Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van 8 oude munten deels zilver bestaande uit een 1 dollarstuk uit 1873, een Britse 1 dollar voor handel in de Orient uit 1911, een Indo-Chinese munt uit 1905, een 5 Lire munt uit 1873, 50 Egyptische Plates uit 1907, een Canadese Crown uit 1937, een Da Vinci herdenkingsmunt en een One dollar uitgebracht voor Waitangi day in 1977.
Een set van 8 oude munten deels zilver bestaande uit een 1 dollarstuk uit 1873, een Britse 1 dollar voor handel in de Orient uit 1911, een Indo-Chinese munt uit 1905, een 5 Lire munt uit 1873, 50 Egyptische Plates uit 1907, een Canadese Crown uit 1937, een Da Vinci herdenkingsmunt en een One dollar uitgebracht voor Waitangi day in 1977.

Een set van 8 oude munten deels zilver bestaande uit een 1 dollarstuk uit 1873, een Britse 1 dollar voor handel in de Orient uit 1911, een Indo-Chinese munt uit 1905, een 5 Lire munt uit 1873, 50 Egyptische Plates uit 1907, een Canadese Crown uit 1937, een Da Vinci herdenkingsmunt en een One dollar uitgebracht voor Waitangi day in 1977.

A set of 8 old coins, partly silver, consisting of a 1 dollar coin from 1873, a British 1 dollar trade dollar from 1911, an Indo-Chinese coin from 1905, a 5 Lira coin from 1873, 50 Egyptian Plates from 1907, a Canadian Crown from 1937, a Da Vinci commemorative coin, and a One dollar coin released for Waitangi day in 1977.
SKU: 2609230420.
Categories: curiosa, XIXe eeuw, XXe eeuw.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #420
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #174
    Frans Van Tongerloo

    “Villazicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1952.

    "Cottage in the woods". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1952.
    No longer available
    Dim. 45 x 64cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1919. Craquellé en een kleine perforatie midden.

    "Kalmthout Heath." A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1919. Craquelure and a small perforation in the middle.
    No longer available
    Dim. 51 x 65cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #374
    Petrus Valckx
    Period: 1920 - 1996

    “Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Apple still life”. A pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x 28cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #212
    Hubert De Vries
    Period: 1899-1979

    “Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Kermis" - A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #694
    Royal Boch

    Een beeldje van Royal Boch, ’Fast Affection Bear’, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.

    A fihurine by Royal Boch, 'Fast Affection Bear', design Rik Delrue, marked.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #617

    Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.

    A mask in carved wood, Baoule, Ivory Coast.
    No longer available
    Dim. h 43 x b 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #213

    Een blauw wit porseleinen sierbord met twee figuren in plant-en bosdecor. 18e-19e eeuws.

    A blue and white porcelain decorative plate with two figures in a plant and forest design. 18th-19th century.
    No longer available
    Dim. Ø33cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #211
    UCRA

    Een marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.

    A marble Art Deco mantel clock. Marked UCRA.
    No longer available
    Dim. 21 x 38 x 12cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #390

    Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.

    Crystal and brass chandelier made around 1980. With reserve piece.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #169
    Henry Schouten

    ‘Twee honden’, een schilderij, olieverf op doek (herdoekt), gesigneerd ‘Henry Schouten’.

    'Two dogs', a painting, oil on canvas (repainted), signed 'Henry Schouten'.
    No longer available
    Dim. h 53 x b 65 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #372

    “Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “Huyghe”.

    "Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, possibly "Huyghe".
    No longer available
    Dim. 31 x 40cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #607

    Een masker in gesculpteerd hout, Punu, Gabon.

    A mask in carved wood, Punu, Gabon.
    No longer available
    Dim. h 34 x b 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #382

    ‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.

    'The Scheldt, Baasrode', oil on canvas/cardboard, attributed to Hector Leplat.
    No longer available
    Dim. h 19 x b 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #574
    Murano

    Een meerkleurig glazen Murano vaas.

