Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van vier oranje polychroom aardewerken vaasjes met twee bijhorende plateaus. Eén schilfer aan het kleinste schaaltje.
Wasmuel

Een set van vier oranje polychroom aardewerken vaasjes met twee bijbehorende plateaus. Eén schilfer aan het kleinste schaaltje.

Set of four orange polychrome earthenware vases with two matching plateaus. One flake on the smallest dish.
Dim. H: 5-10 cm
SKU: 0703230291.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #291
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #193

    Een 3-delig klokstel, schouwgarnituur. Bestaande uit pendule geflankeerd door 2, 5-lichtpunts kandelabers, bloementafereel in blauwwit aardewerk, verguld messing monturen in organische vorm en glazen luchterhangers. Begin 20e eeuw.

    A 3-piece clock set, mantelpiece. Consisting of a mantel clock flanked by 2, 5-light candelabra, flower table in blue and white earthenware, gilt brass mounts in organic shape and glass pendants. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 55 x 25cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #704

    Twee reeksen van telkens twaalf kleurloos glazen cocktailglazen.

    Two sets of twelve colourless glass cocktail glasses each.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #638

    Een metaal, gepatineerde tulpen vaas met 5 bloemenhouders.

    A metal, patinated tulip vase with 5 flower holders.
    No longer available
    Dim. h 33cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #414
    Mau Putjan

    Twee diverse tekeningen.

    Two different drawings.
    No longer available
    Dim. 20x15 cm en Ø 10 cm.
    Estimate: € 35 / 40
  • #319

    “Biddende boer en boerin”. Een paar plaquettes van polychroom Vlaams aardewerk.

    "Praying farmer and farmer's wife". A pair of polychrome Flemish pottery plaques.
    No longer available
    Dim. 22 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #293

    Lot van 2 stuks Frans aardewerk, melkkannetje 19e eeuw en inktstel 18e eeuw (potjes niet aanwezig).

    Lot of 2 pieces of French earthenware, milk jug 19th century and inkstand 18th century (jars not present).
    No longer available
    Dim. h18cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #674

    Een ronde wandklok met handgeschilderde wijzerplaat op glas en met messingen boord.

    A round wall clock with a hand-painted dial on glass and a brass border.
    No longer available
    Dim. 28x35cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #549
    Salvador Dali

    “Het aanzoek”. Litho. Gesigneerd en genummerd 53/195 buiten de plaat.

    "The marriage proposal". Lithograph. Signed and numbered 53/195 outside the plate.
    No longer available
    Dim. 52 x 42 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #181
    Samuel Marti
    Period: 1922 -

    Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.

    A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.
    No longer available
    Dim. h:42 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #601

    Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruikjes, vermoedelijk 16e eeuws replica.

    lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century replica.
    No longer available
    Dim. 13cm x Ø6cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #368

    Een bruingeglazuurde aardewerken kruik, groen binnenin. Gemerkt onderaan W. Germany Bay.

    A brown-glazed earthenware jug, green inside. Marked at the bottom W. Germany Bay.
    No longer available
    Dim. H.26 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #73

    Een Hollandse officierssabel, gegraveerd ‘Yzerhouwer.’

    A Dutch officer's saber, engraved 'Yzerhouwer.'
    No longer available
    Dim. L: 106 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More