Een lot van 6 sérigrafieen van verscheidene stripfiguren.
#794
Een klein bloempotje met het motief van vogels en vlinders gemerkt Herend en hierbij toegevoegd een bonbonniere in de vorm van een ei en gemerkt Haas & Czjzek S.A.
#259René Dubois
Parijs Straatsicht, olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paris Street View, oil on panel. Signed.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100/150 -
#792Wasmuel
Een set van vier oranje polychroom aardewerken vaasjes met twee bijbehorende plateaus. Eén schilfer aan het kleinste schaaltje.
Set of four orange polychrome earthenware vases with two matching plateaus. One flake on the smallest dish.No longer availableDim. H: 5-10 cmEstimate: € 30/50 -
#443
Een Chinees porseleinen gemberpot met houten deksel en berglandschap versierd.
#356
Een antieke massief houten koffer.
#686
Een Chinese piëdestal in hout en marmer.
#145
Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#766
Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35/45 -
#109
“Landschap met boerderij”. Olieverf op doek.
"Landscape with farm". Oil paint on canvas.No longer availableDim. 23 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#477
#167Guérin
Een aardewerken bolle vaas met bruin en blauw glazuur.
An earthenware convex vase with brown and blue glaze.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 800/1200