#682Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#321Een lot van vier Vlaams aardewerken spreukenborden.
A lot of four Flemish earthenware spell plates.No longer availableDim. Ø 26 - 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#424“Abstract dorpszicht.” Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Abstract village view.” Oil on canvas. Bears signature.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 280 / 340 -
#148Een likeurset bestaande uit een kristallen karaf met 6 gekleurde borrelglaasjes op voet.
A liqueur set consisting of a crystal decanter with 6 colored shot glasses on a foot.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 150 / 200 -
#75DelvauxEen Delvaux tasje “mini Brillant” in oranje leder, kan crossover gedragen worden.
A Delvaux bag “mini Brillant” in orange leather, can be worn crossover.No longer availableEstimate: € 400 / 450 -
#530Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een aquamarijn van +- 2 ct.
An 18 carat yellow gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.40 ct. and an aquamarine of +- 2 ct.No longer availableDim. 4,65 gEstimate: € 700 / 800 -
#547Een paar Chinees porseleinen beeldjes, niet geglazuurd.
#6Een driepotig eikenhouten bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met snijwerk en driehoekig tafelblad. Klein uitschuifbaar paneeltje aan zijkant. XIXde eeuw.
#1Henri Emile Adrien TrodouxPeriod: 1815-1881Een bronzen beeldje van een patrijs. Onderaan gesigneerd.
#56Een paar houten Art Deco bijzettafeltjes.
A pair of side tables in Art deco style.No longer availableDim. 37 x 46 x 40cmEstimate: € 175 / 225 -
#460PandoraEen Pandora zilveren armband met 10 bedels.
#357Een kom van Chinees blauw en wit porselein.
A bowl in Chinese blue and white porcelain.No longer availableDim. h 5,5 cmEstimate: € 35 / 45