    A multi-colored glass Murano vase.
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #202
    Frans Van Tongerloo

    “Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.

    "Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.
    No longer available
    Dim. 36 x 58cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #222

    Een Italiaanse spiegel met gesculpteerd kader en elementen. Eind 19e eeuw.

    An Italian mirror with sculpted frame and elements. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 110 x 57cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #572

    Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.

    A vintage design table with chrome frame and fumé glass top.
    No longer available
    Dim. 74 x 180 x 90cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #479
    Marcel Cockx
    Period: °1930

    ‘Boszicht’, olieverf op doek, gesigneerd Marcel Cockx.

    'Forest view', oil on canvas, signed Marcel Cockx.
    No longer available
    Dim. h 80 x b 65 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #698

    Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.

    A set of 2 concrete angels each on their concrete base.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #242
    Eugène Meulemans

    ‘Belgische winter’, een schilderij, olieverf op doek met daarop 2 paarden, gesigneerd Eugène Meulemans, 1921.

    "Belgian winter," a painting, oil on canvas featuring 2 horses, signed by Eugène Meulemans, 1921.
    No longer available
    Dim. h 42 x b 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #553
    Vico Magistretti Artemide Milano

    Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.

    A Vintage Stadio 120 white dining table with 4 chairs, designed by Vico Magistretti for Artemide, 1971.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 x 82cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #209
    Frans Van Tongerloo

    “Oelegem”. Een schilderij, olieverf op board. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1928.

    "Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.
    No longer available
    Dim. 28 x 40cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #370

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.

    Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #185
    Paul Permeke

    “Woonwagen bij valavond.” Olieverf op board. Gesigneerd.

    "Caravan at dusk." Oil on board. Signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #619
    Alfons Vermeir
    Period: 1905 - 1994

    “Graanpluk met molen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Grain Harvest with Windmill". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 39 x 49cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #431

    Een Chinees geïnspireerde ijsemmer in brons-look op drie pootjes en versierd met vele draken. Naar een ontwerp van James Mont.

    A Chinese inspired ice bucket in bronze-look, standing on three feet and adorned with numerous dragons. Designed by James Mont.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #307

    Een porseleien bord met kartelrand en bloemdecor. Achter gemerkt en genummerd Meissen.

    A porcelain plate with scalloped edge and floral decoration. Marked and numbered Meissen on the back.
    No longer available
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #334
    Achilles de Wolf

    “Winterlandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Winter landscape". A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 28 x 33cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #24

    “Een belooning der eerlijke en trouwe diensten”. Burgerlijk ereteken op karton met foto en 2 medailles.

    "A reward for honest and faithful services." Civilian decoration on cardboard with photo and 2 medals.
    No longer available
    Dim. h 65 x b 42 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #494
    Jules van Ael
    Period: 1912-1997

    “Geboortebezoek”. Een gewassen pentekening op papier, gemengde techniek. Onderaan gesigneerd.

    “Birth visit”. A washed pen drawing on paper, mixed media. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 44 x 56cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #608

    Een masker van gesculpteerd hout, Dogon, Mali.

    A mask of carved wood, Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. h 47 x b 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #575

    Een gesculpteerd houten Renaissancestijl kast met 2 laden en 2 deuren.

    A sculpted wooden Renaissance style cabinet with 2 drawers and 2 doors.
    No longer available
    Dim. 123 x 162 x 62cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #189

    “Andries Bicker”. Een schilderij, olieverf op doek, naar Bartholomeus van der Helst.

    "Andries Bicker". A painting, oil on canvas, after Bartholomeus van der Helst.
    No longer available
    Dim. 97 x 70cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #383

    Een art deco vaas van Booms glas met vergulde randen en takken.

    An art deco vase by Booms glass with gilded edges and branches.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #416

    Een Turks handgeknoopt karpet van wol.

    A Turkish hand-knotted wool rug.
    No longer available
    Dim. 113 x 191 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More