#307Een lot van 2 koperen kandelaars, 3-potig, en 2 koperen lampadaires.
#513Een set van 6 mosterdpotjes in blauw glas met zilveren houdertjes onderaan gekeurd met duitse merken en 800, verguld.Hierbij gevoegd 2 blauw glazen schaaltjes waarvan 1 op messing voetje.
#198Een koperen pendule met een paar kandelaars met 5-lichtpunten.
#425Een set van 2 Japanse draagkoffers voor voedsel .
#621Een Boeddhahoofd van koper, op sokkel.
#305Een lot van 2 vijzels waaronder 1 oude gietijzeren en 1 messing replica .
#277Een paar koperen Lodewijk XV kandelaars, volledig mooi geëtst. XVIIIde eeuw.
A pair of Louis XV brass candlesticks, beautifully etched throughout. 18th century.No longer availableDim. 24cmEstimate: € 100 / 125
#174Een lot van 5 zilveren bekers met een totaalgewicht van 380 gram.
Lot of five silver beakers. 380 g.No longer availableEstimate: € 125 / 175 -
#695Een bijzetmeubeltje met 1 lade en een marmeren blad.
#620Een Engelse staande klok.
An English longcase clock.No longer availableDim. 230 x 50 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#681Richard SapperEen fluitketel van Alessi genaamd Gun Kettle ontworpen door Richard Sapper .
#648Een paar Empire vaasjes met polychroom romantisch decor. Kleine beschadiging aan een handvat.
#625Een zware groene coupe van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw .
A heavy green bowl by Val Saint Lambert from the 1960s.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 75 / 100 -
#604Een kalebasvaas met sokkel in Cantonese stijl.
#32Een lot van vier ingekleurde gravures. Met betrekking tot Antwerpen, Milaan, Brussel, en Parijs. XIXde eeuws.
#432Gerard GaudaenPeriod: 1927-2003“Steendorp”; “Waasmunster” & “Rupelmonde”. Drie inkttekeningen op papier. Alledrie gesigneerd en gedateerd 1971 & 1972.
“Steendorp”; “Waasmunster” & “Rupelmonde”. Three ink drawings on paper. All three signed and dated 1971 & 1972.No longer availableDim. 36 x 23 & 20 x 46 cmEstimate: € 60 / 70 -
#148Een likeurset bestaande uit een kristallen karaf met 6 gekleurde borrelglaasjes op voet.
A liqueur set consisting of a crystal decanter with 6 colored shot glasses on a foot.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 150 / 200