#453
Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
A peach-shaped Chinese porcelain ointment box after a famille-noire example. Marked at the bottom.No longer availableDim. 23 x 32 x 35 cmEstimate: € 120/160 -
#277
Een paar koperen Lodewijk XV kandelaars, volledig mooi geëtst. XVIIIde eeuw.
#460Pandora
Een Pandora zilveren armband met 10 bedels.
#273
Een heksenbol van kwikglas.
A witch ball.No longer availableDim. Ø25cmEstimate: € 75/100 -
#474Keith Haring
“Tree of life”. Een litho op papier, genummerd 22/150, met naamstempel Keith Haring + droogstempel & stempel “The Keith Haring Foundation Inc.”
"Tree of Life". A lithograph on paper, numbered 22/150, with name stamp Keith Haring + embossing stamp & stamp "The Keith Haring Foundation Inc."No longer availableDim. 55 x 75cmEstimate: € 225/275 -
#230
#336
Een Engels houten bijzettafeltje met rond tafelblad, driepotig.
#544
Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
#689
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#284Antoon Jules Van Hoecke
“Drie Torens (Gent)”. Een ets op papier, gesigneerd “Ant. J. van Hoecke”. Genummerd 128/150.
#531
#586
Een lederen armstoel op Chippendale poten .
A leather armchair on Chippendale legs.No longer availableDim. 92 x 69 x 69cmEstimate: € 35/45