#518Een lot van 5 Chinees polychroom houten snijwerken in relief, bestaande uit twee afzonderlijke paradijsvogels, een reliëf met vink, vissen en vleermuis.
A lot of 5 Chinese polychrome wooden carvings in relief, consisting of two separate birds of paradise, a relief with finch, fish and bat.No longer availableDim. 64 x 36, 56 x 35, 28 x 12, 22 x 14, 14 x 16 cmEstimate: € 60 / 100 -
#669Een neorenaissance kapstok van notenhout met zes koperen haakjes.
#85Een korte pijp of stummel met porseleinen kop en vochtsluis versierd met Rothkäppchen. Steel van berkenhout en hertshoorn en met hoornen mondstuk.
A short pipe or stummel with porcelain head and moisture lock decorated with Rothkäppchen. Handle of birch wood and deer horn and with horn mouthpiece.No longer availableDim. L: 26 cmEstimate: € 45 / 55 -
#209Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Still life with fruit”. Oil paint on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 150 / 200 -
#695Een gedeelte glazenservies van geslepen kristal. 5 bourgogneglazen, 8 bordeauxglazen, 6 punchkopjes, 15 kleurloze en 8 deels groengekleurde wittewijnglazen.
#449“Wandelende man in de sneeuw.” Olieverf op doek.
#507Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
"Mask". Lithograph heightened with gold paint. Signed and HC outside the plate.No longer availableDim. 47 x 44 cmEstimate: € 200 / 220