#333Een lot verzilverd metaal met bestekken en schotels. En een zilveren servetring gemerkt van Wolfers.
lot of silver-plated metal with cutlery and dishes. And a silver napkin ring marked Wolfers.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#246Een lage mahoniehouten ladenkast met drie grote en twee kleine laden. Engeland, Georgian stijl.
A low mahogany chest of drawers with three large and two small drawers. England, Georgian style.No longer availableDim. 91x45x98 cmEstimate: € 100 / 140 -
#119F. Vermorcken“Bloemenstilleven.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Flower still life.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 35 x 60 cmEstimate: € 180 / 220 -
#408Drie borden van Chinees porselein met een decor van een prieel in rood, blauw en goud naar Japans voorbeeld. XIXde eeuw.
Three Chinese porcelain plates decorated with a gazebo in red, blue and gold after a Japanese example. XIXth century.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#344Een Duitse appelklok met handgeschilderde wijzerplaat.
A German apple clock with hand-painted dial.No longer availableDim. H:75cmEstimate: € 60 / 100 -
#191Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#219J.M.C.“Vissersfamilies op het strand bij een woelige zee”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1868.
#165Een korte pijp met pijpenkop van meerschuim in de vorm van een musketierskop, amberen steel .
A short pipe with meerschaum pipe in the shape of a musketeers head, amber stem.No longer availableDim. L: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#404J. Callens“Damesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ladies Portrait.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 120