Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van 3 kristallen fruitschalen op voet met dun laagje zilver omvat waarvan 1 voet beschadigd alsook kleine randschade aan 1 van de kristallen schalen.
Een set van 3 kristallen fruitschalen op voet met dun laagje zilver omvat waarvan 1 voet beschadigd alsook kleine randschade aan 1 van de kristallen schalen.

Een set van 3 kristallen fruitschalen op voet met dun laagje zilver omvat waarvan 1 voet beschadigd alsook kleine randschade aan 1 van de kristallen schalen.

A set of 3 crystal fruit bowls on foot with a thin layer of silver, of which 1 foot is damaged, as well as minor edge damage to 1 of the crystal bowls.
Dim. h 19 x Ø28 cm
SKU: 2305230202.
Categories: curiosa, Kristal, Zilver.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #202
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #153

    Een lot zilver bestaande uit een inktpotje en een sauskom. Birmingham 1903 en 1908.

    A lot of silver consisting of an inkwell and a sauce boat. Birmingham 1903 and 1908.
    No longer available
    Dim. 925‰ Bruto:720g
    Estimate: € 300 / 400
  • #209
    Val Saint Lambert

    Een kristallen glasservies bestaande uit een karaf en 42 glazen. Kleurloos en enkele gekleurde.

    A crystal glass service consisting of a carafe and 42 glasses. Colorless and some colored.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #450

    Een halssnoer met grijze keshiparels en een zilveren slot.

    A necklace with gray keshi pearls and a silver clasp.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 260
  • #199

    Een gevarieerd lot van 4 doosjes met zilveren bestek en bureausetje.

    A varied lot of 4 boxes with silver cutlery and desk set.
    No longer available
    Dim. l 33 x d 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #513

    Een set van 6 mosterdpotjes in blauw glas met zilveren houdertjes onderaan gekeurd met duitse merken en 800, verguld. Hierbij gevoegd 2 blauw glazen schaaltjes waarvan 1 op messing voetje.

    A set of six small mustard pots in blue glass and with silver holders, German marks and 800/1000, vermeil. We add two blue glass cups, one of which with brass base.
    No longer available
    Dim. h 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #309

    Een lot van 61 geslepen kristallen wijn-en likeurglazen, 6 formaten en vormen. Met 16 geslepen kristallen champagnecoupes.

    A lot of 61 crystal cut wine and liqueur glasses, 6 sizes and shapes. And 16 champagne coupes of cut crystal.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #348

    Een lot bestaande uit 40 kristallen wijnglazen, Champagneglazen en 3 karaffen.

    A lot consisting of 40 crystal wine glasses, champagne glasses and 3 decanters.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #182

    Een zilveren schaaltje met handvat, Engelse keurmerken gedateerd London 1831 met een wapenschild voorstellende een arm met 3 pijlen in de vuist. Mogelijks het wapenschild van William Brodie. Gewicht bedraagt 105 gram.

    A silver salver with handle, English hallmarks London 1831 with possibly the coat of arms of William Brodie. 105 g.
    No longer available
    Dim. 12 x 16.5 x 9.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #680

    Een houten paraplu/wandelstokhouder met 12 vakken en metalen opvangbak onderaan.

    A wooden umbrella container with 12 compartments. Metal recipient underneath.
    No longer available
    Dim. 81 x 67 x 25cm
    Estimate: € 5 / 100
  • #495

    Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.

    Crystal and brass chandelier made around 1980. With reserve piece.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #507

    Een gevarieerd lot zilveren tafelattributen waarvan een deel met glas. Totaalgewicht van het zilver is 340 gram.

    A varied lot of silver table attributes, partially in glass. Total weight of the silver is 340 g.
    No longer available
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #171

    Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.

    A polychrome wood sculpted rocking horse.
    No longer available
    Dim. 78 x 124cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #92

    Drie verschillende paspoppen van hout. “P Imans”. Eén ervan met jaren 50 broek.

    Three different wooden mannequins marked P. Imans. One wearing pants from the 1950s.
    No longer available
    Dim. 164 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #410

    Een parelhalsnoer met 6 rijen zoetwaterparels en zilveren slot.

    A pearl necklace with 6 rows of freshwater pearls and silver clasp.
    No longer available
    Estimate: € 375 / 425
  • #174

    Een lot van 5 zilveren bekers met een totaalgewicht van 380 gram.

