Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van twee houtgesculpteerde Zuid-Amerikaanse buideldragers met viool.

Een set van twee houtgesculpteerde Zuid-Amerikaanse buideldragers met viool.

A set of two wood-carved South American pouch bearers with violin.
Dim. h 103 cm
SKU: 0503240221.
Categories: Beeld, Hout, XXe eeuw.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #221
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #340

    Een laat 19e eeuwse wandelstok in hout met een zilveren handvat, gemerkt 800.

    A late 19th-century wooden walking stick with a silver handle, marked 800.
    No longer available
    Dim. l 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #699

    Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.

    A multicolored porcelain statue of a seated Buddha.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #215

    Een hallantaarn met koperen gesculpteerde kap en geslepen glazen bol.

    A hall lantern with a copper sculpted cap and cut glass globe.
    No longer available
    Dim. 35 x Ø16cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #563

    Een gepatineerd bronzen Art Nouveau lamp in de vorm van een Pierrot met mandoline. Op marmeren voet en melkglazen bol.

    A patinated bronze Art Nouveau lamp in the shape of a Pierrot holding a mandolin. On a marble base with a milk glass globe.
    No longer available
    Dim. 40 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #547

    Een bronzen beeld van een panter.

    A bronze sculpture of a panther.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 43 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #350
    Val Saint Lambert

    Een lot van twee kristallen vaasjes, Val Saint Lambert, roze in de massa en kleurloos. Beide onderaan gesigneerd.

    A lot of two crystal vases, Val Saint Lambert, pink in the mass and colorless. Both signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 18.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #165

    ‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.

    'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.
    No longer available
    Dim. h 58 x l 55 x d 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #557

    “Engeltjes op een schelpvormig bootje, getrokken door dolfijnen”. Een bronzen groep op rood marmeren voetstuk naar een werk van Auguste Moreau. Draagt een handtekening.

    "Angels on a shell-shaped boat, pulled by dolphins." A bronze group on a red marble base inspired by a work by Auguste Moreau. Bears a signature.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #542

    Een bronzen beeld op marmeren voet, naar L’Âge d’Airain van Rodin.

    A bronze sculpture on a marble base, after Rodin's "The Age of Bronze."
    No longer available
    Dim. 54 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #208

    Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

    A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.
    No longer available
    Dim. 110cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #599

    Een vroeg 20e eeuwse luchter, verre de France stijl, met metalen frame en florale details, een meerkleurig glaspasta centrale coupe en blakers met 4 lichtpunten.

    An early 20th-century chandelier, in the style of Verre de France, with a metal frame and floral details, a multi-colored glass paste central bowl, and sconces with 4 light points.
    No longer available
    Dim. 91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #551
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een rechthoekig vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A.

    "Nomos". A rectangular vintage design glass dining-meeting table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #670

    Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.

    A Chinese sculpture carved from soapstone of an old sage.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #605
    Poul Kjærholm E Kold Christensen
    Period: 1929-1980

    “PK 51”. Een vintage design tafel met gefineerd licht eikenhouten blad en geborsteld stalen frame. Ontwerp door Poul Kjærholm voor E Kold Christensen, 1957, Denemarken.

    "PK 51". A vintage design table with veneered light oak top and brushed steel frame. Designed by Poul Kjærholm for E Kold Christensen, 1957, Denmark.
    No longer available
    Dim. 68,5 x 204 x 102 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #553

    Een groen glazen Jugendstil vaas met floraal reliëf decor. Klein schilfertje aan bovenrand.

    A green glass Art Nouveau vase with floral relief decoration. Small chip on the top edge.
    No longer available
    Dim. 37 x Ø 13 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #211
    Guglielmo Pugi
    Period: 1850-1915

    Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Verso gesigneerd. Medio 1900. Gemonteerd op een ovaal spiegeltje.

    A sculpted alabaster bust of a woman. Signed on the back. Circa 1900. Mounted on an oval mirror.
    No longer available
    Dim. 30 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #696
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen pique-fleur.

    A faceted crystal posy holder.
    No longer available
    Dim. 17 x Ø 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #531

    Een driedelig, verguld kunstbronzen schouwgarnituur met klok in Louis XV stijl op marmeren voet, gedragen door 2 putti’s en met beeldje van een haan bovenop. Bijgestaan door 2 sierkandelaars met 3 lichtpunten en putti’s in het decor.

    A three-piece, gilded art bronze fireplace set in Louis XV style with clock on marble base, supported by 2 putti and topped with a rooster statue. Accompanied by 2 decorative candelabras with 3 lights each and putti figures in the design.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #559

    Een luchter met verguld metalen frame en floraal gesculpteerde details, 4 lichtpunten en geslepen glazen coupes.

    A chandelier with a gilded metal frame and floral sculpted details, 4 light points, and cut glass cups.
    No longer available
    Dim. 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #186

    Een bronzen luchter met zes armen en kristallen bellen.

