#40Cornelis Jacobszoon DelffPeriod: 1571 - 1643"Stilleven met keukengerei." Olieverf op doek. Toegeschreven aan. Aangekocht in 1972 bij de veiling Paleis voor Schone Kunsten Brussel.
#3Een art deco tafel, met messingen rand en beslag, Empire inspiratie.
An Art Deco table with brass edge and fittings, inspired by Empire style.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#135Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#13Een mahoniehouten sideboard met twee laden. Met messingen handvaten. Missende sleutel.
A mahogany sideboard with two drawers. Brass handles. Missing key.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#57Een 11-delig modern bruin lederen salon in twee hoeken.
#99Een ronde Empire salontafel op 3 poten gedragen, met groen marmeren blad.
A round Empire coffee table supported on 3 legs, with green marble top.No longer availableDim. Ø 75 & h 55 cmEstimate: € 100 / 200 -
#48Een lot van 6 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld.
A set of 6 meeting chairs upholstered in green leather. In the style of Empire.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#8Een art deco tafel, met messingen rand en beslag, Empire inspiratie.
An Art Deco table with brass trim and fittings, Empire inspired.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#4Een art deco tafel, met messingen rand en beslag, Empire inspiratie.
An Art Deco table, with brass trim and fittings, Empire inspired.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#102Een Empire-stijl bureau met 5 laden en groen lederen blad.
An Empire-style desk with 5 drawers and green leather top.No longer availableDim. 150 x 75 x 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#98Een metalen fichekast met 25 laden.
A metal filing cabinet with 25 drawers.No longer availableDim. 92 x 49 x 104 cmEstimate: € 150 / 300 -
#192Een vintage bureaulamp in verguld metaal en bruin kunststof.
A vintage desk lamp in gold-plated metal and brown plastic.No longer availableEstimate: € 40 / 60