#34Pierre Hendrix“Bloemenstilleven.” Olieverf op board. Gesigneerd.
“Flower still life.” Oil on board. Signed.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#44Charles Trumper“Rivierzicht met koppel in boot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#414“Abstract met raster.” Gemengde techniek. Draagt handtekening.
“Abstract with grid.” Mixed technique. Bears signature.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 160 / 220 -
#307Een lot van 2 koperen kandelaars, 3-potig, en 2 koperen lampadaires.
#21Een lot diverse XIXde eeuwse prent- en postkaartjes.
A lot with various 19th century picture cards and postcards.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#93Een klokstel van gedreven koper, met twee rijkelijk gedecoreerde cassolettes.
A clock set of hammered copper, with richly decorated cassolettes.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 300 / 400 -
#86Een paar gebeeldhouwde en gebeitste houten zetels met bijhorende poef in Louis XVI stijl.
A pair of carved and stained wooden seats with matching ottoman in Louis XVI style.No longer availableDim. 94 x 80 x 90cmEstimate: € 100 / 120 -
#338Een set magazine advertenties. Waaronder één van Cadillac en drie van Mobilgas.
#542Jean-Pierre Tuerlinckx“Abstract bloemenstilleven.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#62Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Zelfportret met hoed en bril.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘41.
“Self-portrait with hat and glasses.” Oil on canvas. Signed. Dated '41.No longer availableDim. 37 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#520ChanelEen paar vergulde oorclips, gemerkt Chanel.
#257RCREen lot van 6 gekleurde glazen en een karaf.
A lot of 6 colored glasses and a carafe.No longer availableEstimate: € 60 / 80