    A bronze chandelier with six arms and crystal pendants.
    No longer available
    Dim. h 60 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #349

    Een amberkleurige glazen art-deco schaal, gemerkt Fait En Belgique.

    An amber-colored glass Art Deco bowl, marked Made in Belgium.
    No longer available
    Dim. h 13 x l 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #534

    Een vintage Memphis stijl design tafel met meerkleurig stalen frame in polygone vormen en vierhoekig glazen tafelblad.

    A vintage Memphis style design table with multicolored steel frame in polygon shapes and square glass tabletop.
    No longer available
    Dim. 74 x 214 x 98 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #587

    Een groot Capodimonte beeld van vier jonge kaartspelers en een toeschouwer. Gesigneerd en genummerd. Minieme schade.

    A large Capodimonte sculpture of four young card players and a spectator. Signed and numbered. Minor damage.
    No longer available
    Dim. 29 x 49 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #541
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een rechthoekige vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1986.

    "Nomos." A rectangular vintage design glass dining-conference table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1986.
    No longer available
    Dim. 74 x 275 x 100 cm
    Estimate: € 1800 / 2200

Other lots in this auction

  • #635

    Een gefineerd achthoekige bijzettafeltje, versierd met inlegwerk.

    A veneered octagonal side table, adorned with inlay work.
    No longer available
    Dim. h 55.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #150

    Een 18 kt witgouden halssnoer met 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.

    An 18kt white gold necklace with an 18kt white and yellow gold pendant set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1.30 ct and rubies with a total weight of approximately 2.50 ct.
    No longer available
    Dim. 50,60 g
    Estimate: € 3000 / 3400
  • #479
    Randall Davey
    Period: 1887-1964

    “Parijs stadsgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.

    "Paris cityscape." A painting, oil on board. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 39 x 51 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #407

    Een Afrikaans Guro masker, Mami Wata, Zaouli Dance, Ivoorkust, West Afrika.

    An African Guro mask, Mami Wata, Zaouli Dance, Ivory Coast, West Africa.
    No longer available
    Dim. h 42 x b 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #545

    Een vintage travertijnen tafel op twee travertijnen steunen.

    A vintage travertine table on two travertine supports.
    No longer available
    Dim. 73 x 180 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #683

    Een vintage oscilloscoop, Philips, model PM 3231 met koffer, twee probes en toebehoren.

    A vintage oscilloscope, Philips, model PM 3231 with case, two probes, and accessories.
    No longer available
    Dim. 32 x 58 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #174
    Isidore Opsomer
    Period: Lier 1878 - Antwerpen 1967

    “Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "View of Lier". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #594
    Val Saint Lambert

    Een set van zes gekleurd kristallen glazen, Val Saint Lambert, op een presenteerspiegel met vergulde rand.

    A set of six colored crystal glasses, Val Saint Lambert, on a presentation tray, mirror with gilded edge.
    No longer available
    Dim. h 18 en 50 x 26 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #434

    Een lot van 10 offsetprints van werk van Victor Vasarely.

    A lot of 10 offset prints by Victor Vasarely.
    No longer available
    Dim. 44 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #2
    Hiëronymus Hopfer
    Period: 1500-1550

    “Het Parisoordeel, naar Lucas Cranach”. Gravure. Met monogram in de plaat en genummerd 36. Toegeschreven aan.

    “The judgment of Paris after Lucas Cranach”. Engraving. With monogram in the plate and number 36. Attributed to.
    No longer available
    Dim. 29 x 22 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #508
    Ulim Limoges France Authentique

    Een groot Limoges porseleinen servies met Ulim decor. Diverse Napoleontische taferelen. Bestaande uit 24 platte, 12 diepe en 12 dessert borden. 12 tassen en 12 ondertassen, koffie-en suikerpot, melkkan. 1 soepterrine met deksel en 1 sauskom, 1 lange en 3 diepe schotels, 2 grote schotels, 2 kleine ovale en 7 kleine diepe schoteltjes. Sauskom met schilfertje aan de rand.

    A Limoges porcelain dinner service with Ulim decor. Various Napoleonic scenes. Consisting of 24 dinner, 12 soup, and 12 dessert plates. 12 cups and saucers, coffee and sugar pots, creamer. 1 soup tureen with lid and 1 sauce boat, 1 long and 3 shallow dishes, 2 large dishes, 2 small ovals, and 7 small shallow dishes. Sauce boat with chip on the edge.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #466
    Kirhan

    Een Indiaas handgeknoopt tapijt in Kashmir natuurzijde, gemerkt Kirhan. Sterk geëlaboreerde ranken -en bloementekening. Naar het 17e eeuws Shah Abbas ontwerp. Met certificaat.

    An Indian hand-knotted carpet in Kashmir silk, marked Kirhan. Intricately detailed vine and floral design. Based on the 17th century Shah Abbas pattern. With certificate.
    No longer available
    Dim. 266 x 180cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More