Similar lots by type
-
#331Triumph
Een antiek houten accordeon, gemerkt Triumph, made in Germany. Te herstellen staat.
-
#63Astoria
Een antieke accordeon, van het merk Astoria met toetsen in parelmoer, in zijn originele koffertje.
An antique accordion, branded Astoria with mother-of-pearl keys, in its original case. -
#97
Een lot van 2 19e eeuwse Chinese munten dolken, enkele losse munten toegevoegd.
-
#41Miek Van Orshoven
“Nido”. Een wanddecoratief sculptuur in kersenhout, behandeld met Teintecire. Verso gesigneerd, met certificaat.
-
-
#8Gabriels Biljarts
Een paar vintage carambole keuen, waarvan 1 gemerkt Imperator - René Gabriels. In lederen draagkoker. Lederen strip naar het slotje gescheurd.
-
#83
Een antieke opvouwbare veldcamera met balg en een ThorntonPickard Beck symmetrical lens. Omstreeks 1900.
-
#101
“Lois de Solon”. Een brons gegoten beeld op marmeren voet, zonder bevestiging.
-
-
#126
Een gefineerde biedermeyer sécrétaire, periode 1820-1830. Met drie laden en klapblad, met galerij en laden binnenin.
-
#86
Een massief houtgesculpteerde Dagobert stoel met centraal een mannenportret.
-
#28
Een bronzen beeld van een schrijvende jongen op marmeren sokkel, gemerkt C Marcie.
A bronze sculpture of a writing boy on a marble base, marked C Marcie. -
#18
Een lot brieven, documenten en boekdelen hoofdzakelijk18e- en 19e eeuws.
Other lots in this auction
-
#137
Een Griekse amphora vaas in terracotta, handbeschilderd, gerestaureerd op meerdere plaatsen. Italiaanse bodemvondst.
-
-
-
#327Anton Bräuer Schönbach
Een antiek houten Zither, binnenin met label gemerkt “Anton Bräuer Schönbach”, in originele kist. Te herstellen staat.
-
#53Wolfers Fréres
Een set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
-
#113
“La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.
"The Encounter". An art bronze statue with two figures, inspired by Moreau. The original base is missing, replaced by a wooden version. -
-
#17
Een paar vermoedelijk Ottomaanse stijgbeugels in staal.
-
#328Ahura
Een Chinees koppel in wit porselein met gouden accenten, gemerkt Ahura. Made in Italy.
-
#48
Een vaas in Booms glas, ontwerp door Paul Heller.
-
#91éditions Moulinsart
Een lot van 3 wagens uit de avonturen van stripheld Kuifje, schaal 1/24, bestaande uit L’amilcar de Tintin, La voiture des ravisseurs en La Coronet de Sbrodj. Met bijhorende boekjes.
-
#270
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. en tanzanite met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct.