#389“Abstract met vlakken.” Olieverf op doek. Draagt monogram.
#549Hans Wap“Spinning tops”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
Spinning tops. Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 49 x 72 cmEstimate: € 35 / 45 -
#219Een spiegel van gebeeldhouwd hout met console.
A mirror with sculpted wooden frame and console.No longer availableDim. 105 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#120Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.
A pair of 18 carat white gold earrings set with brilliants with a combined weight of +- 1.52 ct.No longer availableDim. 4,98 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#282Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35 / 45 -
#99Jan Portielje“Portret van een dame met bloemen in het haar.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#248‘Engel met bloemen.’ Bronzen beeld op marmeren sokkeltje. Draagt handtekening Louis Beataux, Paris. Postuum.
"Angel with flowers." Bronze statue on marble pedestal. Signed Louis Beataux, Paris. Posthumous.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 120 / 180 -
#595Een koppel vazen van gevlamd meerkleurig glas , vermoedelijk Verreries de Scialmont. 1 heeft een kleine randschilfer.
A pair of flamed multicolored glass vases, presumably Verreries de Scialmont. 1 has a small edge flake.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 60 / 100 -
#613Een set van 2 vergulde houten Birmaanse monniken .
#357Een kom van Chinees blauw en wit porselein.
A bowl in Chinese blue and white porcelain.No longer availableDim. h 5,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#471Een Ottomaans vuursteenpistool met koperen decoratie. Laat XIXde eeuw.
An Ottoman flintlock pistol with copper decoration. Late 19th century.No longer availableDim. l 53 cmEstimate: € 360 / 420