#153Scheibe-Alsbach
#342
Een houten prieeltje, ecru gepatineerd, voor het huisvesten van een heilige.
A wooden gazebo, ecru patinated, for housing a saint.No longer availableDim. h 90 x 32 x 32 cmEstimate: € 30/50 -
#697
Folkloristisch gewaad voor kind. Rijkelijk versierd met schelpen, gekleurde stenen en metalen delen voor het audiovisuele deel van de traditionele dans kracht bij te zetten. Met bijhorend hoofddeksel. Op paspop.
Folkloric costume for children. Richly decorated with shells, colored stones, and metal parts to enhance the visual aspect of the traditional dance. With matching headgear. On mannequin.No longer availableDim. h 51 cm (enkel gewaad)Estimate: € 60/80 -
#581Capodimonte
“Oma leest voor”. Een meerkleurig biscuit groep. Onderaan gesigneerd en gemerkt.
#140
#601Keramis
Een porseleinen vaas met meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt en gedateerd.
A porcelain vase with multi-colored floral decoration. Marked and dated at the bottom.No longer availableDim. 24 x Ø 11 cmEstimate: € 120/180 -
#543
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
#261
Een set van twee Boheems kristallen vazen op koperen voetje.
#308
Four various antique theater viewers with leather cases. Signs of wear and tear.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#564Bibliothèque Omnium
"Nouveau Dictionnaire de la Vie Pratique". Published by Hachette in 1923. Hardcover, 2 volumes. In-folio.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#495
Een Oosters geïnspireerd prieel/presentatiemeubel met goudkleurige koepel.
#380Oris
Een roestvrij stalen herenhorloge, ‘17 jewels’. Handopwindbaar. Gebruiksporen.
A stainless steel men's watch, '17 jewels'. Hand-wound. Signs of wear.No longer availableEstimate: € 60/100