#199Een gevarieerd lot van 4 doosjes met zilveren bestek en bureausetje.
#208Lodewijk Van BoeckelEen zwart gepatineerde rozenrank in gesculpteerd smeedijzer als muurlamp. Gesigneerd op blad.
A black patinated rose vine in sculpted wrought iron as a wall lamp. Signed on sheet.No longer availableDim. 44cmEstimate: € 100 / 150 -
#304A. Gudens“Interieur met vrouw.” Kleurengravure, genummerd op 164/300. Buiten de plaat gesigneerd.
“Interior with woman.” Color engraving, numbered 164/300. Signed outside the plate.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 30 / 40 -
#71Christofle, AcierEen bestek van staal voor 8 personen, 78 stuks (een grote en een kleine vork ontbreken).
Steel cutlery for 8 people, 78 pieces (a large and a small fork are missing).No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#196Een marqueterie commode Louis XV stijl met 3 laden en marmeren blad. Steunend op bronzen leeuwenpoten. Her en der kleine fineerschade.
A marquetry commode Louis XV style with 3 drawers and marble top. Resting on bronze lion feet. Small veneer damage here and there.No longer availableDim. 89 x 130 x 53cmEstimate: € 200 / 280 -
#94Een schilderij van een oude hoeve met watermolen getekend Gilain J.
#270Een 18 karaats witgouden schakelketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
#680Een houten paraplu/wandelstokhouder met 12 vakken en metalen opvangbak onderaan.
A wooden umbrella container with 12 compartments. Metal recipient underneath.No longer availableDim. 81 x 67 x 25cmEstimate: € 5 / 100 -
#135DelvauxEen Delvaux rugzak van zwart leder, model “Amité” met doos en certificaat.
A Delvaux backpack in black leather, model “Amité” with box and certificate.No longer availableEstimate: € 500 / 550 -
#481Een Chinese ceremoniele ‘Jian’ sabel. Omstreeks 1900.
A Chinese ceremonial 'Jian' saber. Circa 1900.No longer availableDim. L 62 cmEstimate: € 220 / 260