#441Een polychrome Chinees porseleinen vaas. Decoratie met figuren.
A polychrome Chinese porcelain vase. Decoration with figures.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#48Een glazen Art Deco punchbowl met 8 tasjes en scheplepel. Lichte schilfer aan rand van een tasje.
A glass Art Deco punch bowl with 8 cups and ladle. Light flake on the edge of a bag.No longer availableDim. 24 x Ø 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#583GalandEen koffieset van hotelzilver, art deco. Onderaan gemerkt.
A coffee set of hotel silver, art deco. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#684Een Engels eiken houten stoel met armleuning, wieltjes en witte stoffering.
#22Paul Emile BécatEen lot van 4 litho’s op papier met erotisch thema, telkens 3 afbeeldingen, gesigneerd.
A lot of 4 lithographs on paper with an erotic theme, each with 3 images, signed.No longer availableDim. 26 x 59 cm x 4Estimate: € 300 / 360 -
#10UnityEen 18 karaats geelgouden dameshorloge met lederen polsband.
An 18 karat yellow gold ladies watch with leather wristband.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#294SarreguéminesEen wit porseleinen koffieservies met vergulde randen en details, 54 stuks. Onderaan gemerkt “Sarreguemines France”.
No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#332Een verzilverde kerkkandelaar .
#368Een lot van 4 Chinees porseleinen dekselpotjes.
A lot of 4 Chinese porcelain lidded jars.No longer availableDim. h: 21 en 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#619Félix Labisse“Blauw Naakt”. Een litho op papier, E.A ., épreuve d’artiste, gesigneerd buiten de plaat.
“Blue Nude”. A lithograph on paper, EA epreuve d'artiste, signed outside the plate.No longer availableDim. 61 x 44,5cmEstimate: € 80 / 120 -
#533Een paar Chinees porseleinen schaaltjes met floraal patroon in het decor. Onderaan gemerkt.
#51Ansonia Clock Co.Een Art Deco houten klok, gemerkt Ansonia Company New York.
An Art Deco wooden clock, marked Ansonia Company New York.No longer availableDim. 56 x 31 cmEstimate: € 50 / 75