Een set van twee arduinen leeuwen, steunend op een schild, met nog enkele onderdelen afkomstig van een oude schouw.

A set of two stone lions, resting on a shield, with some additional parts originating from an old fireplace.
Dim. 44 x 31 x 18 cm
SKU: 2701260217.
Categories: Beeld, curiosa, Steen, XIXe eeuw, XXe eeuw.
Auction day: 27 January 2026 19:00
Catalogue #217
Estimate: € 100 / 150
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #64
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Heidezicht met kudde schapen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Heath view with flock of sheep", a painting, oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #349
    Yvonne Reper
    Period: 1908- 1964

    “Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op doek, achter glas, gesigneerd YV Reper.

    "Girl portrait", a painting, oil on canvas, behind glass, signed YV Reper.
    Place a bid ›
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #582
    Giorgio De Chirico
    Period: 1888 - 1978

    “Manichino”, een serigrafie op koper, gesigneerd en met certificaat.

    "Manichino", a serigraphy on copper, signed and with certificate.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 24.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #44
    Juul De Bruyne

    “Hoevezicht bij valavond”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Howeview at Dusk", a painting, oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 59 x 73 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #314

    Een spiegel met messing kader in Louis XV stijl.

    A mirror with a brass frame in the Louis XV style.
    Place a bid ›
    Dim. 101 x 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #62
    Herman Verbaere
    Period: 1906 - 1993

    “Zicht op de Leie”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1950.

    "View of the Leie," a painting, oil on canvas, signed and dated 1950.
    Place a bid ›
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #312

    Een spiegel in vergulde kader gedecoreerd met een strik en rozen.

    A mirror in a gilded frame decorated with a bow and roses.
    Place a bid ›
    Dim. 92 x 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #559
    Jean Kirsch

    “Stilleven met koperen pan”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (achteraan) 1962.

    "Still life with copper pan", a painting, oil on canvas, signed and dated (on the back) 1962.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #157
    Parrot Frères

    Een grote 19e eeuwse Boulle pendule gedragen door 4 vergulde paarden met bovenaan een gezeten Athena. Gemerkt op het mechanisme ‘Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878. De koperen marquetterie is op meerdere plaatsen gelost en het glas manco.

    A large 19th-century Boulle clock carried by 4 gilded horses with a seated Athena on top. Marked on the mechanism 'Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878'. The copper marquetry is loose in several places and the glass is missing.
    Place a bid ›
    Dim. h 115 x b 61 x d 23 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #69
    Jozef De Bruyn
    Period: 1914 - 1999

    “Nature morte”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life", a painting, oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 60 x 75 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #282

    “Normandisch straatzicht” een schilderij, olieverf op doek, naar de 19e eeuw, niet gesigneerd.

    Place a bid ›
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #156
    Lucas Meersman
    Period: °1938 - ....

    Een modernistische vierkante salontafel, het blad met een abstracte schildering in églomisé, gesigneerd.

    A modernist square coffee table, the top with an abstract painting in églomisé, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 89 x 89 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #34
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Stilleven met druiven en fazant”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life with grapes and pheasant", a painting, oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #139
    Victor De Groux
    Period: 1895 - 1973

    “Plaine Flamande”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd V.D. Groux.

    "Plaine Flamande", a painting, oil on board, signed by V.D. Groux.
    Place a bid ›
    Dim. 33x 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • Een bronzen buste van Christus met doornen kroon. Achteraan gestempeld 267A.

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #342
    Pat Andrea
    Period: 1942 - ....

    “Zomeravondtraining”, een litho uit 1970, gesigneerd en genummerd buiten de plaat: 137/190.

    Place a bid ›
    Dim. 54 x 73 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #302
    Bernard Charoy
    Period: 1931 - 2024

    “Jongedame met hoed”, een lithografie in kleur, E.A., gesigneerd buiten de plaat.