    Lot of five silver beakers. 380 g.
    No longer available
    Estimate: € 125 / 175
  • #172

    Een gevarieerd lot van zilveren bestek met een totaalgewicht van 1555 gram.

    A varied lot of silver cutlery with a total weight of 1555 g.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 750
  • #162

    Een gevarieerd lot bestek met zilveren heften.

    A varied lot of cutlery with silver handles.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #508

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #173

    Een gemonogrammeerd zilveren bestek bestaande uit 12 vorken en 12 lepels met verschillende zilvermerken waaronder A800.

    Monogrammed silver cutlery comprising of 12 forks and 12 spoons with different silver marks, A800 among others.
    No longer available
    Dim. 1480g 800‰
    Estimate: € 650 / 750
  • #204

    Een dessertbestek met zilveren heften bestaande uit een taartschep en 6 dessertvorkjes in origineel etuit.

    A dessert cutlery with silver handles consisting of a cake server and 6 dessert forks in original case.
    No longer available
    Dim. l 30 x b 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #497

    Een lot van 9 zilveren servetringen met een totaalgewicht van 275 gram.

    Lot of 9 silver napkin rings. Total weight 275 g.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #163

    Een lot van 32 zilveren koffielepeltjes met een totaalgewicht van 375 gram, 3 verschillende setjes.

    A lot of 32 silver coffee spoons with a total weight of 375 g. Three different sets.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #426
    ALDO TURA

    Een midcentury-modern bar-cart door Aldo Tura, Milano, Italy in gelakt geitenleder en verguld metaal.

    A mid-century modern bar cart by Aldo Tura, Milano, Italy in lacquered goatskin and gilded metal.
    No longer available
    Dim. 74 x 82 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #159

    Een dessertbestek voor 18 personen met zilveren heften gemerkt 800 en met Duitse zilverkeuren.

    A set of dessert cutlery for 18 people with silver handles marked 800 and with German silvermarks.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100

Other lots in this auction

  • #620

    Een Engelse staande klok.

    An English longcase clock.
    No longer available
    Dim. 230 x 50 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #299

    Een set van 3 kristallen vazen waarvan 2 gekleurde.

    A set of 3 crystal vases, 2 of which are colored.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #415

    Een set van een kristallen karaf met tien glazen, handgeslepen met een floraal decor.

    A set of a crystal decanter with ten glasses, hand-cut with a floral decor.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #484
    Paul Tuerlinckx

    “Hoofd van Christus.” Olieverf op doek, op board. Gesigneerd.

    "Head of Christ." Oil on canvas, on board. Signed.
    No longer available
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #41

    Een zilveren sigarettendoos, gemerkt 935/1000 met monogram A.M. en een Dupont aansteker, evenals een zilveren kettinkje met clips.

    A silver cigarette case, marked 935/1000 with monogram AM and a Dupont lighter, evelans a silver chain with clips.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #99
    Jan Portielje

    “Portret van een dame met bloemen in het haar.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Portrait of a lady with flowers in her hair. Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 29 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #377

    Een set van drie kopjes en schoteltjes van capucineporselein. China, XIXde eeuw.

    A set of three capucine porcelain dishes and bowls. China, XIXth century.
    No longer available
    Dim. Ø 11 & 7 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #428
    H. Vallauris

    Een moderne geglazuurde aardewerken vaas, oranje in de massa. Gesigneerd onderaan. Pièce Unique.

    A modern glazed earthenware vase, orange in the mass. Signed at the bottom. Piece Unique.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #335

    Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.

    A wooden armchair with madras version, upholstered and restored.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #337

    Een lot van vintage schalen en vazen waarvan 3 in Murano glaspasta en een groen glazen vaas gestickerd Seda Sweden .

    A lot of vintage bowls and vases of which 3 in Murano glass paste and a green glass vase stickered Seda Sweden.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #80

    Een 18 karaats wit-en geelgouden ring bezet meet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.

    An 18 carat white and yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.10 ct.
    No longer available
    Dim. 5,50 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #164
    Pol Craps

    “De lampist”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd binnen de plaat: James Ensor. Gedateerd 1880.

    "The Lamplighter". An etching on paper, signed at the bottom within the plate: James Ensor. Dated 1880.
    No longer available
    Dim. 71 x 43 cm
    Estimate: € 120 / 150
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More