Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van 6 zilveren kommengemerkt 916/000 en een onduidelijk poincon. Twee kommen hebben een deukje onderaan.

Een set van 6 zilveren kommen gemerkt 916/000 en een onduidelijk keurmerk. Twee kommen hebben een deukje onderaan.

A set of 6 silver bowls marked 916/000 and an unclear hallmark. Two bowls have a dent at the bottom.
Dim. Ø11.5 cm 575 gram
SKU: 1911240147.
Category: Zilver.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #147
Estimate: € 250 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #71
    William Hutton & Sons

    Een set zilveren kandelaars met de keuren van Sheffield, William Hutton & Sons Ltd., 1911. Met verzwaarde voet.

    A set of silver candlesticks with Sheffield hallmarks, William Hutton & Sons Ltd., 1911. With weighted base.
    No longer available
    Dim. h 13 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #360
    Cartier Paris

    Een verguld zilveren polshorloge, Must De Cartier met achteraan de vermelding Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made.

    A gilded silver wristwatch, Must De Cartier with the inscription "Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made" on the back.
    No longer available
    Dim. 3 x 2.3 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #380
    Tavannes watch & Co

    Een zakhorloge met zilveren kast, Tavannes Watch Co. Gemerkt 0.800. In beschermkistje.

    A pocket watch with silver case, Tavannes Watch Co. Marked 0.800. In protective case.
    No longer available
    Dim. 800‰ Ø 5.2 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #53
    Wolfers Fréres

    Een set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.

    A set of 12 silver coffee spoons in their original case. Marked with 3 stars in a triangle (Wolfers), 800‰.
    No longer available
    Dim. l 10.5 cm 135 gram
    Estimate: € 80 / 120
  • #370

    Een lot van 3 zilveren zakhorloge kettingen, 34,60 - 37,88 en 46,78 gram.

    A lot of 3 silver pocket watch chains, weighing 34.60 - 37.88 and 46.78 grams.
    No longer available
    Dim. l 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #77

    Een zilveren schaaltje met een oor in de vorm van een slang, gemerkt AP boven een leeuw, een hamer met staf en nog een onleesbaar poincon.

    A silver bowl with a handle shaped like a snake, marked AP above a lion, a hammer with staff, and another unreadable hallmark.
    No longer available
    Dim. Ø 12.5 cm 215 gram
    Estimate: € 100 / 150
  • #141

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit diverse messen, vorken, lepels en opdienlepels. Gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ en DB A. Bijgevoegd lepel en vorkje gemerkt A835 W.

    A lot of silver cutlery, including various knives, forks, spoons, and serving spoons. Marked DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ and DB A. Also included a spoon and fork marked A835 W.
    No longer available
    Dim. 3215g - 800‰
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #45

    Een lot van vier zilveren servetringen en een zilveren pollepel.

    A lot of four silver napkin rings and a silver ladle.
    No longer available
    Dim. 325g
    Estimate: € 150 / 200
  • #400

    Een zilveren beeldje van een clown, gemerkt 925. 80 gram.

    A silver statuette of a clown, marked 925. 80 grams.
    No longer available
    Dim. h 11.5 cm 925‰ 80 gr
    Estimate: € 40 / 60
  • #291
    Delheid

    Een zilveren schaaltje, aan de rand gemerkt 800‰, Delheid, 155g.

    A silver dish, marked 800‰ on the edge, Delheid, 155g.
    No longer available
    Dim. 5 x 17,5 cm - 800‰ - 155g
    Estimate: € 80 / 120
  • #58
    Wolfers Fréres

    Een zilveren beker met florale decoratie, draagt een naamopschrift ‘Marthe’ en onderaan gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.

    A silver cup with floral decoration, engraved with the name 'Marthe' and marked at the bottom with 3 stars in a triangle (Wolfers), 800‰.
    No longer available
    Dim. h 8.5 cm 115 gram
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #128
    Karlsbader

    Een 22-delig porseleinen theeserviesje voor 6 personen met decoraties in goudverf, gemerkt Karlsbader.

    A 22-piece porcelain tea set for 6 people with decorations in gold paint, marked Karlsbader.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #125
    Gaetano Sciolari

    Een vintage luster in verchroomd metaal, 18 lichtpunten, Gaetano Sciolari voor S.A. Boulanger. Medio jaren 60.

    A vintage chandelier in chromed metal, 18 light points, Gaetano Sciolari for S.A. Boulanger. Mid-1960s.
    No longer available
    Dim. h 65 x Ø 38 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #101

    “Lois de Solon”. Een brons gegoten beeld op marmeren voet, zonder bevestiging.

    "Lois de Solon". A bronze cast statue on a marble base, without attachment.
    No longer available
    Dim. 33 x 38 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #389

    “De pruim en de frambozen”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader.

    "The Plum and the Raspberries", a painting, oil on panel in a gilded frame.
    No longer available
    Dim. 11 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #235

    Een 18 kt witgouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,80 ct.

    An 18 kt white gold link bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 2.80 ct.
    No longer available
    Dim. 46,45 g
    Estimate: € 2800 / 3000
  • #191

    Een klassiek Engelse houten vitrinekast, 2-deurs onderaan, 1 lade, marmeren blad en 2 glazen deuren bovenaan met verlichting binnenin.

    A classic English wooden display cabinet with 2 doors at the bottom, 1 drawer, marble top, and 2 glass doors at the top with interior lighting.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #122
    Flup Marinus
    Period: 1985*

    “Lockdown Day 9”. Een zeefdruk op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 015/100.

    "Lockdown Day 9". A screen print on paper, signed and numbered 015/100 at the bottom outside the plate.
    No longer available
    Dim. 41 x 24,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #89

    Een oude spiegel in deels vergulde kader.

    An antique mirror in a partially gilded frame.
    No longer available
    Dim. 98 x 83 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #274
    Herman Van Tankeren
    Period: 1900 - 1980

    “Stalinterieur met kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Intérieur de la grange aux poules". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 18 x 23,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #21

    Een schouwklokje in rijkelijk versierde zamakken kast en porseleinen wijzerplaat.

    A mantel clock in a richly decorated zamak case with a porcelain dial.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #32

    Een spiegel in bronzen kader met de afbeelding van Hermes, Mercurius zijn caduceus met slangen en griffioenen.

    A mirror in a bronze frame with the image of Hermes, Mercury with his caduceus featuring snakes and griffins.
    No longer available
    Dim. 48 x 36 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #17

    Een paar vermoedelijk Ottomaanse stijgbeugels in staal.

    A pair of presumably Ottoman steel stirrups.
    No longer available
    Dim. 19 x 17 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More