Other lots in this auction
-
#659Vijf modeltanks op schaal 1/35 als bouwpakketten van verschillende merken:- VM Co. - “Bischop MK I 25PDR.- VM Co. - “Valentine” IV MK III.- Academy - Warrior MCV.- Tauro Model - Sturmpanzerwagen A7V.- Italeri - M-24 Chaffee.
Cinq modèles de blindés à construire, échelle 1/35, de différentes marques:- VM Co. - “Bischop MK I 25PDR.- VM Co. - “Valentine” IV MK III.- Academy - Warrior MCV.- Tauro Model - Sturmpanzerwagen A7V.- Italeri - M-24 Chaffee.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#345Een eikenhouten klapsecretaire met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Binnenin acht kleine laden en een secreet. Luik, XIXe eeuw.
Un secrétaire à abattant en chêne à deux grands et deux petits tiroirs sous ta tablette. A l’intérieur se trouvent huit petits tiroirs et un secret.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 400 / 600 -
#285Een zeer gevarieerd lot half edelstenen gemonteerd als hanger.
Un lot de diverses pierres semi-précieuses montées en pendentifs.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#540“Antilopen”. Een art deco groep van aardewerk.
“Antilopes”. Groupe art déco en faïence.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#354“Vivid and waterwitch, off orfrordness in a breeze”. & “The magnificent steamship “The Great Western”. Twee oude Engelse gravures van R.G. & A.W. Reeve te Londen.
”Vivid and waterwitch, of orfordness in a breeze” & “The magnificent steamship “The Great Western””. Deux anciennes gravures anglaises par R.G. & A.W. Reeve; Londres.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#282P.L. Mastraeten“Rivierlandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1827.
”Paysage fluvial et vaches”. Huile sur panneau. Signé et daté 1827.No longer availableDim. 25 x 38 cmEstimate: € 400 / 600 -
#36Een paar halfronde armstoelen van gebeeldhouwd eikenhout met getorste stijlen en met gevlochten zit.
Une paire de fauteuils en demi-cercle en chêne sculpté et aux lattes torsadées et assises cannées.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#546Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 220 x 200 cmEstimate: € 40 / 50 -
#184Remy Van SluysPeriod: 1907-1993“Stilleven met wild”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1971.
”Nature morte, gibier”. Huile sur toile. Signée et datée 1971.No longer availableDim. 101 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#614Twee Hindoeïstische vrouwenfiguren van gebeeldhouwd hout.
Deux femmes hindoues en bois sculpté.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 400 / 600 -
#466Koffiemaschienen H. Kievits, BrusselEen oude koffiemachine voor horecagebruik. Glazen buisjes licht beschadigd. Filters manco.
Une ancienne machine à café pour usage dans la restauration. Tubes en verre endommagés. Les filtres sont manquants.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
#319Een rechthoekige spiegel in verguld houten kader. XIXe eeuw.
Un miroir rectangulaire encadré. cadre en bois doré. XIXième siècle.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 100 / 120

