Similar lots by type
-
#643Satsuma
Een Satsuma wierookbrander met fo-honden en figuratief decor. Onderaan gemerkt.
-
#493
Een lot van 3 Chinees porseleinen sierborden met vogels en floraal decor versierd. Famille rose, vermoedelijk 18e, begin 19e eeuw.
-
#233Koch & Lowy
Een grote vintage architectenlamp in industriële stijl met zwart ijzeren voet, gechomeerd verstelbare arm en aluminium kap. Onderaan gemerkt en genummerd.
-
#167Delvaux
Een vintage zwart lederen Delvaux handtas, met spiegeltje, model "Equivogue”. Vervaardigd uit generfd kalfsleer en "toile de cuir".
-
#5
Een lot van 12 gekleurde vintage mondgeblazenglazen op ranke voet. In de voet een luchtbel geblazen.
-
#631C. Mahillon, Bruxelles
“C. Mahillon Bruxelles”. Een tuba van het Belgisch leger.
-
-
#484Jan Vercruysse
“John Cale”. Spuitbus op doek. Een modernistisch werk door Antwerps kunstenaar Jan Vercruysse, Maur-Ice. Het doek heeft een scheurtje rechts boven. Niet gesigneerd.
-
#271
Een set van 2 bronzen fazanten. Een mannetje en een vrouwtje.
-
#621Koos Van Der KaayPeriod: 1900 - 1976
“Moeder met kind”. Een beeld in terracotta, gesigneerd Koos Van Der Kaay.
-
#183Frans RosPeriod: 1883 - 1968
Een oud schilderspallet met schilderskoffertje die beiden toebehoorden aan de Lierenaar Frans Ros, een Belgische kunstenaar, portretschilder en van 1929 tot 1957 achtste directeur van de tekenacademie te Lier.
-
#603
“Rama”. Een bronzen beeldje met vergulde details. Thailand.
-
#238
“Damesbuste”. Een massief houten gesculpteerde busten van een jongedame op houten sokkel. Draagt een plaatje met opschrift ‘Tète de Cire - Musée de Lille’.
-
#618
Een set van 2 grote kandelaars voor 5 kaarsen in verzilverd metaal.
-
#45Bergen Céramique Montoise
Een lot Art Deco polychroom plateelwerk, onderaan gemerkt CM Bergen. Bestaande uit zeshoekige vaas, genummerd 614/156, een asbak genummerd 763/156 en een vide poche genummerd 267/156.
-
#628Maria Innocentia Hummel
Een lot van 4 Hummel porseleinen beeldjes. Diverse modellen; 195 2/0 - 1948, 306 - 1955, 124/0, 367 - 1963.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#332
Een grote 19e eeuwse Delfts blauwe porseleinen kom met florale motieven. Tekenen van restauratie aan de bovenrand.
-
#659
Een gramofoon met koperen hoorn, gemerkt His Masters Voice, The Gramophone Compant Ltd.
-
#359
Een set van drie Chinese Nanking vaasjes met krijgers in het decor. De twee kleinste staan op een houten sokkeltje.
-
#113Doyen
Een vintage design kristalglazen tafellamp. Doyen Belgium Cristallerie.
-
#673
Een jardinière in Delfts aardewerk, gemerkt ‘Aardewerkfabriek ’t Delftse Huys B.V.’, in Waddinxveen. Met floraal decor.
-
#138Jan AnteunisPeriod: 1896 - 1973
“Heilige maagd met kind”. Een bronzen buste op zwart houten sokkel. Gesigneerd Jan Anteunis en gedateerd 1930
-
#268
“Spaanse danseres” & “ Deux Danseurs”. Een lot van 2 porseleinen beeldjes. Herstelling aan de vingertje.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#177Emile Gallé
Een lot van twee glaspasta vaasjes met natuurmotieven, beide gesigneerd Gallé. Vroeg 20ste eeuws.
Other lots in this auction
-
#458
Een paar Chinees porseleinen vierkante dekselvazen, met decor van strijders.
-
#117Fernand GysenPeriod: 1879-1943
“Cendulla”. Een terracotta buste van een dame met kap. Onderaan gesigneerd, vooraan getiteld.
-
#327Val Saint Lambert
Een kristallen vaas, kleurloos en roze in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt Val Saint Lambert. Minieme schilferschade onderaan.
-
#501
Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
-
#281
Een set van 2 verguld bronzen kandelaars gedragen door een engel.
-
#343
Een laat 19e eeuwse tête à tête, 8-delig in porselein, met handbeschilderd bloemmotief en een lichtblauwe rand. Niet gemerkt. Draagt een herstelling aan de schenktuit van het theepotje.
-
#11
Een massief eiken stuk wanddecoratie voorstellend twee hoornen des overvloeds met een overvloed van fruit.
-
#111J. Cardona
“Scholier”. Een beeldje van donker gepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel.
-
#447Marie-Henriette BataillePeriod: 1913-2012
“Meisje met opgeheven handen”. Een vintage aardewerken schaaltje met gestileerd figuur in het reliëf. Verso gesigneerd.
-
#129Paul Permeke
”Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#272Jan Van Riet
“Stilleven met fruit”. een chromolitho getekend buiten de plaat Jan Van Riet en genummerd 76/110 en gedateerd 1983.
-
#337Val Saint Lambert
Een art-deco vaas in kleurloos persglas, gemerkt Val Saint Lambert.