Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van twee deuren met elks vier gravures met Engels jachtthema. C. Vernet et Levachez.
Een set van twee deuren met elks vier gravures met Engels jachtthema. C. Vernet et Levachez.
Een set van twee deuren met elks vier gravures met Engels jachtthema. C. Vernet et Levachez.
Een set van twee deuren met elks vier gravures met Engels jachtthema. C. Vernet et Levachez.
Een set van twee deuren met elks vier gravures met Engels jachtthema. C. Vernet et Levachez.

Een set van twee deuren met elks vier gravures met Engels jachtthema. C. Vernet et Levachez.

A set of two doors, each with four engravings featuring English hunting scenes. C. Vernet and Levachez.
Dim. 12 x 16 cm
SKU: 0503240264.
Categories: Grafiek, XIXe eeuw.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #264
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #592

    Een spiegel in een eikenhouten gesculpteerde lijst.

    A mirror in an oak carved frame.
    No longer available
    Dim. 159 x 83 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #689
    Théo Verschaeren

    ‘De Romboutstoren te Mechelen’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.

    'The Rombout Tower in Mechelen', etching on paper, signed by Theo J. Verschaeren.
    No longer available
    Dim. 51 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #355

    Een notenhouten naaitafeltje, massief met gefineerd blad. Omstreeks 1900.

    A late 19th, early 20th century wooden sewing table, solid with veneered top.
    No longer available
    Dim. 72 x 54 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #679
    Theo Verschaeren

    ‘Bedrijvigheid aan de kade’, ets op papier, getekend buiten de plaat Theo J. Verschaeren.

    "Activity at the quay", etching on paper, signed outside the plate by Theo J. Verschaeren.
    No longer available
    Dim. 34 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #531

    Een driedelig, verguld kunstbronzen schouwgarnituur met klok in Louis XV stijl op marmeren voet, gedragen door 2 putti’s en met beeldje van een haan bovenop. Bijgestaan door 2 sierkandelaars met 3 lichtpunten en putti’s in het decor.

    A three-piece, gilded art bronze fireplace set in Louis XV style with clock on marble base, supported by 2 putti and topped with a rooster statue. Accompanied by 2 decorative candelabras with 3 lights each and putti figures in the design.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #100

    Een 18 kt geelgouden schakelketting.

    An 18 kt yellow gold link chain.
    No longer available
    Dim. 38,40 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #509
    Jean Baptiste Madou
    Period: 1796-1877

    “De Meid”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1865.

    "The Maid." A painting, mixed media on paper. Signed and dated 1865 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 29 x 36 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #615

    Een gesculpteerde eikenhouten bureau met één lade.

    A sculpted oak desk with one drawer.
    No longer available
    Dim. h 73 x 100 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #354
    Gommaar Timmermans
    Period: 1930-1923

    “Mijnheer pastoor”. Hoogdruk op papier. Getekend Got (Gommaar Timmermans, zoon van Felix). Genummerd 226/600.

    "Mr. Priest". High-pressure print on paper. Signed Got (Gommaar Timmermans, son of Felix). Numbered 226/600.
    No longer available
    Dim. 13,5 x 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #86

    Een set van twee gebeeldhouwde armstoelen in renaissancestijl met gevlochten rug en zit. Meerdere figuren in het decor. XIXde eeuw.

    A set of two carved armchairs in Renaissance style with caned back and seat. Several figures in the decor.
    No longer available
    Dim. h 125 x 64 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #235

    Een set van vijf gesculpteerde eikenhouten stoelen met een stoffen bekleding in goud met zwarte zwierige flora.

    A set of five carved oak chairs with a fabric upholstery in gold featuring swirling black flora.
    No longer available
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #692
    Albert Geudens
    Period: 1869-1949

    ‘Interieur’, een ets in kleur, 250/300, getekend A. Geudens.

    ‘Interior’, a color etching, 250/300, signed by A. Geudens.
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #185

    Een eikenhouten buffetkast met opzet. Voorzien van gesculpteerde bloemen, leeuwenkoppen, fruit en enkele hoofden. XIXde eeuws.

    An oak sideboard with superstructure. Adorned with sculpted flowers, lion heads, fruit, and some faces. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 225 x b 156 x d 60 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #664
    Alfons Blomme
    Period: Roeselare 1889-1979

    ‘Brabantse boerderij’, ets op papier, getekend buiten de plaat Alfons Blomme.

    ‘Brabant farmstead’, etching on paper, signed outside the plate by Alfons Blomme.
    No longer available
    Dim. 33 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #684
    Théo Verschaeren
    Period: 1888-1946

    ‘Boot onder de brug’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.

    'Boat under the bridge', etching on paper, signed by Theo J. Verschaeren.
    No longer available
    Dim. 39 x 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #246

    Een verlengbare ovalen tafel in acajou op een centrale zuilvormige poot, uitschuifbaar met extra centrale poot. Verlengbaar met 2 x 42.5 cm.

