#704Twee reeksen van telkens twaalf kleurloos glazen cocktailglazen.
Two sets of twelve colourless glass cocktail glasses each.No longer availableDim. h: 13 & 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#638Een metaal, gepatineerde tulpen vaas met 5 bloemenhouders.
A metal, patinated tulip vase with 5 flower holders.No longer availableDim. h 33cmEstimate: € 75 / 100 -
#414Mau PutjanTwee diverse tekeningen.
#319“Biddende boer en boerin”. Een paar plaquettes van polychroom Vlaams aardewerk.
"Praying farmer and farmer's wife". A pair of polychrome Flemish pottery plaques.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#293Lot van 2 stuks Frans aardewerk, melkkannetje 19e eeuw en inktstel 18e eeuw (potjes niet aanwezig).
#674Een ronde wandklok met handgeschilderde wijzerplaat op glas en met messingen boord.
A round wall clock with a hand-painted dial on glass and a brass border.No longer availableDim. 28x35cmEstimate: € 40 / 60 -
#181Samuel MartiPeriod: 1922 -Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.No longer availableDim. h:42 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#601Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruikjes, vermoedelijk 16e eeuws replica.
lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century replica.No longer availableDim. 13cm x Ø6cmEstimate: € 60 / 100 -
A brown-glazed earthenware jug, green inside. Marked at the bottom W. Germany Bay.No longer availableDim. H.26 cmEstimate: € 35 / 40 -
#73Een Hollandse officierssabel, gegraveerd ‘Yzerhouwer.’
A Dutch officer's saber, engraved 'Yzerhouwer.'No longer availableDim. L: 106 cmEstimate: € 120 / 180