#43Willy VandersteenSuske en Wiske. “De Tartaarse Helm”. Blauwe reeks. Eerste editie 1953. Rug met blauwe tape, blok los, naamstempel op titelpagina.
Suske en Wiske. “De Tartaarse Helm”. Blue series. First edition 1953. Blue tape on back, loose block, name stamp on titel page.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#516Handgeknoopt Oosters wollen tapijt met levensboom en afbeelding van dieren.
#37Lot met 2 dozen diverse medailles en decoraties.
#453Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
A peach-shaped Chinese porcelain ointment box after a famille-noire example. Marked at the bottom.No longer availableDim. 23 x 32 x 35 cmEstimate: € 120 / 160 -
#452Een pietradura voorstelling met speksteen en met Aziatisch decor in reliëf.Enige schade bovenrand.
A pietra dura still life with soapstone and Asian decor in the relief. Some damage to top edge.No longer availableDim. 62 x 42cmEstimate: € 60 / 80 -
#434Dordevic Miodrag“Lijnenspel.” Litho, genummerd 14/60. Buiten de plaat gesigneerd. Bijgevoegd attest Kunstgalerij Antoon van Dyck (12/1983).
“Line art.” Lithograph, numbered 14/60. Signed outside the plate. Attached certificate Art Gallery Antoon van Dyck (12/1983).No longer availableDim. 50 x 72 cmEstimate: € 60 / 140 -
#347Een Jugendstil tuintafeltje in brons .
#61lot tegels Delfts blauw, XIXde eeuws, +-32.
Lot of Delft blue tiles, 19th century, +-32.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 160 / 180 -
#470Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en tourmalijn en amethist.
An 18 karat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.20 ct and tourmaline and amethyst.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#394“Spirituwheel.” Pastel op paneel.
“Spirituwheel.” Pastel on panel.No longer availableDim. 54 x 38 cmEstimate: € 60 / 80