#291DelheidEen zilveren schaaltje, aan de rand gemerkt 800‰, Delheid, 155g.
A silver dish, marked 800‰ on the edge, Delheid, 155g.No longer availableDim. 5 x 17,5 cm - 800‰ - 155gEstimate: € 80 / 120 -
#71William Hutton & SonsEen set zilveren kandelaars met de keuren van Sheffield, William Hutton & Sons Ltd., 1911. Met verzwaarde voet.
A set of silver candlesticks with Sheffield hallmarks, William Hutton & Sons Ltd., 1911. With weighted base.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 100 / 200 -
#370Een lot van 3 zilveren zakhorloge kettingen, 34,60 - 37,88 en 46,78 gram.
#58Wolfers FréresEen zilveren beker met florale decoratie, draagt een naamopschrift ‘Marthe’ en onderaan gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
A silver cup with floral decoration, engraved with the name 'Marthe' and marked at the bottom with 3 stars in a triangle (Wolfers), 800‰.No longer availableDim. h 8.5 cm 115 gramEstimate: € 80 / 120 -
#380Tavannes watch & CoEen zakhorloge met zilveren kast, Tavannes Watch Co. Gemerkt 0.800. In beschermkistje.
A pocket watch with silver case, Tavannes Watch Co. Marked 0.800. In protective case.No longer availableDim. 800‰ Ø 5.2 cmEstimate: € 80 / 120 -
#77Een zilveren schaaltje met een oor in de vorm van een slang, gemerkt AP boven een leeuw, een hamer met staf en nog een onleesbaar poincon.
#53Wolfers FréresEen set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
#45Een lot van vier zilveren servetringen en een zilveren pollepel.
A lot of four silver napkin rings and a silver ladle.No longer availableDim. 325gEstimate: € 150 / 200 -
#141Een lot zilveren bestek, bestaande uit diverse messen, vorken, lepels en opdienlepels. Gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ en DB A. Bijgevoegd lepel en vorkje gemerkt A835 W.
A lot of silver cutlery, including various knives, forks, spoons, and serving spoons. Marked DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ and DB A. Also included a spoon and fork marked A835 W.No longer availableDim. 3215g - 800‰Estimate: € 1400 / 1600
#282Jan Michiel RuytenPeriod: 1813-1881“Tolhuis aan de Schelde”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd, voorstudie van het werk door Jan Ruyten, eind 19e eeuw.
"Toll house on the Scheldt." A drawing on paper, signed at the bottom, preliminary study of the work by Jan Ruyten, late 19th century.No longer availableDim. 24 x 16 cmEstimate: € 100 / 200 -
#76Een set van twee 19e eeuwse sokkelkastjes met marmeren blad, één deurhandvatje ontbreekt.
A set of two 19th-century pedestal cabinets with marble tops, one door handle missing.No longer availableDim. h 85 x Ø 38 cmEstimate: € 150 / 250 -
#373Een paar vintage Chinees porseleinen vazen met familiaal decor en vergulde details.
A pair of vintage Chinese porcelain vases with familial decoration and gilded details.No longer availableDim. 46 x Ø 22 cmEstimate: € 60 / 90 -
#369“Kerkinterieur”, een schilderij, olieverf op doek, rechts onder gesigneerd.
"Church Interior", a painting, oil on canvas, signed lower right.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#59Een Murano glazen spiegeltje met staander, 19e eeuws.
A Murano glass mirror with stand, 19th century.No longer availableDim. 32 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#109Leon Engelen“Heidezicht met everzwijnen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heath view with wild boars". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58,5 x 68 cmEstimate: € 150 / 250 -
#296Een houten Art Deco bijzettafeltje met rond blad.
A wooden Art Deco side table with a round top.No longer availableDim. 64 x Ø 75 cmEstimate: € 150 / 200 -
#31Hergé - MoulinsartEen lot van 4 vliegtuigen uit de avonturen van stripheld Kuifje, schaal 1/72, bestaande uit L’avion orange, L’avion de chasse, L’avion de chasse Arabe en L’avion bleu des kidnappeurs. Met bijhorende boekjes.
A lot of 4 airplanes from the adventures of comic book hero Tintin, scale 1/72, consisting of The orange plane, The fighter plane, The Arabian fighter plane, and The blue plane of the kidnappers. With accompanying booklets.No longer availableDim. 9 x 18.5 x 18.5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#88Een lot antiek messing en verzilverde items, bestaande uit een drinkfles, een lunch box en een waterkan, afkomstig uit Sarajevo. Bijgvoegd een Marrokaans suikerdoosje met verguld deksel.
A lot of antique brass and silver-plated items, consisting of a flask, a lunch box, and a water pitcher, originating from Sarajevo. Accompanied by a Moroccan sugar box with a gilded lid.No longer availableDim. 47 & 20 & 21 & 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#321Val Saint LambertEen vaas in kristal, gemerkt Val Saint Lambert, M, en genummerd 229/250.
A crystal vase, marked Val Saint Lambert, M, and numbered 229/250.No longer availableDim. h 25.5 x Ø 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#313Een amberkleurige glazen mandje met gietijzeren handvat met bloemen. Gemerkt ‘Belgique’.
An amber glass basket with a cast iron handle decorated with flowers. Marked "Belgique".No longer availableDim. h 26, Ø 22 cmEstimate: € 60 / 90 -
#320Een 14 kt witgouden ring bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een parel.
A 14kt white gold ring set with rubies with a total weight of approximately 1 ct. and a pearl.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 400 / 500