#517Een lot van 5 Chinees vergulde gelakte houten snijwerken in reliëf, bestaande uit drie afzonderlijke werken met bloemen en vogels tussen de takken & twee afzonderlijke veldslagen.
lot of 5 Chinese gilt lacquered wood carvings in relief, comprising three separate works with flowers and birds among the branches & two separate battles.No longer availableDim. 19 x 55,5 - 21,5 x 49,5 - 12,5 x 63 - 9,5 x 43 - 9,5 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#466Een bidkleed met een levensboom van wol en zijde.
#598Een zeshoekig Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
#455Een kleine kneehole desk van notenhout met vijf laden, blad bekleed met vachette. Achterkant met valse laden. Engels werk.
A small walnut knee-hole desk with five drawers, top covered with vachette. Back with fake drawers. English work.No longer availableDim. 77 x 127 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#376KaradjaEen wollen lopertje. Handgeknoopt.
#265Bestek gemerkt International Sterling Pat’d: 12 grote en 6 kleine vorken, verder losse messen, lepeltjes en vorkjes. Evenals Christofle, Paris: 12 oestervorkjes (in doosje), een slabestek en een sauslepel. Verder twee reeksen kreeftenhaken.
Cutlery marked International Sterling Pat'd: 12 large and 6 small forks, further loose knives, spoons and forks. As well as Christofle, Paris: 12 oyster forks (in a box), a salad cutlery and a sauce ladle. Furthermore, two sets of lobster hooks.No longer availableEstimate: € 220 / 360 -
A large Chinese bronze koro. Incense vessel with temple lion on lid and various decorations, supported on 4 elephant legs. 19/20th century.No longer availableDim. 41 x 20cmEstimate: € 150 / 200