#174Een lot van twee presenteerschalen van verzilverd metaal. Eén op voet, de andere op een draaischijf met glazen binnenschaal.
A lot of two silver-plated presentation trays. One on a base, the other on a turntable with a glass inner tray.No longer availableOnline onlyDim. h 13, Ø 25 cm & Ø 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#24“Staand naakt”. Een vintage gepatineerd hout gesculpteerd beeldje. Onderaan gesigneerd.
"Standing nude." A vintage patinated wood sculpted figurine. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 32,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#220Een uitgewerkte koperen kandelaar met religieuze kaars.
#25Een bloemvormige gesculpteerd zilveren broche.
A flower-shaped sculpted silver brooch.No longer availableOnline onlyDim. 7,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#203Een antieke grammofoon. Te restaureren of voor onderdelen.
An antique gramophone. To restore or for parts.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 x 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#53Christian Defays“Gemaskerde man”. Een gesculpteerd, vergulde buste op stenen voet. Verso gesigneerd. Enkele schilfers.
"Masked man." A sculpted, gilded bust on a stone base. Signed on the back. Some minor chips.No longer availableOnline onlyDim. 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#125Limoges FranceEen porseleinen tafellampje met toegevoegd een bonbonnière, beide gemerkt Limoges en gedecoreerd met roze bloemen.
A porcelain table lamp with an added bonbonnière, both marked Limoges and decorated with pink flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#294Een prieeltje/presentatiekastje in hout en glas.
#102Een verzilverde koffie-en theeset met melkkan en suikerpot.
#143Een vintage Murano glaspasta schaal in groen en amber.
A vintage Murano glass paste bowl in green and amber.No longer availableOnline onlyDim. 7 x 24 x 20 cmEstimate: € 10 / 20