    Place a bid ›
    Dim. 45 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #309
    Jef Eliaers

    “Stadszicht, Antwerpen 1861”, een ingekleurde lithografie, gesigneerd en getiteld in potlood.

    "Cityscape, Antwerp 1861", a colored lithograph, signed and titled in pencil.
    Place a bid ›
    Dim. 53 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #132

    ‘Stilleven met abrikozen’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje getekend Fantin ‘71.

    'Still life with apricots', oil on panel. An impressionistic piece signed Fantin '71.
    Place a bid ›
    Dim. 22/29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #152

    Een lot van 27 mangane bijbeltegels, Nederlands, 18/19e eeuw.

    A lot of 27 manganese Bible tiles, Dutch, 18/19th century.
    Place a bid ›
    Dim. 12.5 x 12.5 cm (tegel)
    Estimate: € 300 / 400
  • #134
    Louis Royon
    Period: 1882 - 1968

    “Albertville - remonte l’escaut” een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd vooraan alsook achteraan, getiteld en gedateerd 1947.

    "Albertville - remonte l’escaut" a painting, oil on canvas, signed on front and back, titled and dated 1947.
    Place a bid ›
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #304
    F. Leys

    “Windmolen aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.

    "Windmill by the Waterside," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 53 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #119
    Louis Van Engelen
    Period: 1856 - 1940

    “Veere”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Van Engelen.

    "Veere," a painting, oil on panel, signed by L. Van Engelen.
    Place a bid ›
    Dim. 24 x 36 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #72
    Ton Van Der Salm

    “Winters landschap met molens”, een schilderij, olieverf op paneel, Hollandse school, gesigneerd Ton V. D. Salm.

    "Winter landscape with windmills", a painting, oil on panel, Dutch school, signed by Ton V. D. Salm.
    Place a bid ›
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #7
    Karl Ens

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #274
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    ‘Parklandschap met twee personages’, een impressionistische olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.

    ‘Park landscape with two figures’, an impressionistic oil study on panel. Signed A. De Laet.
    Place a bid ›
    Dim. 27/37 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #86

    Een gefineerde houten commode met 3 laden.

    A veneered wooden chest of drawers with 3 drawers.
    Place a bid ›
    Dim. 88 x 125 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #308

    Een ceremonieel Afrikaans sikkel-mes met koperen lemmet en gesculpteerd houten handvat.

    A ceremonial African sickle with a copper blade and sculpted wooden handle.
    Place a bid ›
    Dim. l 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #267

    Een set van twee messingen wandlampen in Louis XVI stijl.

    A set of two brass wall lamps in Louis XVI style.
    Place a bid ›
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #220

    Een 18 kt witgouden ring bezet een solitair van +- 1 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a solitaire of approximately 1 ct.
    Place a bid ›
    Dim. 3,43 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #330

    Een 18 kt geelgouden ketting.

    An 18 kt yellow gold necklace.
    Place a bid ›
    Dim. 4,79 g
    Estimate: € 360 / 400
  • #253
    Val Saint Lambert

    Een licht groene vaas. Gemerkt: Studio cristal. Gesigneerd: A. Collard.

    A light green vase. Marked: Studio cristal. Signed: A. Collard.
    Place a bid ›
    Dim. H: 17,5 cm Ø 15,5 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #337

    Een Chinees porseleinen voorraadpot.

    A Chinese porcelain storage jar.
    Place a bid ›
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #262
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    ‘Weidelandschap met beek’, olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.

    'Rural landscape with stream', oil study on panel. Signed A. De Laet.
    Place a bid ›
    Dim. 19/25 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #470

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met koraal en fantasiestenen.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with coral and imitation stones.
    Place a bid ›
    Dim. 5,66 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #87

    “De manden draagster”. Een beeld van aardewerk. Gemerkt: Amphora.

    "The Basket Carrier". A terracotta sculpture. Marked: Amphora.
    Place a bid ›
    Dim. 32 x 22 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 140

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 27 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.