage crocodile leather handbag with plastic handle. Comes with a fabric dust bag. -
#409
Een zandstenen Indische lantaarn.
A sandstone Indian lantern. -
#213
“Ars Pictura en Litterae”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
"Ars Pictura en Litterae". Two solid wood carved panels depicting sciences and arts from the 'Café des Arts' on Frankrijklei in Antwerp. -
#214
“Mathematica en Geometria”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
"Mathematics and Geometry". Two solid wood-carved panels depicting the sciences and arts from the 'Café des Arts' on Frankrijklei in Antwerp. -
#435
Twaalf gekleurde wijnglazen glazen van Boheems glas.
Twelve colored wine glasses of Bohemian glass. -
#402Pierre Deuse
“Visité par la Lumière”. Een scjilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Deuse en gedateerd 1989. Aantekeningen op de achterkant.
"Visited by Light." A painting, oil on canvas, signed by Pierre Deuse and dated 1989. Notes on the back. -
#9
Het gewei van een springbok met een schedeldeel op een plank gemonteerd.
The antlers of a springbok mounted on a board with a part of the skull. -
#454
Een butlerspiegel met vergulde lijst.
A butler's mirror with a gilded frame. -
#632Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
“Hoevezicht”. Een ets op papier. Onder buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/150, met opschrift.
"How view". An etching on paper. Signed and numbered 62/150 outside the plate, with inscription.