#513Twee houten Aziatische sculpturen gemonteerd als appliques, in de vorm van een Pegasus en een pauw. Vermoedelijk 18de eeuws.
Two Asian wooden sculptures mounted as appliques, in the shape of a Pegasus and a peacock. Presumably 18th century.No longer availableDim. h 28 & 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#412“Personage met roze kleding.” Onleesbaar gesigneerd, genummerd 16/100. Draagt watermerk in het papier van Sabena.
“Character with pink clothes.” Illegibly signed, numbered 16/100. Carries watermark in Sabena's paper.No longer availableDim. 38,5 x 29,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#585Een fijn geknoopt Oosters wollen tapijtje met decor van rozen.
#286Een paar mahoniehouten nachtkastjes met marmeren bladen. Telkens met een lade en een deurtje en met bronsbeslag. begin XXste eeuw.
A pair of mahogany bedside tables with marble tops. Each with a drawer and a door and with bronze fittings. early XXth century.No longer availableDim. H. 85 cmEstimate: € 30 / 40 -
#186Een rechte, mahoniehouten secretaire met klapblad, onderaan twee deuren, bovenaan een lade “en doucine”. Binnenin kleine laden met benen trekkers. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
#139Herman Jacobs“Antwerps barokinterieur”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan.
"Antwerp baroque interior". Oil on canvas. Attributed to.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 150 / 250 -
#310Twee verschillende geboorte mutsjes en een sprei van kloskant met opschrift. Bebé.
Two little baby hats and a lace bedspread inscribed Bebé.No longer availableDim. 77 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#201Een oude koperen hallamp met beelden in de vorm van de vier musketiers en met gekleurd en glas(één glas gebarsten). Begin 20ste eeuw.
An old copper hall lamp with statues in the shape of the four musketeers and with coloured glass (one glass cracked). Early 20th century.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#449“Wandelende man in de sneeuw.” Olieverf op doek.
#633Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws, bodemvondsten Siegburg.
Lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century, archaeological finds Siegburg.No longer availableDim. 10cm x Ø8cmEstimate: € 120 / 200