#310Twee verschillende geboorte mutsjes en een sprei van kloskant met opschrift. Bebé.
Two little baby hats and a lace bedspread inscribed Bebé.No longer availableDim. 77 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#299Ben ViegersPeriod: 1886 - 1947Schilderij olie op paneel, straatbeeld, gesigneerd.
#81Een paar zilveren presenteerschaaltjes op vier poten. 800‰.
#463Een bronzen beeld van een slangenbezweerder.
#33Val Saint LambertEen schotel met schaal van kleurloos glas beide met verzilverd montuur. Gemerkt.
#376KaradjaEen wollen lopertje. Handgeknoopt.
#250Een 18 karaat witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.10 ct.No longer availableDim. 10,35 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#356Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
A hand-knotted Pakistani wool rug.No longer availableDim. 151 x 94 cmEstimate: € 35 / 45 -
#449“Wandelende man in de sneeuw.” Olieverf op doek.
#512“L’ange gardien”. Twee gekleurde XIXe eeuwse gravures. In fraaie vergulde kaders en achter glas.
#435Een rondvormig Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
A round-shaped Art Deco table made of veneered walnut wood.No longer availableDim. 60 x Ø60cmEstimate: € 200 / 240