Other lots by Val Saint Lambert
#656Val Saint LambertEen lot van 26 kristallen glazen op voet. Onderaan gemerkt VSL. 20 grotere en 6 kleinere. Modellen Esneux en Balmoral.
#183Val Saint LambertEen 48-delig Val Saint Lambert kristallen glasservies bestaande uit 12 waterglazen, 12 rode wijn glazen, 12 witte wijn glazen en 12 coupes waarvan één glas met schilferschade aan de rand. Toegevoegd 7 borrelglaasjes.
A 48-piece Val Saint Lambert crystal glass set consisting of 12 water glasses, 12 red wine glasses, 12 white wine glasses, and 12 coupes, one with flakes on the edge. Also includes 7 shot glasses.No longer availableDim. h 11 x Ø 10 cm (water)Estimate: € 250 / 350 -
#639Val Saint LambertEen vintage kristalglazen tafellamp met rood in de massa. Onderaan gemerkt en draagt label. Kap in varkenshuid en gestoffeerde details. Scheurtje in de kap aanwezig.
#453Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa gekleurd, inderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
#83Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met groen in de massa. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase with green inclusions. Marked at the bottom.No longer availableDim. 15,5 x Ø 13,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#17Val Saint LambertTwee stuks Val Saint Lambert kristal bestaande uit een vierarmige kleurloze kandelaar en een schaaltje, donkerroze in de massa gekleurd. Beide onderaan gemerkt.
A lot of two pieces of Val Saint Lambert crystal consisting of a four-armed colorless candlestick and a dark pink colored dish. Both marked at the bottom.No longer availableDim. h 10 x 22 x 22 cmEstimate: € 40 / 60
A cut crystal vase signed Val Saint Lambert at the bottom. Numbered 5/200.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 80 / 120