#171Een set vermeille zilveren koffielepels met suikertang met Franse keuren en makersmerk. In ebbenhouten etui, 19de eeuws.
A set of vermeille silver coffee spoons with sugar tongs with French hallmarks and maker's mark. In ebony case, 19th century.No longer availableDim. 229,75 gEstimate: € 150 / 200 -
#318Lot stripverhalen. Willy Vandersteen. Willy & Wanda en Bob & Bobette (5 albums in kleur). Paling en Ko, Lefranc, Michel Vaillant, Jo, Suus en Jokko, Bob Morane, Witte Horizon enz. 27 stuks, redelijke tot goede staat.
#295Drie protectiedekens uit W.O. II. “Against sprayed blister gases”. Gedateerd 5 december 1944.
Three protection blankets from WWII. “Against sprayed blister gases”. Dated December 5, 1944.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#534Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#419Een Chinees porseleinen bord met varia decor, blauw/wit.
#648Een lot van negen stuks malachiet, in de vorm van o.a. Afrikaanse figuren.
#244Y. Cruyskens“Bouquet romantique”. Olieverf op doek . Gesigneerd onderaan “Y. Cruyskens” en met certificaat op de verso. 1950.
#265Bestek gemerkt International Sterling Pat’d: 12 grote en 6 kleine vorken, verder losse messen, lepeltjes en vorkjes. Evenals Christofle, Paris: 12 oestervorkjes (in doosje), een slabestek en een sauslepel. Verder twee reeksen kreeftenhaken.
Cutlery marked International Sterling Pat'd: 12 large and 6 small forks, further loose knives, spoons and forks. As well as Christofle, Paris: 12 oyster forks (in a box), a salad cutlery and a sauce ladle. Furthermore, two sets of lobster hooks.No longer availableEstimate: € 220 / 360 -
#411lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.
#63Een lot van twee Belgische officierssabels, waarvan één gegraveerd: ‘Pour le Roi et la Patrie.’
A lot of two Belgian officer's sabers, one of which is engraved: 'Pour le Roi et la Patrie.'No longer availableDim. L: 105 & 105 cmEstimate: € 200 / 220 -
Art Nouveau porcelain vase with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 75 / 80