Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van 4 beeldjes, Viertasca, Capo Di Monte waarvan twee x een jong koppeltje en een jongen en een meisje.

Een set van 4 beeldjes, Viertasca, Capodimonte waarvan twee x een jong koppeltje en een jongen en een meisje.

A set of 4 figurines, Viertasca, Capodimonte, consisting of two young couples and a boy and a girl.
Dim. h 21 cm
SKU: 2609230013.
Categories: Beeld, Porselein, XXe eeuw.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #13
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #553
    Vico Magistretti Artemide Milano

    Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.

    A Vintage Stadio 120 white dining table with 4 chairs, designed by Vico Magistretti for Artemide, 1971.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 x 82cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #617

    Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.

    A mask in carved wood, Baoule, Ivory Coast.
    No longer available
    Dim. h 43 x b 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #174
    Frans Van Tongerloo

    “Villazicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1952.

    "Cottage in the woods". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1952.
    No longer available
    Dim. 45 x 64cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #372

    “Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “Huyghe”.

    "Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, possibly "Huyghe".
    No longer available
    Dim. 31 x 40cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #572

    Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.

    A vintage design table with chrome frame and fumé glass top.
    No longer available
    Dim. 74 x 180 x 90cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #574
    Murano

    Een meerkleurig glazen Murano vaas.

    A multi-colored glass Murano vase.
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #698

    Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.

    A set of 2 concrete angels each on their concrete base.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #370

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.

    Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1919. Craquellé en een kleine perforatie midden.

    "Kalmthout Heath." A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1919. Craquelure and a small perforation in the middle.
    No longer available
    Dim. 51 x 65cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #242
    Eugène Meulemans

    ‘Belgische winter’, een schilderij, olieverf op doek met daarop 2 paarden, gesigneerd Eugène Meulemans, 1921.

    "Belgian winter," a painting, oil on canvas featuring 2 horses, signed by Eugène Meulemans, 1921.
    No longer available
    Dim. h 42 x b 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #694
    Royal Boch

    Een beeldje van Royal Boch, ’Fast Affection Bear’, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.

    A fihurine by Royal Boch, 'Fast Affection Bear', design Rik Delrue, marked.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #212
    Hubert De Vries
    Period: 1899-1979

    “Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Kermis" - A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #563

    “De Denker”. Een roestkleurig gepatineerd beeldje, naar Rodin.

    "The Thinker". A rust-colored patinated statue, after Rodin.
    No longer available
    Dim. 26cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #222

    Een Italiaanse spiegel met gesculpteerd kader en elementen. Eind 19e eeuw.

    An Italian mirror with sculpted frame and elements. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 110 x 57cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #202
    Frans Van Tongerloo

    “Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.

    "Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.
    No longer available
    Dim. 36 x 58cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #578

    Een paar Chinese porseleinen gemberpotjes met enkele figuren in het decor.

    A pair of Chinese porcelain ginger jars with some figures in the decor.
    No longer available
    Dim. 25 x Ø13cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #211
    UCRA

    Een marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.

    A marble Art Deco mantel clock. Marked UCRA.
    No longer available
    Dim. 21 x 38 x 12cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #374
    Petrus Valckx
    Period: 1920 - 1996

    “Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Apple still life”. A pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x 28cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #558

    Een Chinees porseleinen vaas met drakenfiguur in het decor.

    A Chinese porcelain vase with a dragon motif in the design.
    No longer available
    Dim. 43 x Ø25cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #390

    Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.

    Crystal and brass chandelier made around 1980. With reserve piece.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #573

    Een paar blauw-wit Chinese porseleinen cache-pots met floraal motief.

    A pair of blue and white Chinese porcelain cache pots with floral motif.
    No longer available
    Dim. 20 x 20cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #209
    Frans Van Tongerloo

    “Oelegem”. Een schilderij, olieverf op board. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1928.

    "Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.
    No longer available
    Dim. 28 x 40cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #382

    ‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.

    'The Scheldt, Baasrode', oil on canvas/cardboard, attributed to Hector Leplat.
    No longer available
    Dim. h 19 x b 28 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #537

    Een koffie-en theeservies van veelkleurig en verguld porselein, alle stukken individueel prachtig gedecoreerd met Chinese personages. Koffiepot, theepot (dekselknop ontbreekt), suiker-en melkpot. Bowl, twaalf koppen(1 haarscheur) en twaalf schoteltjes. Parijs, tijdperk Louis-Philippe.

    A coffee and tea set of multicolored and gilt porcelain, each piece beautifully decorated with Chinese figures. Coffee pot, tea pot (minus lid knob), sugar and milk pot. Bowl, twelve cups (one hairline crack) and twelve saucers. Paris, Louis-Philippe era.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #599

    Een notenhouten spiegel met twee kolommen. Met console.

    A walnut mirror with two columns. With console.
    No longer available
    Dim. h: 160 + 56 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #93

    Een wandelstok met een zilveren handvat in de vorm van een zeer gedetailleerde panterkop. Gemerkt 800 en met Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle in the shape of a highly detailed panther head. Marked 800 and with German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 89 cm 800‰
    Estimate: € 100 / 150
  • #12

    “Parijs stadszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paris cityscape." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #452

    “Gestileerd naakt.” Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    "Stylized nude." Oil on canvas. Unclearly signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #111
    Christofle

    Bestek van verzilverd metaal.

    Silver-plated metal cutlery.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #315
    Worcester

    Een notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.

    A walnut banjo barometer, marked A Cattaneo, Worcester warranted. Era Edward VII.
    No longer available
    Dim. 97 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #279

    “Landschap met vijver”. Een schilderij, olieverf op paneel.

    "Landscape with pond." A painting, oil on panel.
    No longer available
    Dim. 26 x 39cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #351

    Een geelkoperen melkkan en twee roodkoperen waterketels. XIXde eeuw.

    A yellow copper milk jug and two red copper water kettles. 19th century.
    No longer available
    Dim. 23 x 11 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #24

    “Een belooning der eerlijke en trouwe diensten”. Burgerlijk ereteken op karton met foto en 2 medailles.

    "A reward for honest and faithful services." Civilian decoration on cardboard with photo and 2 medals.
    No longer available
    Dim. h 65 x b 42 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #606

    Een eikenhouten presentatiemeubel met 4 niveaus en spiegeltje bovenaan.

    An oak presentation stand with 4 levels and a small mirror at the top.
    No longer available
    Dim. 161 x 57cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #612
    Joris Minne
    Period: 1897 - 1988

    “De bijen en de mieren”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1931 en genummerd 7/ 31.

    "The Bees and the Ants." An etching. Signed and dated 1931, and numbered 7/31.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 90
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More