#119Val Saint LambertEen kristallen vaas, rose in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colored pink in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#108Een zamakken klok, gedragen door een Geisha met paraplu. Toegevoegd een messing kandelaar.
A bronze clock carried by a Geisha with an umbrella. Includes a brass candlestick.No longer availableOnline onlyDim. h 57 cmEstimate: € 30 / 40 -
#129Een kleine schouwpendule in houten kast.
A small mantel clock in a wooden case.No longer availableOnline onlyDim. 26,5 x 19 x 11 cmEstimate: € 20 / 40 -
#294Een prieeltje/presentatiekastje in hout en glas.
#224Een beeld van de heilige moeder en kind met hoofden en handen van was, in display-case. Midden vorige eeuw.
#299Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een 4 dekselpotjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#287GULDSM.AKT.BOLEen verzilverde samovar, onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#12Een lot van drie beelden in Afrikaans hardhout.
A lot of three sculptures in African hardwood.No longer availableOnline onlyDim. h 39 cmEstimate: € 20 / 30 -
#21Een art-deco inktpot met pennenhouder in verzilverd metaal, made in France.
An art-deco inkwell with pen holder in silver-plated metal, made in France.No longer availableOnline onlyDim. l 23 cmEstimate: € 15 / 25 -
#126Een houten gesculpteerde, Thaise zittende Boeddha.
#45Een vintage meerkleurig Murano glazen beeldje van een abstracte vis.
A vintage multicolored Murano glass sculpture of an abstract fish.No longer availableOnline onlyDim. 17 cmEstimate: € 30 / 60