Similar lots by type
-
#263
Een verzilverde set eierdopjes, zes stuks en een mosterdpothouder in Belgisch zilver van tweede gehalte (glas ontbreekt).
Garniture à 6 coquelets en métal argenté, ainsi qu’un moutardier en argent aux poinçons belges du deuxième titre (verre manque).No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#293
Paar apothekersweegschalen met set gewichtjes.
Paire de balances de pharmacie et une suite de poids.No longer availableDim. H: 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#1048
Vijf messingen kandelaars.
Cinq chandeliers en laiton.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#773
Een samovar van rood en geel koper. Tijdperk Empire.
Un samovar en cuivre rouge et jaune. Epoque Empire.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#221
Een paar cassolettes van onyx en verguld brons met mooie bloemenguirlandes op de buik. Met losse deksels. Omstreeks 1900.
Paire de cassolettes en onyx et bronze doré. Jolies guirlandes de fleurs sur la panse. Couvercles amovibles. Vers 1900.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 240 / 360 -
#97
Vier ingelijste tegels van Delfts aardewerk, waarvan drie mangaankleurige en één blauwe en witte. Diverse letsels.
Quatre carreaux en faïence de Delft dont trois manganèses et un en bleu et blanc. Plusieurs dégâts.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#149Alois De Laet
Een paar schilderijen: “Antwerpen vanaf Linkeroever.” en “Dreef.” Olieverf op doek, op board. Beide gesigneerd.
Deux peintures: “La rive gauche d’Anvers” et “Avenue”. Huile sur toile et sur panneau. Tout deux signés.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#538
Drie aardewerken schotels: een klein Delfts bordje met een blauw en wit decor met een kerkje. XIXde eeuw. Een taartschotel van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt : Moustier. XIXde eeuw. Een achtkantige schotel van blauw en wit Chinees porselein (25 x 33 cm)(randslijtage en haarscheur). Tijdperk Tao Kuan.
Trois plats en faïence: une petite assiette à décor d’une église en bleu et blanc. XIXe siècle. Plat à gâteau en bleu et blanc, marque: Moustier, XIXe siècle. Plat octogonal en porcelaine de Chine bleue et blanche (25 x 33 cm)(usure au bord et cheveu), époque Tao Kuan.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#459
Een vaas van groen glaspasta in de geest van Murano.
Vase en pâte de verre verte dans le goût de Murano.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 45 / 55 -
#485
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Régencestijl, bekleed met tapisserie.
Fauteuil en chêne sculpté de style Régence recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#280
Een 18 karaats geel gouden ring bezet een centrale smaragd van ± 1,76 ct. met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. Met I.G.I-certificaat.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une émeraude centrale de ± 1,76 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct. Avec certificat IGI.No longer availableDim. 3,27 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#577
Een beeldje van een godheid met een mand en bloemen. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue représentant une divinité avec un paniers et des fleurs. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 240 / 300 -
#685
Een mahoniehouten commode met twee laden en een zwart marmeren blad. Tijdperk Victoria.
Commode en acajou ouvrant à deux tiroirs et à tablette en marbre noir. Epoque Victoria.No longer availableDim. 75 x 82 cmEstimate: € 120 / 200 -
#516
Ovale Louis-Philippetafel van mahoniehout met vier gedraaide en gerainureerde poten. Met één grenen verlengblad. XIXde eeuw.
Table ovale Louis-Philippe en acajou sur quatre pieds tournés et rainurés. Un allonge en sapin. XIXe siècle.No longer availableDim. 108 x 88 cmEstimate: € 120 / 200 -
#676
Een paar Afrikaanse stoelen van gesculpteerd tropisch hardhout.
Deux chaises africaines en bois exotique sculpté.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 80 / 120