#665
Een Val Saint Lambert schaal uit de jaren 60 van de vorige eeuw , lichtgroene kleur , onderaan gesigneerd , vertoont krassen in het center van de schaal .
#103Limousin
“Jachttafereel met antilopen.” Beeld van zamak op groen en wit marmeren sokkel.
#457Dan
Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Dan, Ivoorkust.
An African mask in carved wood, Dan, Ivory Coast.No longer availableDim. 37cmEstimate: € 80/100 -
#247
“L’Accolade” Bronzen beeld met twee paarden. Naar PJ Mene.
#24Roger Hebbelinck
“Straatzicht in Oostkerke.” Kleurenlitho. Genummerd 255/350.
“Street view.” Color lithograph. Numbered 255/350.No longer availableDim. 31,5 x 41 cmEstimate: € 25/35 -
#77Jef Lambeaux
Een gipsen buste van een dame, naar Jef Lambeaux.
A plaster bust of a lady, after Jef Lambeaux.No longer availableDim. 63 cmEstimate: € 100/120 -
#346
Een pianostoeltje met lederen zitting.
A piano stool with leather seat.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#614Harrie Sterk
“Die edele vrouw” & “De stem van Golgotha”. Twee gesigneerde affiches van Harrie Sterk.
#418
Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Igbo, Nigeria.
An African mask in carved wood, Igbo, Nigeria.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 50/70 -
#462Van Apple
“Salvador Dali” Aluminium Holo Epoxy. Gedateerd 2022. Gesigneerd achteraan. Edition 15/25.
#454
Een schilderij , olieverf op paneel , “zicht op een boom”, niet gesigneerd .
#237
Een vide-poche van wit en rood marmer met twee kleine bronzen olifantjes.
A white and red marble vide-poche with two small bronze elephants.No longer availableDim. 20 x 25,5 cmEstimate: € 40/50