#8Een lot van 7 strips, bestaande uit albums van Nero en eerste drukken van Dees Dubbel en Cesar, Urbanus.
#655Een lichtgroene bladvormige schaal , met sticker van Val Saint Lambert uit de tweede helft van de vorige eeuw .
light green leaf-shaped bowl, with sticker of Val Saint Lambert from the second half of the last century.No longer availableDim. 15.5 x 48 x 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#378Kuifje. De blauwe Lotus in een licht blauwe porseleinen vaas.
#213Een paar verguld bronzen Lodewijk XV kandelaars met 5 lichtpunten met vegetale versiering.
#148Een likeurset bestaande uit een kristallen karaf met 6 gekleurde borrelglaasjes op voet.
A liqueur set consisting of a crystal decanter with 6 colored shot glasses on a foot.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 150 / 200 -
#448Een Chinees juwelenkistje van zwart gelakt hout en met parelmoer ingelegde details. 2 deurtjes en lade.
A Chinese jewelery box made of black lacquered wood and mother-of-pearl inlaid details. 2 doors and drawer.No longer availableDim. 31 x 20 x 15cmEstimate: € 120 / 140 -
#424“Abstract dorpszicht.” Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Abstract village view.” Oil on canvas. Bears signature.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 280 / 340 -
#45Louis VuittonEen vintage lederen Louis Vuitton kaarthouder met monogram design.
A vintage leather Louis Vuitton card holder with monogram design.No longer availableDim. 11 x 8cmEstimate: € 75 / 150 -
#127Joseph D’Aste“Fête aux village”. Een verguld brons gesculpteerd beeld op stenen voet. Getiteld en gesigneerd “J.D.Aste”.
#165Louis VuittonEen Louis Vuitton handtas en bijgevoegd portfeuille met stofhoes, crémekleurig. Handtas model Veaux Cashmire Tote W PM Galet. Portefeuille model Iena M58208 Long Wallet.
A Louis Vuitton handbag and enclosed wallet with dust cover, cream-coloured. Handbag model Veaux Cashmire Tote W PM Galet. Wallet model Iena M58208 Long Wallet.No longer availableDim. 35 x 36cmEstimate: € 1200 / 1600