Similar lots by type
-
#162
Een tafellampje gemonteerd op een afgeslepen oud Chinees vaasje.
-
#151
Een vintage beeldje van een giraf in messing. Restant merklabel aan de buik.
-
#134Capo di Monte
Een geglazuurd aadewerken klok, Italiaans werk, onderaan gemerkt Capo Di Monte.
-
#140
Een luchter in koper en kristal met vijf lichtpunten.
-
#153Giuseppe Armani Capodimonte
Een vintage kunststoffen beeldje van 2 duiven op bloementak. Gemerkt.
-
#160
Een blauw-wit Chinees porsleinen schaal met landschap in het decor.
-
#199
Een porseleinen groep van 2 kraanvogels. Porcelanas Miguel Requenas. Eén poot afgebroken (maar aanwezig).
-
#155
Een meerkleurig polychroom houten gesculpteerd bruiloft paard. Indië, begin 20e eeuw.
-
#150
Een uit resin gesculpteerd vintage beeldje van een kleine adelaar.
-
#139
Een lot van Satsuma aardewerk bestaande uit een dekselvaasje en een set vaasjes waarvan één met herstelling.
-
#184
Een bronzen beeldje van een ontluikende liefde tussen en jonkheer en een jonkvrouw.
-
#194
Een polychroom kunststoffen beeld van een engel met viool.
-
#191
“La Pietà”. Een beeldje in zamak op een zwart marmeren voetstuk.
-
#143
Een vintage Murano glaspasta schaal in groen en amber.
-
#189
Een houtgesculpteerde buste. Afrikaans werk.
-
#203
Een antieke gramofoon. Te restaureren of voor onderdelen.
-
#179
Een lot van 7 beeldjes, bestaande uit bronzen Boeddha, hout gesculpteerd koppeltje en 4 vergulde reis Boeddha’s.
-
#181Boch Luxembourg
Een aardewerken tabakspot met opschrift ‘Tabac de St. Omer’ en onderaan gestempeld ‘Boch Luxembourg.
-
#159Imari
Een Japans porseleinen Ko-Imari bord. Onderaan gemerkt.
-
#188
Een beeld in terracotta voorstellend Jezus Christus. Een deel van het voetstuk ontbreekt en schade achteraan de schouder. Gesigneerd op het overblijvende deel van het voetstuk.
-
#145
Een Boheems kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa.
-
#152
Een blauw-wit Chinees porseleinen vaas met platte zijkanten en landschap in het decor.
-
#136
Een polychroom houten gesculpteerd kisteje met figuratief decor. Begin 20e eeuw.
-
#185
Een lot van 3 Iraanse tegeltjes met floraal en figuratief decor. Vroeg 20e eeuw.
Other lots in this auction
-
#120
Een houten juwelenkistje, Chinees werk, in hout, koper en jadeiet. Een deel van het jadeiet op het linkerdeurtje is afgebroken/onvolledig.
-
#46
Een brons gegoten beeldje van een windhond.
-
#22
Een 19e eeuws bord met een floraal decor en een veer, heeft een haarlijnscheur aan de rand.
A 19th-century plate with floral decoration and a feather, has a hairline crack on the edge. -
#24
“Staand naakt”. Een vintage gepatineerd hout gesculpteerd beeldje. Onderaan gesigneerd.
-
#104Ifoco
Een vintage verrekijker in lederen doos. Gemerkt Ifoco, 7x50 Field 7.1.
-
#21
Een art-deco inktpot met pennenhouder in verzilverd metaal, made in France.
-
#26Vazolini
Een Italiaans majolica klokje, gemerkt.
An Italian majolica clock, marked. -
#51
Gerardus van Majella, een geschilderd vintage plaaster beeldje.
-
#47
Een vintage Chinees gesculpeerd diorama met landschaps decor. In zwart gelakt houten kader met glas.
-
#200Lanetti Manchester
Een notenhouten barometer. Onderaan gemerkt.
-
#256
Een zilverkleurige porseleinen vaas.
A silver-colored porcelain vase. -
#78
Een Chinese bloempot op schaal met floraal decor. Onderaan de schaal een merkteken met hierin ‘Made in China’.