#37KarlsbaderEen porseleinen schaal en kom gemerkt Karlsbader.
#101“Histoire des Papes”, een reeks boeken in 3 delen door Gaston Castella, 1943.
"Histoire des Papes," a series of books in 3 parts by Gaston Castella, 1943.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#178Een kristallen ijsemmer met lepel, gemerkt Val Saint Lambert.
#111Een Afrikaans aardewerken pot met ijzeren vuurschaal.
#69Een groot kuisbeeld van gepatineerd plaaster.
A large cleaning sculpture of patinated plaster.No longer availableOnline onlyDim. H 89, B 51 cmEstimate: € 30 / 50 -
#64Een farde met een assortiment buitenlands papiergeld.
#44BochEen blauw-wit aardewerken theepot op komfoor, versierd met Delfts decor. Gemerkt.
A blue and white earthenware teapot on a stand, decorated with Delft design. Marked.No longer availableOnline onlyDim. H: 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#78Een stel metalen fazanten, zilver- en goudkleurig.
#53Een lot van 4 borden in Imari porselein.
#16Een oud verguld klokje onder stolp, de stolp is hersteld en klokje na te kijken.
An old gilded clock under a dome, the dome has been restored and the clock needs to be checked.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 20 / 30