#186Een lot van 20 kleurloos kristallen glazen. In houten vakverdeling.
A set of 20 colorless crystal glasses. In a wooden partition.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#41Jan StobbaertsPeriod: 1838 - 1914"Portret van drie jachthonden." Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait of three hunting dogs." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 152 x 163 cmEstimate: € 700 / 1000 -
#5Een art deco tafel, met messingen rand en beslag, Empire inspiratie.
An Art Deco table, with brass trim and fittings, Empire inspired.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#28Een notenhouten linnenkastje met twee deuren.
A walnut linen cupboard with two doors.No longer availableDim. 141 x 81 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#144Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#181Een lot van 20 groene kristallen glazen met kleurloze voet. In houten vakverdeling.
A lot of 20 green crystal glasses with clear feet. In a wooden compartment.No longer availableDim. H. 12,3 Ø 8,7 cmEstimate: € 35 / 40 -
#175Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc Tallié Fluté.
#176Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc Tallié Fluté.
#133Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Duc Fluté model.No longer availableDim. H. 17,8 Ø 6,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#77PhilipsEen design bureaulamp Timor 69. Kleur: Donkergroen/Zwart. Ontwerp Louis Kalff 1955.
A design desk lamp Timor 69. Color: Dark green/Black. Designed by Louis Kalff in 1955.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#120Een chesterfield 3-zit in zwart leder.
A chesterfield 3-seater in black leather.No longer availableDim. 250 x 90 x 60 cmEstimate: € 100 / 180 -
#168Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale Fluté model.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35 / 40