    An extendable oval table in mahogany with a central column-like leg, extendable with an extra central leg. Extendable by 2 x 42.5 cm.
    No longer available
    Dim. 73 x 132 x 114 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #682
    Alfons Blomme
    Period: Roeselare 1889-1979

    ‘Oostende’, een ets op papier, getekend buiten de plaat Alfons Blomme.

    'Ostend', an etching on paper, signed outside the plate by Alfons Blomme.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #195

    Een ronde tafel van gesculpteerd eikenhout met een marmeren blad. De poten hebben een decor van vissen met twee staarten en mythologisch aandoende gevleugelde katachtigen. XIXde eeuws.

    A round table of carved oak with a marble top. The legs are decorated with fish with two tails and mythological winged felines. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 116 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #522

    “Grootmoeder met kinderen”. Een schilderij, olieverf op doek. Niet gesigneerd, toegeschreven aan echtgenote van Jean Baptiste Madou, XIXde eeuw.

    "Grandmother with Children". A painting, oil on canvas. Not signed, attributed to the wife of Jean Baptiste Madou, 19th century.
    No longer available
    Dim. 73 x 66 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #665

    Een lot van 6 mahoniehouten stoelen en 1 gelijkende armstoel toegevoegd. 19e eeuws. Gestreepte stoffen zitting.

    A lot of 6 mahogany chairs and 1 matching armchair added. 19th century. Striped fabric seat.
    No longer available
    Dim. h 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #662

    ‘Kerk in het ochtendgloren’, ets op papier, draagt handtekening.

    'Church in the Morning Light', etching on paper, with signature.
    No longer available
    Dim. 31 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #115
    Christian Dotremont
    Period: 1922-1979

    "Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging. nr 44/75, gesigneerd buiten de plaat.

    "Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 44/75, signed outside of the plate.
    No longer available
    Dim. 27.5 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #252

    “Boslandschap met wandelaar”. Een schilderij, olieverf op doek. Eind XIXde eeuw.

    "Wooded landscape with walker". A painting, oil on canvas. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #211
    Guglielmo Pugi
    Period: 1850-1915

    Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Verso gesigneerd. Medio 1900. Gemonteerd op een ovaal spiegeltje.

    A sculpted alabaster bust of a woman. Signed on the back. Circa 1900. Mounted on an oval mirror.
    No longer available
    Dim. 30 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #212
    Jules Boulez
    Period: 1889-1960

    “Stilleven met fruit.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Still life with fruit." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 32 x 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #16

    Een fruithouten telefoontafeltje met drie laden.

    A fruitwood telephone table with three drawers.
    No longer available
    Dim. 70 x 33 x 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #413

    Een paar balustervaasjes van cloisonné op koper. Versierd met bloesems en druivenranken. Chinees werk.

    A pair of cloisonné on copper baluster vases. Decorated with blossoms and grapevines. Chinese work.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #311

    Drie paar rood-en geelkoperen kandelaars. XIXde eeuw.

    Three pairs of red and yellow copper candlesticks. 19th century.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #269

    Een spiegel met geslepen glas in houten verguld kader. Verso label genummerd.

    A mirror with cut glass in a wooden gilt frame. Verso label numbered.
    No longer available
    Dim. 92 x 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #319

    ‘Thienen’, een 17e eeuwse gravure over de inname van Tienen door het staatse leger in 1588. Gravure van Bartolomeus Willemsz Dolendo.

    'Thienen', a 17th-century engraving depicting the capture of Tienen by the Dutch army in 1588. Engraved by Bartolomeus Willemsz Dolendo.
    No longer available
    Dim. 22 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #351

    Een set van twee vergulde kemphanen, ca 1970.

    A set of two gilded fighting cocks, circa 1970.
    No longer available
    Dim. h 20.5
    Estimate: € 30 / 50
  • #639

    Een gedecoreerde koperen kruitfles en een dolk. Jemen.

    A lot consisting of a decorated copper powder bottle and dagger. Yemen.
    No longer available
    Dim. 40 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #699

    Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.

    A multicolored porcelain statue of a seated Buddha.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #637

    Een tafellamp met als voet een Chinese dekselvaas met het decor van bloeiende struiken en vlinders.

    A table lamp with a base in the shape of a Chinese lidded vase decorated with blooming bushes and butterflies.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #606
    Ghoum

    Twee kleine handgeknoopte karpetjes van zijde en wol.

    Two small hand-knotted rugs made of silk and wool.
    No longer available
    Dim. 97 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #267

    Een Vlaams aardewerken beeldje van een figuur in lang gewaad.

    A Flemish terracotta figurine of a figure in a long robe.
    No longer available
    Dim. 34,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More