Similar lots by type
-
#293Paar apothekersweegschalen met set gewichtjes.
Paire de balances de pharmacie et une suite de poids.No longer availableDim. H: 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#263Een verzilverde set eierdopjes, zes stuks en een mosterdpothouder in Belgisch zilver van tweede gehalte (glas ontbreekt).
Garniture à 6 coquelets en métal argenté, ainsi qu’un moutardier en argent aux poinçons belges du deuxième titre (verre manque).No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#1048Vijf messingen kandelaars.
Cinq chandeliers en laiton.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#926Twee verschillende fauteuils à la reine van gesculpteerd notenhout in Régencestijl. We voegen er een bankje en een ronde salontafel aan toe.
Deux différents fauteuils à la reine en noyer sculpté de style Régence. Nous ajoutons une banquette et une table de salon ronde.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#1101Een reeks van zes stoelen en twee armstoelen van gesculpteerd hout. We voegen er twee afwijkende modellen met rieten zit aan toe.
Suite de six chaises et deux fauteuils en bois sculpté. Nous ajoutons deux chaises différentes aux sièges cannées.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#1091Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee verschillende tabakspotten en twee balustervaasjes met vergulde versieringen.
Un lot de faïence et porcelaine, comprenant deux pots à tabac, deux vases balustre avec décorations argentées.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#918Een Art Nouveau milieu de table en vloeiblok. We voegen er een kandelaar aan toe. Allen uit koper.
Un milieu de table Art Nouveau et un protège bureau à buvards. Nous ajoutons un chandelier d’église en cuivre.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#606Een grijsgelakt salonameublement bestaande uit een driezit, twee armstoelen, vier stoelen en een salontafel. Lodewijk XVI-stijl.
Garniture de salon en bois laqué gris comprenant un canapé trois places, deux fauteuils, quatre chaises et une table de salon de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#226Een eikenhouten buffetkast met vier laden en vier paneeldeuren. Régencestijl.
Buffet en chêne ouvrant à quatre portes et à quatre tiroirs. Style Régence.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#469Willem Vermandere“De verzoener”. Een linosnede. Artiestenproef, gesigneerd.
“Le réconciliateur”. Linogravure. Epreuve d’artiste signée.No longer availableDim. 19,5 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#10Omega GenèveEen roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#449“Collage met verf en kranten.” Gemengde techniek.
“Collage aux journaux et peinture”. Technique mixte.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#1103Een Engelse klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het blad.
Secrétaire à pente anglais ouvrant à deux petits et deux grands tiroirs sous l’abattant.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#20Een lot zilveren juwelen waaronder 15 ringen, 14 armbanden en halssnoeren.
Lot de bijoux en argent dont 15 bagues, 14 bracelets et colliers.No longer availableDim. brut 299,35 gEstimate: € 160 / 200 -
#110Een 18 karaats platina hanger bezet met diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en onyx.
Pendentif en platine 18 ct serti de petits diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’onyx.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 600 / 700

