#536
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#363
Een serie van zes quarter pints van verzilverd metaal. Gemerkt EPNS.
#327
Een paar vuurbokken van smeedijzer en verguld brons. Lodewijk XV-stijl, XIXde eeuw.
#670Feraghan
Een handgeknoopt Indisch wollen kleedje.
#56
#218
Vijf diverse schaaltjes van gegoten messing en een messingen spoor.
#210
#679
Zestien verschillende schelpen waaronder zeesterren, zee-egel e.a.
#23Val Saint-Lambert
Een moderne vaas van kristal, deels geel gekleurd in de massa. Gemerkt met label.
A modern crystal vase, partly colored yellow in the mass. Marked with label.No longer availableDim. 39 cmEstimate: € 60/100 -
#596
Een handgeknoopt wollen Turks tapijt.
#340
#500
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.86 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 1700/1800