#529Salvador Dali“Paarden”. Litho. Gesigneerd en genummerd 1/250 buiten de plaat.
"Horses". Lithograph. Signed and numbered 1/250 outside the plate.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 200 / 220 -
#120Een 18 karaat geelgouden ring bezet met een camee.
#165Een korte pijp met pijpenkop van meerschuim in de vorm van een musketierskop, amberen steel .
A short pipe with meerschaum pipe in the shape of a musketeers head, amber stem.No longer availableDim. L: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#66Rechthoekige tafel uit donker eikenhout.
#404J. Callens“Damesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#87DelheidEen lot van 3 stuks zilveren kelkjes, peper & zout en mosterd. Gemerkt.
A lot of 3 silver chalices pepper & salt and mustard. Marked.No longer availableDim. h14cm 300gEstimate: € 100 / 150 -
#305Gillot Laurent TournayEen zwarte hoge hoed van zijde.
A black silk top hat.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#537Een gazelle-gewei op muurplaat.
#592Robert Boudry“Stilleven met bloemen, fruit en groenten”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd.
“Still life with flowers, fruit and vegetables”. Oil on canvas. Attributed to, but not signed.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 90 / 120